Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwiaca sie amma0887733

25 DZIECI W GRUPIE I TYLKO JEDNA OPIEKUNKA!!!PRZERAZA MNIE TO!!!

Polecane posty

Gość martwiaca sie amma0887733

a płace pieniądze i to nie małe-500zł na miesiąc do tego dyrektor ma dofinansowanie jeszcze raz tyle.... to jest przedszkole prywatne,dziecko uczeszcza do sredniaków ,były prośby ze strony rodzicowa ale dyrektor uparła sie ze tak jest w przepisach i ona nie da pomocy. Pieniadze odbijaja jej do głowy, jest coraz gorzej!Ale nie przeniose corki,przeciez jest przyzwyczajona, dla nas rodzicow jest to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoskaipawel
szczerze powiedziawszy to pierwszy raz slysze zeby jedna opiekunka byla w takiej licznej grupie... A w przepisach nie ma przypadkiem mowy o jednej opiekunce na 15 dzieci? U nas na 20 maluchów są 2 panie wychowawczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakagsbshjsau
to jak to jest z tym dofinansowaniem i skąd je masz? trochę nie w temacie, ale w jakim mieście mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie amma0887733
W przpisie jest tak ,że 2 panie przypadaja na grupe ale tylko w maluchac,dziecko jest juz w starszej grupie wiec im sie nie należy. Co do dofinansowania to nie my rodzice dostajemy-tylko APNI DYREKTOR czyli ja place 500zł-ona ma jeszcze dodatkowo 500zł na każde dziecko :( i nie zatrudni niestety .Obłęd,i to prawie każdy rodzic potwierdza,a nikt nie mówi głośno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no maszzz ja mam tak samo!
tyle ze to przedszkole publiczne, place grosze a le i tak mam obawy co do jednej pani na grupe, u nas jest 24 dzieci.wiadomo ze nigdy nie ma całościa,le jednak to dużo. A jak to jest w przepisach Kuratorium Oświaty?Może warto zapyatc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowegacie1
autorko a w jakim mieście jest to przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie amma0887733
woj śląskie Tarnowskie Góry a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowegacie1
bo niedługo też dziecko wyślę do przedszkola i to dofinansowanie mnie interesuje, a nie weim czy do państwowego sie załąpie, tylko ja jestem z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie amma0887733
ale dofinansowanie nie jest dla ciebie tylko do dyrekcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowegacie1
wiem, ale jeżeli dyrekcja nie tej kasy, to wtedy chyba wiecej od Ciebie bierze tak? czy może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie amma0887733
niewiem co na to kuratorium,ale chyba dyrekcja wie jak ma postepowac.Szkoda tych dzieciaków, córce nawet nie przebrali spodenek jakrano ubralam,a prosilam panią,oczywiscie zapomniala bo ma tyle dzieci na głowie,nie dziwie się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie amma0887733
tak,zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to prywatne ze tyle bulisz? ja place 450 ale w grupie jest 8 dzieci i dwie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowegacie1
no właśnie ciekawe czy tak jest w każdym pryw przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie amma0887733
to sie nazywa NIEPUBLICZNE,różni sie tym od prywatnego ze mają dotacje z Unii ale rodzice muszą placic tyle czesnego ile dyrekcja zażada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prywatne, w kazdym przedszkolu jest dofinansowanie, w tym mojej corki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaooopppp
najlepiej jak zadasz pytanie do kuratorium,jeżeli przedszkole Niepubliczne to podlega nadzorowi. Poszukaj adresu i zadaj przez mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaooopppp
ja pytałam kiedyś kuratorium czy 23 dzieci w grupie mogą być? Dostałam szybką odpowiedz- max do 25 dzieci oczywiscie w salach 80 m kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj kochana zgłoś to
mi tutaj śmierdzi :) Płacicie tyle kasy,tyle dzieci i tylko jedna pani????I jeszcze nie zrobiliście z tym porządku? Dziwie się? Przecież na tyle dzieci powinno być za takie pienadze nawet 3 panie dziewczyno,to pzrecież logiczne.Widze ze dyrektorka żenuje na waszej bezwiedzy :) Przynajmniej powinna miec jakąs pomoc,a nawet dwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina1985
Oczywiscie ze conajmniej dwie panie na tyle dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie amma0887733
tak tak, tylko co dajej robić? Jakby tak jeszcze inni rodzice sie ruszyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz cos na temat
niedobór personelu (po jednej opiekunce na całą grupę), brak sali gimnastycznej z powodu jej zajęcia przez dodatkową grupę trzylatków, przepełnienie w łazienkach i toaletach to elementy, które budzą wielki niepokój. To nie są warunki europejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×