Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carmen_Sandiego

Wielkie NOŻYSKA- bo nogi to nie są. Pomocy :(

Polecane posty

Gość Carmen_Sandiego

Chudnę, dietuję, chudnę. Nogi nie :( I naprawdę proszę o zrozumienie problemu. Z 95 kilogramów schudłam do 63kg po pół roku wyrzeczeń, ale nogi - nie. Mam już malutki biust, rączki chudziutkie, brzuch prawie jakbym chciała - rozmiary bluzek to S/M zamiast L/XL/XXL. Pewnie gdyby nogi były proporcjonalne to bym ważyła z 10 kg mniej :/ Moją wymarzoną wagą było 60kg bo wtedy wyglądałam super zanim utyłam, nogi miałam proporcjonalne. Ale nie nogi :( Na moją pupe i nożyska noszę spodnie rozmiar 42 :( W udzie mam... 62cm!! W pasie mam 71cm... Wyglądam prześmiesznie, już podejrzewam u siebie jakąś słoniowatość czy coś innego bo nie wygląda to dobrze. Nogi mi się mieszczą międy sobą chyba tylko dlatetgo, że tłuszczyk jest mięciutki i te 6cm się "spłaszczy". Fuj :( Poszłam do dietetyka [czekałam 3 miesiące i w tym czasie schudłam...] ale pani tylko zaleciła dietę i tyle tego było. Co zrobić z nogami? Nie stać mnie na odsysanie czy inne operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepka
cwiczylas? w sensie - silownia, aerobik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze przy jakiejkolwiek diecie trzeba cwiczyc:] dobrze by bylo bys zaczela chodzic na silownie na dolne partie ciala ,czyli posladki,uda ,lydki,napewno wyszczupli i ujedrni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen_Sandiego
Nie, jestem leniwa jak cholera. Dużo chodziłam z chłopakiem, jeździłam na rowerze może raz w tygodniu, raz w tygodniu basen... Nie jestem wielkim fanem ruchu, niestety. A teraz tylko czytam opinie "nie można odchudzić jednej partii ciała" - a jak odchudze bardziej brzuch to będe mieć wklęsły biust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepka
znajdz sobie dyscypline, ktora bedzie ci sprawiala satysfakcje. Ja na aerobik czy silownie w zyciu bym nie poszla ;) ale chetnie pojezdzilaym na rowerze, pograla w badmintona czy poplywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen_Sandiego
A jakie ćwiczenia dadzą najwięcej? Bo już straciłam cierpliwość do "poczekaj jeszcze na efekty" i faktycznie już będe te 5 razy w tygodniu ćwiczyć bylebym wiedziała co da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrsefcdgdegdcrf
powiem Ci co ja robię - 3 kółka truchtem po 250 metrów kazdy - potem idę na siłownie, która jest na świezym powietrzu tu gdzie mieszkam 1. najpierw orbitrek 2. potem rozciąganie łydek - taka maszyna co mi rozsuwa nogi do przodu i do tyłu 3. potem schodzę i robie 3 serie podnoszenia nóg na boki aż do kąta prostego jedna seria po 30 razy 4. przysiady w szerokiem rozkroku i rozkroku na szerokość bioder mi waga prawie nic nie spadla, ale spadły centymetry z ud, a jestem gruszką wiec wiem co przezywasz niestety na wyszczuplenie nóg musisz przeznaczyć pól roku ćwiczeń na początku będziesz umierac, ale potem tak się przyzwyczaisz, że będzie Ci tego brakowalo jak coś Ci przeszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
bardzo dobre wyniki daje masaż odchudzający poszukaj u siebie w mieście dobrego masażysty albo masażystki w ciągu miesiąca tą metodą można zmiejszyć obwód ud o 8-9cm pozdrawiam masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen_Sandiego
Ja się STRASZLIWIE WSTYDZĘ biegać, mieszkam w W-wie i to w miejscu, że są sklepy i daleko do jakiegokolwiek parku. Ale na siłownię może bym się zapisała- nie wiem którą się zapisać aby nie zapłacić za dużo - czy na siłowniach jest trener taki "ogólnodostępny" co poradzi za darmo jakie ćwiczenia robić? Może jakies ćwiczenia mogę w domu robić jakby mi się na siłownię nie chciało chodzić? A co do masażu myślałam o tym - ale w Warszawie dosyć drogie są [np. 80-100zł sesja a pewnie potrzebaby koło 10 w ciągu miesiąca]... No i chyba efekt się zmyje jak zrezygnujęz masażu? Jestem studentką, pracuję - po rachunkach zostaje mi około 400zł na życie, z czego idzie 50zł na bilet miejski, około 100 na kota [znajdka :) od 3 miesięcy ze mną] i w sumie średnio mam na wydatki typu siłownia. Pytałam na uczelni i zapewniają siłownię szkolną - od 5 rano do 8 możemy ćwiczyć a jest tam niesympatycznie brudno :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfsgdfgbfgbhnfgn
