Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanaana

No i przyszła wypłata 1035 zł

Polecane posty

Gość Menel*z*ławeczki
Przecież ty głupku sam robisz z siebie kretyna :D A namawianie publicznie nieświadomych osób do prowadzenia handlu na lewo ? A namawianie do niepłacenia podatków ? Znaleźć ci prymitywny głupku artykuł ? I tak pewnie nikogo nie udało ci się naciągnąć , ktoś musiał by być jeszcze głupszym od ciebie , a takich to już naprawdę mało :D Tak więc wal się głupku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ona nie chce oszczedz
to zmutne ale na zapadlych wsiach zyja rozne nieswiadome dzisiejszego swiata i zycia staruszki takie pewnie padaja ofiarami osób pokroju kasiorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
O żesz ty tępy knurze ! Tu na tym podłym forum pisałeś !, nie chce mi się grzebać, chyba że już skamlałeś aby pousuwano te twoje brednie . Ale dobra, to powiedz w jaki sposób i na jakich zasadach proponujesz ludziom sprzedawanie tych twoich "cudownych" tabletek ? Krótko i na temat więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Abyś sobie nie wykrakał oszuście !!! Bo jak mnie jeszcze trochę wkurzysz to pójdę i zgłoszę ! Chyba sam zacznę kopiować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła notariusz
a ja zarabiam miesięcznie w biurze notarialnym 3 tys zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
No i co z tego ? Tyle to ja mam ze zbioru puszek :D TYGODNIOWO :) O butelkach nie wspomnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
TY ! kasiorek2010, prymitywny obwiesiu , nie strasz nie strasz ...... bo się zesrasz :D To jak oszuście ? odpowiesz na pytanie ? A mnie ?.........to możesz drogę przed moimi stopami zamiatać :D Choć na to, to jesteś zbyt obleśny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Hooj kogo obchodzi co tobie wzrosło ty tępy knurze . NA JAKICH ZASADACH PROPONUJESZ LUDZIOM SPRZEDAŻ JAKIEGOŚ G Ó W N A ? Po za tym ? to co ty jesteś ? To że knur, to widać i czuć :D Aby coś proponować to dane gdzie ? -Nazwa firmy -Siedziba -NIP -REGON Dopóki tego nie podasz publicznie ! a jako oferent masz taki obowiązek , to możesz mnie w dupę pocałować tępy wieprzu JESTEŚ OSZUST !!! I ZŁODZIEJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
NA JAKICH ZASADACH PROPONUJESZ LUDZIOM SPRZEDAŻ JAKIEGOŚ G Ó W N A ? Po za tym ? to co ty jesteś ? To że knur, to widać i czuć :D Aby coś proponować to dane gdzie ? -Nazwa firmy -Siedziba -NIP -REGON Dopóki tego nie podasz publicznie ! a jako oferent masz taki obowiązek , to możesz mnie w dupę pocałować tępy wieprzu JESTEŚ OSZUST !!! I ZŁODZIEJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubka
taki fajny temat, ale przez wasze pyskówki nie chce się go ani czytać , ani wypowiadać....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
My musimy myśleć jak przeżyć. a politycy myślą jak sobie jeszcze dorobić są odcięci od rzeczywistości !!! Trzeba odsunąć ich od koryta - szczególnie PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
"tepa dzida tu nie chodzi o to ze jak ktos skonczyl zaj**iste studia to zaj**iscie zarabia.ja zaj**iste studia skonczylam, zapie**alam po 16h za 3500zł netto i co to sa niby adekwatne pieniadze do kierunku ktory skonczylam?i gdzie pracuje?dont bi sili a za 1000 wyzyc-to k**wa abstrakcja a jak ktos tam napisal ze prezes 20 tys zarabia czego, prezesi duuuzych firm zarabiaja wiele wiele wiecej. 20 tys to lekarz wyciaga jak ma gabinet, albo prawnik" Jeżeli założysz własny biznes i zostaniesz w nim prezesem, to owszem możesz zarabiać! , ale tu jest mowa o kolesiach partyjnych wstawionych na stołki prezesa w po PRL-owskich firmach :) . I tu jest mała subtelna różnica, oni NIE ZARABIAJĄ ! ONI PO PROSTU B I O R Ą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak ich wypindolą.........to jeszcze odprawy biorą :D Są wybory !!!!!! Nie płacz ! idź ! byle nie na partię czworga , bo z pewnością inaczej nie będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tego Olmę. Miałam styczność z jego żoną Zosieńką. Też nie specjalnie miła osóbka. Nie wiem co on ma do Kasiorka ale sam on to dopiero ryj! Przepita wstrętna śmierdząca łysa morda. Znajdziecie go na NK, jak chcecie się przekonać. Poza tym, pijaczyna, leń i tępak. Nie wytrzymałam by z nim 5 minut w jednym pokoju. Cuchnie jak cap! Wody ciepłej w domu nie mają czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zarabiam niewiele więcej, bo 1.500,00 i chyba tylko dlatego nie nażekam, bo nie mam nikogo na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Za to ciebie, pewnie ma mamuśka :D I synusiowi wypierze,miskę podstawi, pupcię podetrze, itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
"Przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą ma obowiązek ujawniania określonych informacji o swojej firmie. Mówi o tym ustawa "Prawo działalności gospodarczej", ustawa o "Krajowym Rejestrze Sądowym", oraz Kodeks Spółek Handlowych. Prawo Działalności Gospodarczej reguluje tą kwestie następująco: Jeżeli przedsiębiorca oferuje towary lub usługi w sprzedaży -bezpośredniej lub wysyłkowej -za pośrednictwem środków masowego przekazu -sieci informatycznych lub druków bezadresowych jest obowiązany do podania w swojej ofercie co najmniej takich danych jak; 1)oznaczenia przedsiębiorcy czyli firmę lub nazwę przedsiębiorcy ze wskazaniem formy prawnej, a w przypadku osoby fizycznej - imię i nazwisko przedsiębiorcy oraz nazwę, pod którą wykonuje działalność gospodarczą 2)numeru, pod którym przedsiębiorca wpisany jest do rejestru przedsiębiorców, wraz z oznaczeniem sądu rejestrowego, 3)siedziby i adresu przedsiębiorcy. Brak dopełnienia tego obowiązku skutkuje karą grzywny na podstawie przepisów kodeksu postępownia w sprawach o wykroczenia,orzekaną przez sąd rejestrowyUstawa o Krajowym Rejestrze Sądowym mówi że: Każdy podmiot wpisany do rejestru KRS ma obowiązek w oświadczeniach pisemnych skierowanych do oznaczonych osób podać takie dane jak; 1) firmę lub jej nazwę, 2) oznaczenie formy prawnej prowadzonej działalności, 3) siedzibę i adres, 4) numer w Rejestrze Sądowym W przypadku braku dokonania takich czynności sąd rejestrowy, który stwierdził niedopełnienie tych obowiązków, może nałożyć grzywnę do wyskości 5 tys. zł na osobę odpowiedzialną za brak wykonania powyższego obowiązku. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia..mizia
kocham Kaczyńskiego i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Masz prawo :) Ale on ? Kocha kota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia..mizia
bo jeszcze nie zna mnie :) ale to kwestia czasu. Zapraszam na nasz wątek na dyskusji ogólnej i strone na fejsie zakochane w jarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, wybory się zbliżają. Ja już na pewno nie dam szansy tym dwóm partiom rządzącym... To co sie dzieje to masakra. Jedzenia takie drogie jakie nie było chyba nigdy. Kiedyś można było kupić chleb za 1,2zl. A teraz? 2,2zl albo więcej. Cukier?5zl. I nie ważne czy masz wykształcenie, specjalne kwalifikacje, doświadczenie... Najchętniej pracodawca chciałby zebyś umiał 3 języki obce płynnie, 10lat doświadczenia i maksymalnie 25lat... No i jeszcze pracował za 700zl miesiecznie z uśmiechem na ustach. Pracodawcy nie dają umow na czas nieokreślony... wiecznie tylko umowa-zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
A co się dziwicie że pracodawcy nie płacą tak jak byście marzyli . Oni mają coraz trudniej żeby nadążyć z większymi kosztami prowadzenia firm. Ciekawe co będziecie śpiewać jak nagminnie zaczną się te krytykowane przez was firmy zamykać albo wynosić za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Nie dwóm partiom ! Czterem partiom , BANDĄ CZWORGA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humor mi się poprawił,
gdy czytałam wasze dyskusje ciężko bo cieżko przynajmniej się człowiek uśmieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humor mi się poprawił,
chyba założę fanklub Menela :) a może już jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Menele wszystkich krajów !!! Łączmy się :) Menele mogą być różni ! Ławeczka ?, jak matka, jest tylko jedna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humor mi się poprawił,
to ja też na tę ławeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humor mi się poprawił,
Kasiorek, a co Ty tak czatujesz na Menela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaka ta Twoja
rodzina; święta czy świetna??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio była u mnie ciocia z Holandii. Strasznie narzekała, że musi walić 900 EURO za 4 pokoje, ogród, 2 lazienki,kuchnia...wszystko na 2 pietrach (ok 100m2)...jak to uslyszalem to myslalem ze pierdolne na zawal....ja mieszkam w Krakowie i wynajmuje jebaną klitke 40m2 za 1400zl nosz kurrrwaa....Wam ludziom za granicą sie pojebalo w glowach i narzekacie...jak jestem w niemieckim realu, albo media markcie to kurwica mnie bierze jak widze zajebiste szyneczki za 5 EURO za kg, albo laptopy za 500 EURO...gdzie kurwa ktos widzial u nas lapka za 700zl albo szynke za 5zl....i jeszcze kurwa jade tam na stacje i 1,60 euro za benzyne...to ja tutaj mam gaz kurwa prawie 2 razy drozszy....a zarabiac zarabiamy tyle samo...ona 2000 EURO a ja 2000zl....Gdybym zgodnie z przelicznikiem zarabial 8 tys zl to bym to wszystko pierdolil....ale nie kurwa !!!!! zarabiam 2 tys zl...Wy ludzie na zachodzie jestescie rozpieszczeni jak chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy narzeka a pracownika
każdy narzeka a pracownika żadnego znaleźć nie idzie, bo każdy by chciał żeby mu placić za siedzenie, a jak za efekty własnej pracy to już nikogo nie ma do pracy, bo po co się wysilać, każdy licyz tylko na pieniązki za nic .. żeby możan było w pracy kawkę popić, na kafe posiedzieć, i za to płaicli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×