Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alissssssssssssssssssssssssss

śmierć hanki jak to będzie?????

Polecane posty

Gość alissssssssssssssssssssssssss

nie jestem jakąś serialomaniaczką ale m jak miłość oglądam praktycznie od początku. szukałam w necie ale nic konkretnego nie wyczytałam, jak ta hanka w końcu zejdzie i co ciekawego jeszcze tam się wydarzy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to ciekawi
szkoda,że Hanka umrze:(Jkaby nie było ona jest jedną z głównych bohaterek serialu,gra w nim od początku!! Jeśli aktorce znudzila się rola Hanki to mogliby jakoś ubarwić tę postać....po co od razu ją uśmieracać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssssssssssssssssssssssss
no ja też pamiętam te pierwsze odcinki jak grała taką wredną sukę, chciaął się zemścić za śmierć rodziców. A teraz po tylu perypetiach, co mogli by z markiem być szczęśliwi to ją ściągają, masakra. generalnie nie jestem wielką fanką tej aktorki ale w tej roli bardzo mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższą
opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaaaaa
Hanka zginie w sposób następujący: pojedzie z Anka na grób rodziców (wcześniej tknieta przeczuciem odprawi coś w rodzaju pożegnania z dziećmi i da i m rady na przyszłość typu: "ucz sie i pracuj" ...) W drodze poworotnej na drogę wybiegnie jej jakaś dziewczynka i Hanka żeby jej nie potrącić walnie w drzewo czy w coś tam... Nie wiem tylko czy Anka bedzie z nią w tym aucie czy już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no nie żartujcie
że scenarzystom chcialoby sie powielac wzor - co i rusz te wypadki, a inaczej zginac nie mozna? Ot, chocby jak wczoraj - koles dzgnal ja nozem (chyba). Pomijajac cienka scene (i to beznadziejne "Prosze wyjsc!!"), moze niech tak Hanke usmierca? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra decyzja
dajcie spokój z tą zmianą aktorki. jakby faktycznie zmienili aktorkę, to byści narzekały, że stara Hanka byla lepsza i bla, bla, bla... pamiętacie taki serial ,,Miodowe lata''? tam w pewnym momencie zmienili aktorke grającą głowną rolę i serial stracil na popularnośi, wszyscy narzekali, że nowa aktorka jest beznadziejna. tak samo byłoby z Hanką. przez tyle lat przyzwyczailiśmy się do Hanki takiej jaką była. zresztą serial ma odzwierciedlać prawdziwe życie, a w życiu niestety nieraz śmierć w orkrutny sposób zabiera naszych bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeedasd
hanka ma miec wypadek, ma oderzyc w drzewo o maly wlos, ale ma miec z pozoru niegrozne obrazenie a po czasie okaza sie smiertelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna szkoda z tą Hanką :( zawsze jak odchodzi głowny aktor to coś sie zmienia na gorsze... chociaż może podmieniony łukasz akurat nie jest zły (ale nie wyobrażam sobie zamiany Mateuszka :P) a może tylko tak straszą? jakiś rok czy dwa lata temu też były ploty że Cichopek odchodzi i Mucha...a jednak mucha wraca co jakiś czas a Cichopek chyba jest tylko rzadko pokazują , może ograniczą Hanke a nie uśmiercą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość family pack
Uśmiercą, bo już można znaleźć fotki grobu Hanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×