Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie kaszkee

ktora kaszka lepsza Bobovita czy Nestle?

Polecane posty

Gość gość
Mają za to maltodekstrynę czyli słodzik, wypełniacz itd. - smacznego! Od urodzenia pracujesz na cukrzycę własnego dziecka, bo ma wysoki IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bobovita jest dla dzieci smaczniejsza i zdrowsza. Lepsze sa produkty bobovita niż Nestle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem, ale nie wierzę, że mamy które przygotowują zwykłą kaszkę błyskawiczną (np. manną, kukurydzianą) czy mleko z płatkami owsianymi, nie dodają odrobiny cukru dla poprawy smaku..Sama próbowałam kiedyś zjeść taką kaszę bez dodatków słodzących i nie dałam rady. A osobiście nie przepadam za słodyczami. Uważam, że kaszki Nestle są naprawdę w porządku. Moje dziecko regularnie jada kaszki Nestle i nie ma problemów z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, nie dajmy się zwariować. Od wielu lat podaję moim dzieciom różne produkty dla dzieci różnych marek - także Nestle i nie zauważyłam, żeby działa im się jakaś krzywda. Nie są chorowitkami, nie są otyłe, nie mają nawet nadwagi, rozwijają się tak jak ich rówieśnicy...A kaszki w menu malucha być powinny - świetnie sprawdzają się przede wszystkim jako kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna M wczoraj Nie musisz mi wierzyć, ale ja nie dodaję do żadnej kaszy ani drobinki białego cukru. Dodaję za to świeże lub suszone owoce, które z natury są słodkie, czasem cynamon, więc kasza ma bardzo dobry smak. Sama robię dziecku więcej, żeby i dla mnie wystarczyło. A mały zajada, aż mu się uszy trzęsą. Dla młodszego kaszka na moim mleku i przecier owocowy i też jest na słodko. Nie widzę najmniejszej potrzeby dosypywania cukru do dań dla niemowląt i małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gotowe kaszki lubię i cenię. Kupuje zarówno Nestle jak i Bobovita. Mam trójkę dzieciaczków, różnica wieku niewielka, a każde ma inne upodobania, więc gotowe kaszki bardzo oszczędzają mój czas. Dzieci ładnie rosną, są zdrowe, rzadko chorują, więc nie widzę potrzeby, żeby rezygnować z czegoś, co ułatwia nam codzienne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PepitoPerez
Holle!bez cukru i ekologiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena44
My zajadamy kaszki Bobovita, maluszek nie ma po nich problemów z brzuszkiem, chętnie je zajada, są bez cukru...sama je lubię :) Wypróbowaliśmy różne kaszki, ale najbliższa naszemu sercu jest Bobovita. Na śniadanie daję dziecku kaszkę, a na kolację dodaję dwie łyżki kaszki do mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berka2
Bobovita - oczywiście, że najlepsza! Ostatnio próbowałam BoboVita, Porcja Zbóż, kaszka mleczna, 7 zbóż z płatkami kukurydzianymi, po 10. miesiącu o smaku banana i pomarańczy - ma łagodny, ciekawy smak. A całą robotę robią chrupiące, ale nie kaleczące płatki kukurydziane, dzięki którym maluch uczy się gryźć. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 736839639
Wypróbowałam obie i zdecydowanie stawiam na Bobovite. Dla 10 miesięcznego dziecka polecam zwłaszcza Bobovitę mleczno ryżową z chrupkami ryżowymi. Kiedy zwykłe kaszki się już opatrzyły ta, dzięki chrupkom zrobiła u mojego malucha furorę. Ma b.dobry skład, bez cukru, z mlekiem modyfikowanym. Wersja owocowa z jabłkami, gruszką i bananami jest smaczna, lekko owocowa, ale nie zbytnio intensywna. Łatwo się przyrzadza i jest korzystna cenowa. Nie znajduę żadnych minusów, mój maluch też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alafik
Bobovita porcja zbóż, to strzał w dziesiątkę - zdrowa, pożywna i smaczna. Moje dzieci przepadają za nimi. Przygotowuje się je błyskawicznie. Polecam! alafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie ile tam jest cukru. Nie dajmy się zwariować, ale po co pakować w tak małe dzieci cukier jeśli są lepsze, które go nie zawierają. Polecam Holle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaRo
