Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to prawda ze....

Czy to prawda,że implanty piersi powodują raka i choroby autoimmunologiczne ???

Polecane posty

Gość czy to prawda ze....

Jak to jest? Od 2 lat mysle o operacji ,przejrzalam dziesiątki for, trafilam na kilka wpisów na amerykanskich forach ale tez na polskich, ze niby implanty MOGĄ powodowac raka i choroby z autoagresji , na beautywpolsce rozmawialam z dwiem dziewczynami ,ktore po operacji, tj po okolo roku,dwoch zaczęly chorowac na niewinne choroby, angina,częste przeziębienia, co im sie wczesniej nie zdarzało same pisaly, ze byly zdrowe jak ryby. Lekarze mowią ,ze implanty sa przebadane ,ale wszczepiając cos obcego w cialo chyba mozliwe jest odrzucanie implantu ? Tak jak przy przeszczepach narządow, w koncu silikon to cialo sztuczne obce :O Moze powie cos jakas kobieta, ktora ma implanty od kilku lat ?? Czy nie zauwazylyscie u siebie czegos niepokojącego? Nie wiem co robic, za miesiąc mam zabieg, z kazdym dniem panikuje coraz bardziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od implantow to
mozna nawet umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina.H.Kll
bzdura. implanty sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohbgagagagbg
ale co kilka lat trzeba je wymieniac :( i znow kase na operacje, a co jesli bede bezrobotna, bezdomna etc? Implanty zgnija razem ze mna na dworcu centralnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zaleca sie wymiane
conajmniej co 10-15lat,ale moze za 15lat operacje nie beda juz tak drogie:)?ja mam juz 4lata implanty i nie zaluje swojej decyzji,nigdy nie myslalam zeby cofnąć czas i nie robić operacji! Mam biust! W końcu czuje się kobietą! Jestem przeszcześliwa!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaaaaaa
ja tez mam implanty 4 lat, nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych. a decyzja o operacji byla najlepsza decyzja w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to troche nie tak jest
Ja tez czytalam o powikłaniach ,ale nie z powodu implantów !!! :) Wypełniacze ust o nazwie Aquamid (jest wątek na kafeterii) i Bio-Alcamid - one rzeczywiscie prawdopodobnie powodują permanentny stan zapalny w organizmie. Tez chcialam zrobic usta jednym z tych preparatów ,ale dziewczyny na beautywpolsce odradzały :) A takie plotki o rzekomych zachorowaniach po zalozeniu implantów cycków rozprowadzają ich przeciwnicy ,zwlaszcza w USA, wymyslają setki historii by zniechęcic ludzi. Gdyby cos takiego mialo miejsce ilosc kobiet chorych na nowotwór byla by ogromna , implanty mają miliony kobiet, gwiazd kina itp i co ? Żyją i maja sie swietnie :) Ja mam operacje za 1,5 miesiąca i nie moge sie doczekac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doszukalam się żeby
implanty powodowały raka,ale wiadomo,że nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje na ciało obce. Czasem odrzuca implant,co skutkuje jego wyjęciem,niektórym dziewczynom różnie goi się cięcie tak więc na pewno mogą wystąpić powikłania nie zależne od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluśkaa
Jeżeli jż ktoś podejrzewa raka to najlepiej zrobic test http://postlinknews.com/457news.php na tej stronie jest swietny. Jezeli wynik wyjdzie wam zly to wtedy niezwlocznie trzeba zglosic sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco

Statystyka nie pozostawia nam złudzeń: chłoniak anaplastyczny w całej populacji występuje rzadziej niż 10 razy na 100 000 przypadków. Znacznie częściej pojawia się jednak w grupie osób, które poddały się zabiegowi wszczepienia implantów: tu częstotliwość występowania wynosi 1 na 30 000 przypadków, choć w niektórych obliczeniach może to być nawet 1 na 1 000 przypadków.

Czytaj więcej na https://kobieta.interia.pl/uroda/news-implanty-posladkow-powoduja-raka-te-dane-niepokoja,nId,2868191,nPack,3#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×