ćwicz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen-biegacze w Warszawie nikogo nie dziwią. Może znajdziesz sobie towarzystwo? zajęcia w zorganizowanej grupie (działa ich kilka w stolicy) są bezpłatne, być może poznasz kogoś kto np. mieszka w Twojej okolicy. W domu możesz ćwiczyć np to: http://teztolubisz.blox.pl/2011/08/Killer.html http://teztolubisz.blox.pl/2011/08/Plie.html http://teztolubisz.blox.pl/2011/08/Wyskoki-czyli-pracuje-nad-nogami.html W najnowszym numerze Shape jest fajna płyta: http://teztolubisz.blox.pl/2011/09/Skuteczne-odchudzanie-4w1.html Wydasz 12 złotych ale wykorzystasz wiele razy (o ile oczywiście nie znajdziesz wymówki) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen_Sandiego
Średnio wiem jak kogoś znaleźć do biegania - raz spotkałam się ze znajomą z poprzedniej szkoły ale ona chuda jak tyczka i wielki biust. Aż mi wstyd było z nią biegać bo się uśmiechała do każdego pana a ja taka fąfla gruba. Jestem jedną z tych nieudlonych osób co nie mają znajomych - poznawałam tylko panów, bo m się łatwiej rozmawia. Nie mam żadnych koleżanek czy przyjaciółek czy czegoś - utrzymuję kontakty z jendą dziewczyną alem ieszka w innym mieście :| A mój chłopak jest bardziej leniwy ode mnie [jeno zjada po 5tys kalorii dziennie i ma niedowagę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen_Sandiego
oczywiście za ćwiczenia dziękuję i je będę już dzisiaj uskuteczniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki na przyszlosc
a jakbys zrezygnowala z komunikacji miejskiej i chodzila na pieszo do pracy, albo rowerem? moze pomoze... :) a tak z innej beczki, jak udalo ci sie schudnac az tak wiele kg? z czego rezygnowalas? tluszcze czy weglowodany? czy razcej dieta nielaczenia? dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen_Sandiego
Bardzo ograniczyłam węglowodany. Bardzo. Po tym wszystkim tak się odzwyczaiłam od cukru i pieczywa że nie jem ich praktycznie więc raczej nie tyję. I brałam magnez w kapsułkach bo mi pani ginekolog poleciła jako dodatek to tabletek anty. Ale nogi mi nie schudły, może moje nogi tyją na światło słoneczne albo witaminę C. Z uczelni do pracy chodze na piechotę, czasami wracam z pracy na piechotę. Na uczelnię zwykle dojeżdżałam na 8.15 i o tej porze przesypiam pół godziny w busie których nie mogę oddać. Na chwilę z chłopakiem zbieramy na masaże i myślimy nad zapisaniem sie razem na siłownię [tj próbuję go wciągnąć] bo znalazłam kilka karnetów za 100zł/msc na basen i siłownię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen_Sandiego
Dzisiaj poszłam na zakupy do centrum na piechotę - w obie strony 9km, tak w ramach ćwiczeń. Rano się nieco porozciągałam z tymi ćwiczeniami. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen_Sandiego
A ile przysiadów robisz? Ile serii? Codziennie czy co drugi dzień? Niby codzienne ćwiczenia przyzwyczaja organizm i nie chudnie jak powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam krem na cellulit Hean
Jest niedrogi a naprawdę wyszczupla i ujędnia kupisz go w Carfourze za ok 9 zł, ma w składzie aloes, imbir i L karnitynę, świetnie rozgrzewa, zawsze używam go na wyjeździe na narty bo imbir zminiejsza bóle mięśniowe, zakwasy gdy stosuję go regularnie to widzę jak nogi szczupleją, znikają obrzęki, wystarczą dwa tygodnie i widać różnicę balsam jest fajny bo błyskawicznie się wchłania i prawie zaraz po posmarowaniu można już się ubierać, dodatek aloesu fajnei nawilża skórę, jest gładka i elastyczna nie zniechęcajcie się jeśli na początku balsam trochę piecze po posmarowaniu, ten efekt mija po kilku minutach, to ciepło poprawia krążenie w skórze i przez to toksyny (cellilit) szybciej są wydalane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co xxx xxx xx
Liposukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
A może po prostu kup sobie hoola-hop i kręć na nim codziennie. Mi pomogło coś takiego chudnąć 5 kg w ciągu miesiąca, a wcale nie byłam za bardzo puszysta. Super działa na uda i tyłek. Tylko uważaj na przeciążenie stawów kolanowych - regenerująco działają na to kąpiele w soli bocheńskiej. Powodzenia w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

Ja miałam obszerne nogi z natury, od kiedy pamiętam pomimo regularnego uprawiania sportów i zdrowej diety - taka figura. Postawiłam jednak na liposukcję, aby lekko je wyszczuplić i przyznam że efekty super - dr Boligłowa spisał się na medal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×