Ja jestem zadowolona z Bobovita. Córka chętnie ją zjada, mimo że wcześniej nie przepadała za konsystencją kaszek. Wdać, że jej smakuje, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewno, że jej smakuje, bo o to wam chodzi! Dzieci lubią słodkie, będą zajadać aż się uszy trzęsą, a szczęśliwa mama, poleci po następne opakowanie cukru za 8 zł co by dzidzia dalej się śmiała jak w reklamie:) A potem w przedszkolu będzie swiecic czarnymi zębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kaszke bobivita 7 zbóż. Kaszka bezmleczna. Bardzo dobry skład kaszy. Nie ma w sobie cukru, tylko mąki i zboża. To mi się podoba! Kaszkę otrzymaliśmy w ramach akcji testowania produktu i jestem miłe zaskoczona. Kaszkę przygotowuje się szybko co ułatwia mamie bliźniaków :) zdecydowanie polecam za prosty i zdrowy skład #BoboVita #kaszka #mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty i zdrowy skład to ma kasza z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszki BoboVita najlepsze! Moja córka uwielbia je jeść. Podaje je jej od czwartego miesiąca. Ja również biorę udział w akcji testowania nowych kaszek i jestem mile zaskoczona różnorodnością smaków i konsystencji ( z ryżowymi chrupkami, płatkami kukurydzianymi). Są produktami pełnowartościowymi; dostarczają organizmowi potrzebne składniki m.in. witaminy, żelazo oraz wapń dzięki temu nie martwię się o prawidłowy rozwój córki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozrzerzanie diety mojego maluszka zaczęłam od wprowadzania kaszek z Bobovity, kilka już przetestowaliśmy m.in.: kaszkę mleczną i bezmleczną po 4 miesiącu Porcja Zbóż oraz kaszkę mleczną mannę brzoskwiniowo-bananową (Porcja Zbóż po 4 miesiącu), są idealne na śniadanie, kolację czy podwieczorek, moje dziecko je uwielbia, kaszki Bobovity to smaczny i sycący posiłek, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatoja2000
ostatnio dostałam do przetestowania kaszki bobovita. Z czystym sumieniem mogę polecić dany kleik. Moje dziecko nie miało problemu z ich wszamaniem :) z chęcią otwierało buziunie po jeszcze. Bobovitę polecam za wysoka jakość oraz rygorystyczne kontrole i co najważniejsze za urozmaicone smaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunka14
Zdecydowanie Bobovita! Przechodzi całą masę kontroli i testów, jest produkowana z najwyższej jakości składników, bardzo łatwo się ją przygotowuje, nie skleja się i ma bardzo dużo różnorodnych smaków. Moje Dzieci ją uwielbiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosska12
serio? bobovita?? z cukrem, maltodeksyną, olejem palmowym, emulgatorami i kilometrową listą innych substancji pomocniczych? kobieto, porównaj sobie skład bobovity z taką np holle bananową: płatki razowe50%, banan 50%, witamina B1. i to wszystko. dalej uważasz ze twoja bobovita jest taka super?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciamamcia
Obie wypróbowałam, niestety bobovita chyba zawiera olej palmowy a neslte maltodekstrynę. Trochę poszukałam i znalazłam kaszki Caprima. Są na bazie pełnego mleka koziego i właśnie bez oleju palmowego i maltodekstryny :-) jeżeli tylko stosujesz kaszki mleczne to szczerze polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko je obie. Ja osobiście wolę Bobovite. Podjadam małemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metisha
Synek jadł obie i obie mu smakowały. Osobiście wole bardziej bobovite bo nestle jest słodsza jeżeli chodzi o skład obie mi nie pasują (dopiero po czasie zaczęłam czytać etykiety). Już bardziej bym poleciła kaszki Holle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszki nie są takie złe
bobovita - cukier, nestle - maltodekstryna. jak chcesz z dobrym składem to holle, humana, nominal, caprima, czary mamy . lepszych nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bobovita porcja zbóż bezmleczna, nie ma zbędnych składników , holle, HiPP bezmleczne , kupuje jeszcze HiPP mleczna z biszkoptem w składzie ma niestety olej palmowy, kleiki też są oki z Bobovity , caprima ma dobry skład ale jeszcze nie próbowałam , do mleka dodaje różnych kaszek żeby dziecko mniej ulewalo , w Gemini teraz są tańsze Bobovity jak ktoś lubi w wielopakach po 3 lub 9 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa1234
mi tam dziecko zwykłych kasz jeść nie chce. Jeszcze dopóki była mała (6 miesięcy) to prędzej coś mogłam dać, więc teraz czasem ratujemy się kaszkami. była bobovita i nestle. teraz kupuje holle, caprima i czasem czary mamy ale te bardziej przypominają zwykłe kasze więc z jedzeniem jest już dużo gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję córci kaszki Holle albo Topfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik26

Ja osobiście polecam kaszki zbożowe Bobovita Porcja zbóż. Kaszka łatwa w przygotowaniu i podaniu, smaczna i pożywna, moja córcia ją uwielbia, a że Bobovita ma szeroki wybór smaków i rodzajów, zmieniam co rusz opakowania, by smak jej się nie znudził i wszystkie przyjmuje z uśmiechem, więc przypuszczam, że jej smakują i zaspokajają głód, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×