Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wózeczek dla maluszka

Czy ten wózek jest ładny i na polskie drogi?

Polecane posty

Gość jeszczerazjaa
fajny i chyba sie sprawdzi,jak widze po kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech tam
Lepiej kupić wózek z dużymi pompowanymi kołami. Te z małymi kółkami się nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia Flower
Mi osobiście podoba sie jedynie kolor tego wózka, wózek mi się bardzo nie podoba, ale to jest moje osobiste zdanie, a jeśli chodzi o przydatność na drogach u mnie w mieście by się nie sprawdził. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny,ale ma za małe kółka , na "polskie drogi" nie nadaje się,będzie nieżle telepać,a pomyśl jak będzie zima i spadnie śnieg.... nie zajedziesz daleko. Ja mam podobny,tylko wielkie kółka z terenowymi oponami,rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózeczek dla maluszka
Mi sie ogólnie podoba tylko kupie go a tu na tych naszych polskich chodniach sie nie sprawdzi to bedzie lipa :/. Cena takze jest przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombaza
Czy ten wózek jest ładny.... NIE! ... i na polskie drogi? Nie wiem. Nie znam polskich drog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waneska paradajs
całkiem fajny ale kółeczka beznadziejne, jeśli mieszkasz w mieście to kupuj, na wieś i leśne dróżki się nie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka11
kolor super, ale jeśli masz chodniki pełne nierówności, nie mieszkasz gdzieś w centrum duzego miasta to zdecydowanie odradzam. Na nasze polskie ulice/chodniki to tylko pompowane i amortyzacja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serlkaaaa
Mi bardzo sie podobają takie wózki super kształty i wymyślne ale niestety na chodnikach kółeczka nie sprawdzą się. Wyobraź sobie nieodśnieżone chodniki albo błoto posniegowe ....ni cholery tym nie przejedziesz :( i dlatego ja też stoje przed wyborem wózka i pozostaje mi tylko chyba xlander xa bo on faktycznie jest praktyczny na zimowe aury no ale oklepanie na ulicy tego wózka mnie wrecz przeraża ale chce 3 w 1 i on jako z nielicznych ma zalety i wiele praktycznych rozwiązań choc nadal szukam coś innego . Podstawą która sie kieruje na wstępie to własnie duze koła pompowane i amortyzatory mobilizuje mnie do tego zima i błoto pośniegowe które u nas leżało w zeszłym roku wieki na osiedlu teraz też tak pewnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy z tymi kołami
gdzie wy mieszkacie?... ja się naczytałam o tych kołach i kupiłam taką landarę z wielkimi kołami pompowanymi i dla mnie porażka, mimo, ze nie mieszkam w centrum dużego miasta.... miałam ręce dosłownie do kolan, tachając ten wózek do auta...po schodach.... a śnieg parę dni w roku grubo zalega :O po za tym do południa, kiedy wychodzi się z dzieckiem, już jest zazwyczaj odśnieżone i zwykłą parasolką na piankowych kołach malutkich jeżdżę bez problemu... ...tak ze jak dla mnie propozycja autorki ciekawa, wózek wydaje się zwrotny i niewielki po złożeniu, cenę ma też przystępną.... nie wiem tylko jak wykonanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Dla mnie top 1 jest jest anex sport. Miałam konderkrafta i juneme ale anex wszystkie pobił na glowe . Świetnie się nim jeździ po miejskich jak i wiejskich drogach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli wybierzesz anex to z pewnoscia poradzisz sobie na polskich chodnikach i krawężnikach. Warto kupić lekki i wygodny wózek i się nie męczyć podczas spacerówjesli wybierzesz anex to z pewnoscia poradzisz sobie na polskich chodnikach i krawężnikach. Warto kupić lekki i wygodny wózek i się nie męczyć podczas spacerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×