Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ośrodkazdrowia

DO Jakiego lekarza?

Polecane posty

Gość Ośrodkazdrowia

Ide do lekarza z taką sprawą z którą pewnie bede musiała iść do ortopedy wiec bede musiala dostac skierowanie i nie wiem. Musze iść do lekarza do którego należe czy moge iść do innego lekarza z naszej pryzchodni?? Bo moja lekarka jest wredna i ja nie chce do niej isc bo i tak mi pewnie nie da. A jeśli chce zmienic lekarza to wystarczy ze w recepcji powiem ze chce sie przepisac czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie odpowiada ci lekarz rodzinny, to się przepisz. Ja tylko zgłosiłam to w nowej przychodni a oni załatwili resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno przepisywałam się do innej przychodni, bo moja pani doktor też strasznie wredna. Chciałam przepisać się do innego lekarza w tej samej przychodni, ale powiedział, że nie, bo ma za dużo pacjentów. Więc się wkurzyłam i zmieniłam przychodnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mieszkać w Szczawienko, a leczyć się w Pacanowie albo Wąchocku czy w najdalszym odcinku Twojego zamieszkania od lekarza! Byle Ci się jechać chciało tyle . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się zarejestrujesz
gdzieś daleko od miejsca zamieszkania to nie będziesz mogła zamówić wizyty domowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośrodkazdrowia
Ja tam do lekarza chodze tylko raz w roku, teraz właśnie ide bo to skierowanie potrzebuje ale jak tak mówicie to pójde do tego drugiego bo moja pewnie powie że nie mam wymyślać i zawracać jej głowy głupotami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×