Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonafranka

Mięsa z tesco. Kupujecie?

Polecane posty

Gość gość
Każdy to wie, jak się pisze po polsku, analfabeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś kupowałam mi,ęso w tesco aż do czasu jak trafił mi sie schab chyba z knura bo był obrzydliwy innym razem nie świeze udka od tamtego czasu juz nie kupuję bo tam różnie bywa raz będzie mięso Ok a innym razem trafi się nie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunio
Wolę osobiście Polo. Mają dobre produkty a ceny sporo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababab
polędwica sopocka to też nie jest rarytas napakowana chemią jak i inne badziewie najlepiej kupić schab czy karkówkę i upiec w rękawie jak już ktoś napisał co prawda wychodzi to drożej ja kupiłam ok półtora kg schabu, dałam 30 zł po upieczeniu trochę zmalał,ale wiem co jem wolę mniej a lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali41
Nie kupuję tam. Zwykle wybieram polo bo jest dobra jakość w niższej cenie a jak jest promocja to nigdzie się taniej nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srolo spamerko... Wy tam wszystko chyba macie z najgorszch odpadów, skoro pies z kulawą nogą nie zagląda i tak d3bilnie spamujecie, żeby choć jednego naiwnego znaleźć... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nei kupuje, kupuje tylko tu www.cezan-ubojnia.pl i powiem, ze warto, bo mieso jest swieze, zdrowe i nie przerosniete. poza tym wolowina ma duzo witamin i minerałow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję mięso w Tesco. Jeszcze mi się nie zdarzyło kupić nieświeżego. Wędlin nie jadam, a jakbym jadała, raczej bym nie kupiła w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to zawsze boje sie kupowac mieso z sieciówek, lepiej z dobrego sklepu miesnego gdzie maja zawsze świeże dostawy, kupiłam łososia z tesco i był obrzydliwy, chciałam go użyc do sushi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja boję się w takich miejscach kupować mięso, mam sprawdzone sklepy np. http://www.kiszeczka.pl/ i tam się zaopatrzam w mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerska k*****eczka.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten luksus ze we wsi gminnej jest masarnia i codziennie sprzedaja wyroby.Sa o wiele tansze niz w sklepach (nawet 4 zl)na zwyklej kielbasie.Kosci po 1,5,sloninka (cienka ,ale sloninka)po 1 zl,itd.itd.Wyroby smaczne i wedzone dymem prawdziwym.Teraz mam swoja wedzarke na podworku ,kupujemy mieso i sami wedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi proszę w jakich sieciówkach warto kupować mięso z promocji? Rozne legendy kraza i teraz nie wiem czy warto, czy nie warto itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio odkryłam sklep http://www.kiszeczka.pl/ i teraz nie wyobrażam sobie kupować mięso w innym miejscu. po prostu dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa, zwłaszcza że mój żołądek jest bardzo wrażliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w markecie nie kupuję, akurat mam farta, że obok mnie jest dobra masarnia http://czachorowskamasarnia.com.pl/ i tam można kupić świeże, bardzo dobrej jakości mięso. Zupełnie inna, lepsza jakość to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałem się dowiedzieć w tessko skąd to mięso ale nikt mi nie umiał odpowiedzieć. A na etykiecie niema producent ,jest tylko kto pakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mięso śmierdzi knurem,dostawcą jest nasza unia ...a tak właściwie to diabli wiedzą kto.Tak nas karmi bogata europa .Nie kupujcie tego śmierdziela !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie, ja to jesli już to robię zakupy w Polo Markecie. Tutaj mam swoje ulubione mięsne marki jak Twoje Smaki i wiem ze jak kupie to naprawde wiem ze jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli już o PoloMarkecie mowa to spokojnie polecam własnie taką fajną loterię https://www.poloteria.pl/ Dla mnie mega fajna, zwłaszcza ze codziennie tam robię zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez muszę przyznać ze kupuje w PoloMarkecie. Powiem Wam ze to jest mój ulubiony sklep, bo tutaj zawsze znajdę to czego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz nabyłam i szłam już do kasy,gdy poczułam okropny smrodek,rozwinęłam lekko opakowanie i okazało się,że to moja karkóweczka teskowa tak jedzie:(odtąd już nawet nie patrzę w kierunku lad chłodniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz racje z PoloMarketem. A do tego ja jeszcze bym dodała ze ich kazda marka własna jest super. Wiec na pewno polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie mam czasu jechać do sklepu http://www.kiszeczka.pl/ to zdarza mi się kupować niewielką ilość mięsa w osiedlowym sklepie, ale niechętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lubiłam marki własne z PoloMarketu, wiec potwierdzam ze Twoje Smaki to zdecydowanie taki numer jeden, smaczny i bardzo dobry pod względem cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka tradycyjnej szynki czy kiełbasy to warto sobie zajrzeć na stronę www.wedlinylutobrok.pl To mała firma, praktycznie rodzinna. Robią mięso zgodnie ze starą recepturą i nie dodają do jedzenia sztucznych wzmacniaczy smaku – full eko i natural. Zamawiam od nich regularnie i wszyscy w domu są zachwyceni, szczególnie dzieciom to smakuje ich kiełbasa kurpiowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze bardzo lubię robić zakupy w PoloMarkecie. Naprawde jak dla mnie maja i dobre ceny i na pewno duży wybór produktów. Zawsze też uda mi się znacznie zaoszczedzić kupując ich marki własne http://www.polomarket.pl/pl/marka-wlasna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×