Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenaaaaaaaaaaa

zdradziłam.

Polecane posty

Gość magdalenaaaaaaaaaaa
jejku, nie wiem skąd, ale on się dowiedział! Podobno szykuje na mnie karę, to mają być intensywne łaskotki - drażnienie moich wygolonych pach przez dwie godziny piórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaaaaaaaaa
zdradzilam bo jestem latwa i lubie brac do japy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka postuuuu
szkoda, że nie można cofnąć czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sorry, nie zauwazylam że juz odpowiedzialas. Wiec masz na przyszłośc nauke, że odskocznia nie zawsze powoduje poprawe nastroju na dłuzszy czas a bywa, że po godzinie frajdy ma sie bardzo długotrwaly niesmak. Przyjmij to jako doświadczenie, wyciagnij wnioski, zyj dalej i ani słowa facetowi. Cierp sama az przejdzie i na niego tego ciężaru nie zrzucaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaaaaaaaaa
jejku, nie wiem skąd, ale on się dowiedział! Podobno szykuje na mnie karę, to mają być intensywne łaskotki - drażnienie moich wygolonych pach przez dwie godziny piórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka postuuuu
a na pytanie dlaczego zdradziłam nie jestem w stanie sobie teraz odpowiedzieć. sama nie wiem. może podświadomie do tego dążyłam, a może to już jest koniec naszego związku? od jakiegoś czasu czułam, że coś się wypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka postuuuu
chyba mu powiem jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie ma to jak doprawić komuś rogi i jeszcze ostentacyjnie go nimi ukoronować. Zerwij z nim jesli sie wypaliło i nic mu nie mów. Po co ma czuc niesmak po tym związku? Chyba, że zlamany qtas z niego i zasłużyl na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka postuuuu
a ty bys nie powiedziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku jednorazowego incydentu który zakończyl sie niesmakiem nie powiedziałabym. Po co maja cierpiec 2 osoby? Wystarczy, że ja jako winowajca podle sie czuje, on nie musi za moją głupote ryczeć w poduchę. No chyba, że byłoby spore ryzyko, że dowie sie od osób trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka postuuuu
nie wiem co mam robic boze jest glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wiesz co robic to poczekaj i na razie nie rób nic. Juz jedną głupotę pod wplywem impulsu zrobilaś, to wystarczy :) Ja wiem, że nieraz człowieka swędzi, żeby zrobic, powiedzieć, pójść, ale jesli taka wiercipiętka jestes, to musisz sie nauczyc cierpliwości i zdrowo pomysleć zanim zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka postuuuu
Lady ty zdradzilas kogos kiedys??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co kto uznaje za zdradę, bo najwazniej przesłanki zdrady (za plecami) nie wyczerpałam. Ale ja uważam to jednak za zdradę, poniewaz partner zgodził się wbrew sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitokutas
Jak nie zaszłaś to się nie martw człowiek niestety nie jest monogamistą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż normalny
spotkajmy się i zdradź go jeszcze raz teraz już nie ma odwrotu taką masz nature myślę że zwyczaj nie lubisz sie ruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankin
Magda nie mów. Było mineło i niech tak zostanie. Przeżyłaś piękne chwile z NIM a teraz wracaj do męża masz okazję mu to wynagrodzić i ani słowa. Wiem co mówię. dankin@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaaaaaaaaa
jejku, nie wiem skąd, ale on się dowiedział! Podobno szykuje na mnie karę, to mają być intensywne łaskotki - drażnienie moich wygolonych pach przez dwie godziny piórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitokutas
Bo nie ma to jak zakutasić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkbbkk
idź do spowiedzi i pokutuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzilam swojego faceta po 3 latach bycia razem . mieszkam z nim i niwiem co mam zrobic. poznalam nowego miesiac temu wczoraj z nim sie przespalam i niweiwm dlaczego jest mi trudno powiedziec odejdz mam innego. z tamtym jest fajnie jest inaczej z moim. dla mojego faceta najlepiej jest siedziec w domu ogladac filmy ale ja chce wyjsc do ludzi a on nigdy nie ma na to ochoty. jak mam mu powiedziec ze to koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×