Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proekozielona

zycie erotyczne single woman

Polecane posty

Gość proekozielona

Hello dziewczyny, samotne, singielki, macie kochankow for fun, do poprzytulania, namietnosci? Czy tylko czekacie na tego jedynego i na milosc? Jestem ciekawa jak bezpruderyjne jestescie, chociaz znajac zycie to zapewne grzecznie pilnujecie swojej czystosci. Pytam Panie z wysokim libido, aseksulalnym dziuniom dziekuje za uwage zapraszam do dyskusji, piszcie ile lat i jaka miejscowosc ja mam 31 i aktualnie mam takiego jednego poslusznego, wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
widze, ze nie ma tutaj samotnych kobiet.... no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
oj tam foxy... nalezy tez cieszyc sie tym co mamy.... samotnosc dodaje sily,tylko oby nie trwala za dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
sprawnego impotencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najbardziej samotna sie czułam jak mąż sie pętał po domu. Niby swój ale obcy jakiś, ani zyc ani umrzec i człowiek sie czul intruzem we wlasnych 4 ścianach. Teraz jestem sama ale nie czuję sie samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
no tak foxy, najgorsza jest samotnosc w zwiazku, bycie single daje chociaz wolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze daje wolność. Można robic co sie chce ale po jakimść czasie wolnośc zaczyna sie nudzic i ciążyć. Człowiek musi coś musieć, bo jak może wszystko a nic nie musi to mu źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
hmmm...... zapewne masz racje foxy ale jak milosc nie przychodzi, to nie mozna zamykac sie na swiat i plakac w poduszke, trzeba korzystac z zycia takze, rozwijac sie, cieszyc sie tym co sie ma i tez kreowac swoja rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×