Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szymek236

firma

Polecane posty

Gość szymek236

Posiadam firmę okienną i i nie wiem jak rozwinąć się w Polsce.. Czy w ogóle się da!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Da się 🙂 warto wybrac dobrą agencję interaktywną, aby pomogli zbudowac wizerunek firmy oraz pomóc ja  rozreklamowac. Osobiscie polecam Media Project Group!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interes

W pl łatwo jest rozkręcić firmę, bo siła robocza jest tania. Ludzie nie mają wysokich wymagań i wystarczy im skromna pensyjka bo życie jest tanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Ja jestem zadowolony ze współpracy z Media Project Group. Profesjonalni ludzie, z głowami pełnymi pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z firmą to jest tak: przyjeżdża rodak z UE z uskładaną kasą powiedzmy 100.000 € i otwiera biznes. Po roku zostaje mu 500€+ dług do spłaty w US. Po czym czołga się w stronę granicy żeby jak najszybciej opuścić to polskie eldorado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Z firmą to jest tak: przyjeżdża rodak z UE z uskładaną kasą powiedzmy 100.000 € i otwiera biznes. Po roku zostaje mu 500€+ dług do spłaty w US. Po czym czołga się w stronę granicy żeby jak najszybciej opuścić to polskie eldorado.

Faktycznie znam takiego - pluje sobie w brodę, że dał się omamić i otworzył firmę w PL . Jest już spowrotem w Niemczech i liże rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj współpracy z firmami które potrzebują usług które oferuje twoja firma. Jeśli masz okna i zajmujesz się instalacjami tych okien to chcesz znać wszystkich w okolicy którzy zajmują się remontami, budową nowych budynków, budowaniem kontenerów mieszkalnych i wszystkiego innego co potrzebuje okien i szklarstwa. Jak ich poznasz? Wpadaj na firmę i proś o rozmowę z szefem albo jeśli to duża firma to dzwoń i się umawiaj na spotkanie.
Jeśli pracujesz bezpośrednio z konsumentami, to potrzeba trochę zainwestować w marketing bezpośredni - porządna strona internetowa, reklama w lokalnej prasie itp.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×