Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesienna zawiecha

lubicie wełniane ciuszki?

Polecane posty

Gość wieczory sa już zimne
no polary nie sa na każdą okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak
sweter zastąpi nawet marynarkę, może wyglądać bardzo elegancko :-) Jasne, że nie na super-hiper okazje, ale jednak. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie się śmieją i nie wierzą
zaczeło robić się zimno ech lato wróć :P ale swetry mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssstt...
no wlasnie... nie ma juz dnia bym nie zalozyla sweterka (chocby od rana nim sie nagrzeje) :( a wczoraj kupilam sobie taki cudny w kolorze... hmmm... miodowym? na guziczki (to sie chyba nazywa kardigan???-nigdy nie bylam dobra w tych okresleniach)z sOlivera. Na poczatku balam sie ze to impuls i nie bede miala do czego nosic ;) ale okazuje sie ze ma na tyle sympatyczny kolor ze mozna nosic do wielu rzeczy;) teraz mam na celowniku jakis dlugi... nie wiem... albo za pupe albo jakos do kolan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham mieciutkie sweterki :)) i wczoraj zdecydowalam sie na taki fajny z wzorkami z sOlivera :D to byla milosc od pierwszego wejrzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty93
no wlasnie - a jak to jest z tymi ciuszkami z tego sklepu (sO) bo dostalam karte upominkowa wiec moze bym sie na jakis zdecydowala... bo bardzo podobaja mi sie te stylizacje ktore tu sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknij
ja mam 3 swetry od nich... 1 taki cieniutki - jak bluzka i 2 grube... jakosc... bdb i bardzo je lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia125.
Ja osobiście nie i nie noszę ubrań z tego materiału. Przyznam jednak,że w zimie są bardzo praktyczne,bo ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_matrona
uwielbiam wszystko co z welny... i oczywiscie nie gryzie... moja szafa juz wymieniona na jesienno zimowa... cale lato juz schowane :( zostawilam tylko pojedyncze rzeczy w razie WU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
cos czuje ze tej zimy bez dobrych swetrow i kurtek ani rusz - tak wiec kochamy bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple majtki
a kto nie lubi :) qwerty93 ja tez mam chyba 2 swetry od nich... i pare innych rzeczy. Uwazam ze jakosc przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosa kolo nosa
ale wstrzelilam sie w temat - wlasnie wczoraj bylam w sO i chcialam podpytac co sadzicie o tej firmie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×