Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1blondyneczka1

Dieta 1200 kcal+ dużo ćwiczeń;)

Polecane posty

Witajcie;) Super, że się przyłaczacie;) Ja to teraz to już różnie jem;) Najczęściej około 500 kcal;) Dzisiaj śniadania: to 7 grahamów i 2 jabłka - 260 kcal Obiad: maleńki schabowy - 200 kcal odrobinka ziemniaczkow - 40 kcal i surówka - 60 kcal Razem: 560 kcal;) Do tego codziennie jeżdżę na rowerku stacjonanym 100 minut. Ale piszmy tu o naszych dietach, bo w gronie raźniej;) Trzymam za Was kciuki;) I za siebie też;) Bo chce ten mój cel ujrzeć już 1;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziś chyba dużo zjadłam nie wiem co mi się nie chce liczyć 2 bułki, 2 parówk, serek wiejskii i trochę frytek upiekłam ale zjadłam pare i wyrzuciłam bo gówniane nierówno się upiekły no i były niektóre za bardzo spalone... jutro 2 godziny wf z żonierzami na studiach więc troche się spali;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik to ciekawy wysiłek Ci się szykuje;P Ja dzisiaj 7 grahamów, dwa jablka i dwa nalesniki z dzemem niskoslodzonym;] ok.700 kcal;) Jak tam Wam dzionek mija, minął;) Bo ja właśnie meczyk oglądam Skra - Resovia polecam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wf.......masakra totalna masakra:( czołganie się... biegania godzina+ bieganie po schodach:(:O dziś trochę więcej zjadłam 3 bułki serek topiony 6 pierogów z kapustą no i właśnie pije piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blndyneczka- ile masz wzrostu bo nie widze? przecież duzo więcej nie ważysz a ja mam tylko 160cm:( a wtybrałam ten topik bo tu jest 1200kalorii a na 1000 już byłam i uważam że to chyba troche za mało jest na dłuższy czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 169 cm Dzisiaj zjadłam 900 kcal, ale niestety trochę słodkiego...:P Ale i tak policzyłam z nadwyżką i tylko 900 kcal;] Kurcze boję się, że waga jutro znów nie zleci;/ Bo jak co piątek jutro też wskakuje na wagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam własnej roboty kebab:) pyszności:) jakies600kslorii do tego czekolada 500kalorii i 4 pierogi nie wiem ile kalorii wiem mało dietetyczznie ale cóż bywa:P jutro wracam do domu więc wagę może uruchomię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzięta:)
Ja dietkuje juz tydzień... ale narazie było to do 1500kcal. Codziennie ćwicze conajmniej godzine a czasem ponad 2 :DOdzywiam się zdrowo, ale rzucam slodkie , więc ok 250kcal przeznaczam na wafle ryzowe w czekoladzie:)reszta to owoce warzywa rybki i czasem ryz serek wiejski jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza:)? Ja wczoraj podkręcałam metabolizm:P na imieninach byłam, ale dziś za to grzecznie:) Tylko 300 kcal i myślę, że na dziś wystarczy:) Już po 100 minutach rowerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_iga
hello, czytam o Waszych działaniach, jestem pod wrażeniem tej determinacji, na prawdę... ja juz nie moge, potrzebuje zrzucić dokładnie 22 kilogramy, wielkie opony na brzuchu, nie będę wymieniać co jeszcze, poradźcie coś, prosze? jakie diety są najlepsze, próbować samemu czy jechać na jakieś pobyty odchudzające? koleżanka była w jednym z ośrodków, podała mi nawet namiary, ale nie jestem przekonana, jak Wy byście zrobiły? próbowałam odżywiać się lepiej, warzywa, owoce, lżejsze jedzenie i tylko 2 kilogramy :(( potrzebuje wsparcia, poniżej podaje ten ośrodek o którym koleżanka mówiła http://www.patrona.pl/osrodek-spa-MielnoUniescie-397-3, czy to warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga słuchaj;) Według mnie lepiej samemu się zawziąć i powoli się odchudzać;) Np. dieta 1200 kcal;]? Ja tak zaczynałam i ładnie kg leciały, a jeść można było dużo, nawet na słodycze można było sobie pozwolić:) Co do tych wyjazdów to myślę, że są to tylko naciągacze, bo pieniędzy na pewno byś dużo straciła;( a efekty nie wiadomo? To lepiej już w dietetyka zainwestować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jakieś nowości u Was;)? Bo tylko Kontrabasik powiedział, że nie moze pisać, a Wy przepadłyście jak kamień w wodę:P:) Wracajcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zapewne leci;) Jak jesteś na diecie:) Myślę, że właśnie teraz to leci bardzo słabo;( No , ale cóż czekam dalej:D Bo kiedyś chyba poleci w dół jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkalala
witam dziewczyny jestem na diecie od 8 dni schudlam 2 kg ::::::::(tylo jak myslicie jesli mam diete 1400 moge cwiczyc bod trzech dni waga stoi w miejscu czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta z ćwiczeniami to zawsze dobry pomysł! Kaloryczność oczywiście dobierz sobie indywidualnie, jednak nie zapominaj o ćwiczeniach. Sama dieta to około 70% sukcesu i tak naprawdę jest ona podstawią, jednak to ćwiczenia formują nasze ciało. Dlatego należy się ruszyć! Artykuł, w którym przeczytasz o tym znajduje się pod adresem http://plan-berlin.pl/sama-dieta-nie-wystarczy-rusz-sie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×