Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oszukana przez sprzedawce

Wzorcownia Wloclawek-uwaga na torebki 'skorzane' sprzedawane przy wejsciu!!!

Polecane posty

Gość Oszukana przez sprzedawce

Torebki są sprzedawane jako dobrej jakości, importowane z Włoch i Francji torebki skórzane. Torebki nie są tanie, ceny do 300zl za torbę. Dziewczyny, które pracują na tym stoisku niestety nie wiedza, co sprzedają, a w razie reklamacji są bardzo, ale to bardzo niemile dla klienta. Została mi sprzedana 'skórzana' torebka za kilkaset złotych, której pasek w żadnym wypadku skórzany nie jest! (O czym zorientowałam się po zakupie). Zapewniano mnie, ze torebka jest skórzana. Dodatkowo zamek zepsuł się w torebce po dwóch tygodniach! Pani Ania (ciemne włosy ulizane, mocny makijaż, grubsza) szczególnie jest bardzo niemiła (to delikatne słowo) w stosunku do klienta, który już cos na stoisku kupił, w żaden sposób nie próbuje pomoc przy reklamacji, krzyczy i podnosi glos, nawet jak klient już ze stoiska odchodzi i nie ma ochoty na dalsze rozmowy (przepychanki) z nią. Jestem wraz z druga poszkodowana koleżanka (na tym samym stoisku, która niestety nie zdążyła mnie uprzedzić) zaszokowana jak można sprzedawać taki bubel za kilkaset złotych i do tego nie dbać w ogóle o to, jak się do klienta odzywa, o szacunku już nie wspomnę. Bardzo odradzam robienie zakupów na tym stoisku. Stoisko jest ulokowane na przeciwko wejścia do galerii, nie widać na nim nazwy, ale firma nazywa się PASURI i ma 'profesjonalna' stronę internetowa sugerująca, ze są to torebki znanych firm. Na ich stronie widnieje takie oto zdanie: „Profesjonalna obsługa klienta, największe standardy oraz konkurencyjne ceny są dywizą firmy Pasuri. Zachowanie Pani Ani to jest kpina z obsługi klienta na tym stoisku. W życiu nie spotkałam się z tak nieprofesjonalna, niegrzeczna obsługa po zakupie towaru. Oczywiście w momencie zakupu wygląda to różowo. Jak dla mnie to zwykli oszuści, którzy nabierają klientów na towar bardzo słabej jakości. Torebki te sprzedawane są także na allegro, co nie jest dobrym wyznacznikiem ich jakości ani pochodzenia. Naprawdę szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem stałą klientką firmy Pasuri i mam już kilka torebek zakupionych u nich. Od dwóch lat noszę je i nie mam z nimi żadnego problemu i mogę zagwarantować, iż jest to prawdziwa skóra ( raczej eko-skóra nie wytrzymałaby dwóch lat). Oczywiście o torebki skórzane, tak jak i o obuwie trzeba właściwie dbać. Co do obsługi sklepu powinna się Pani wstydzić, iż wypisuje Pani takie banały!! Miła i profesjonalna obsługa. Zachęcam do zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkieter
Jestem bardzo zaskoczony jak można się posunąć to tak fałszywej opinii na temat pani Ani i stoiska na którym pracuje .Parę lat temu kupiłem żonie torebkę na imeniny , która służy jej do dziś . Profesjonalna obsługa i bardzo duża wiedza o asortymencie przyczyniła się do tego , że zostałem stałym klientem . Wszystkim swoim znajomym bardzo polecam stoisko PASURI, szczególnie kolegom którzy mają problem a wyborem prezentu nie tylko dla pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×