Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_czająca

Zabieg PELLEVE

Polecane posty

Gość gość
Robiłam Pelleve. Efekt fajny ale tylko parę godzin po zabiegu. Wieczorem wróciło do wyglądu przed zabiegiem. Na drugi dzień tylko czułam jeszcze lekkie napięcie twarzy. Zabieg przereklamowany. Zdjęcia pokazują efekty bezposrednio po zabiegu także wygląda sie fajnie. Potem niestety przychodzi rozum do głowy i sie mysli znowu dałam sie nabić w butelkę. Stanowczo za drogi a efekty krótkotrwałe. Nie wystarczył nawet na pół weekendu. Lepszy i tańszy będzie jakis peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_liz_a
Robiłam zabieg pelleve w szpitalu luxmed na Wilanowie - po pierwszym zabiegu cera zdecydowanie ładniejsza, jaśniejsza i spłycone zmarszczki. Nie miałam jakichś bardzo głębokich, nie wiem jak zadziałałaby na takie, ale z delikatnymi efekt bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf maruda00
A czy jest ktoś to ten zabieg robił ok roku temu i moze powiedzieć, czy ma ubytek tłuszczi i takie akcje jak po thermage? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia robiła pelleve również na spłycanie zmarszczek ponieważ nie były tak duże i rzeczywiście skóra momentalnie taka jasna i promienna się zrobiła coś jak po fotoodmładzaniu. Ja w sumie podobny efekt miałam ale po mikroderomobrazji. Na zabiegach byłyśmy - http://www.beauty.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z tą reklamą, pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa 1
Ok 3 lata temu zrobiłam u Ambroziaka Ulterę .Muszę przyznać,że do dziś mam spokój z ''chomikami'' .Jestem po 40-stce i były one naprawdę widoczne i wiszące .Mam nadzieję,że efekt jeszcze się utrzyma,bo jest to kosztowny zabieg cała twarz ponad 10 tyś.Ale w moim przypadku efekt jest :-) Jeżeli znów się pojawią na pewno ulterę powtórzę.Teraz jestem po dwóch zabiegach Pelleve ,w przyszły tyg.będę miała 3-ci już ostatni .Efekty widzę,chociaż nie dajmy się zwariować,przecież to nie jest botoks,czy kwas hialuronowy ,który przynosi najlepsze rezultaty,ale też trzeba przyznać,że jest ryzykowny.Po Pelleve nie ma żadnych skutków ubocznych.Powiedziałabym,że jest to takie delikatne poprawienie wyglądu twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem tylko tyle. To ja pisała wyzej smerf. Jestem po zabiegu 2 tyg. ZALUJE. Nie mam jeszcze skutkow ubocznych, ale chodzę na rozne usg i konsultacje do specjalistów od skóry i mam zmierzony kazdy cm skóry z gtuboscia tkanki tluszczowej wlacznie, ilosc kolrganu, grubosc skory tez. WSZYSTKO. Nie dam się oszukać. Jezeli po pol roku albo i wczesniej zobaczę ubytek (badanie bede wykonywac co pare mscy) to ich k****** zniszcze. maszyna bedzie zgloszona do uokik, mam opinie lekarzy, chirurgów, i bede miec twarde dowody. Lepiej sie partacze MODLCIE w czestochowie o brak efektow na mojej skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja smerf
do siwej a to widzialas ? wpisz sobie w google realself ultherapy i zobacz efekty Cala strona jest o tym .. a co do pelleve, to gdzie robilas? Naprawdę myslisz ze to delikatny zabieg ? powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takze zanim cokolwiek zrobicie wpiszcie sobie stronę realself. TAM poczytajcie co zamierzacie zrobić ... skutki oplakane, zniszczona twarz i zycie i zadne nachalne reklamy ambroziaków tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaela33
Mialam zabieg pelleve na zmarszczki mimiczne, poszłam z polecenia przyjaciółki do kliniki Viva-Derm w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z efektu, nic nie bolało, efekt jest, z chęcią go powtórzę dla uzyskania jeszcze lepszych rezulatów. Nie bójcie się dziewczyny, to naprawdę nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania777
Ja poddałam się zabiegowi Pelleve w klinice Promedion na wygładzenie zmarszczek wokół ust. Efekt super, wyglądam o wiele młodziej, a to dopiero miesiąc od zabiegu,później ma być jeszcze lepiej.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie radziłabym odwiedzić tą stronkę http://www.luxmed.pl/szpital/ poszukiwaniu idealnego miejsca w którym zdecydowałabym sie na zabieg. Koleżanka wybrała ten szpital i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracam do was po 2 latach. To ja pisałam wyżej, smerf. Kobiety uciekacie z daleka. Mam mega ubytek tłuszczu na twarzy w okolicach oczu. W środku jest dosłownie pustka. Skora wisi. Nie wiem co będzie dalej mam :5 lat i będę musiała jechać do końca życia na wypełniaczach. Ostrzegam ! Z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×