Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszalejący mop

Kot wylewa wodę z miski

Polecane posty

Gość oszalejący mop

Nie wiem o co chodzi. Kotka wylewa wodę z miski - metalowej, ceramicznej, plastikowej. Teraz już wlewam pro froma do plastikowej, bo najmniej hałasuje No a kotka chce strasznie pić, bo jak mam szklankę z herbatą czy wodą rzuca się jak szalona ale też trzeba twardo trzymać szklankę, bo chce wywracać ;/ Codziennie rano i wieczorem przeznaczam te 3 minuty na t rzymanie jej szklanki aby się napiła cokolwiek w ciągu dnia. Próbowałam dawać wodę z butelki a potem z kranu, obie wylewa. Tak łapką z lewej albo prawej strony tak długo tłucze aż woda cała na ziemii - nie pije jej potem, a ja mam zalane kafelki. JAk trzymam kubek albo szklankę to też próbuje boksować z lewej i prawej strony, potem pije, potem znowu boksuje, potem znowu pije... Aż się jej przestanie chcieć pić. Ewidentnie mnie pije pazurkami po łapie że jej wody nie pozwalam wylać i po pierwszym dopiero kilkunastu próbach zaczyna pić. O co jej chodzi? Myślałam że o typ wody - kupowałam chyba z 10 rodzajów. Potem że o miskę - mam 3 plastikowe różnych firm, 2 metalowe, jedną ceramiczną - bardzo ciężkaj est ta ceramiczna a i tak kotu się udaje wylać wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinnnamarci
Może nie podoba jej się gdzie woda stoi? Albo chce zwrócić Twoją uwagę? Albo odkryła taką formę zabawy ;) Postaw wodę w czymś ciężkim, np. naczynie do robienia zapiekanek, albo misce metalowej takiej dla psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotktotototktnm5r8
nalej wody do gara jakiegos, kot to nie pudzian, nie przerwoci pelnego garnka, albo do zlewu i nauczy sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)
Moje koty widziały swoje odbicie w wodzie i tez sie bawiły i wylewały zaczęłam zabarwiać wodę mlekiem, problem sie skończył.Nie wiem czy u Ciebie o to chodzi byc moze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×