Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie kaszkee

ktora kaszka lepsza Bobovita czy Nestle?

Polecane posty

Przecież są kaszki jaglane błyskawiczne - gotują się 2 minuty a nie 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym w takim razie zagęszczacie mleko? Bo dziecko po 6 miesiącu je już tylko zagęszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby dlaczego? A te dzieci co w ogóle nie piją mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj do 8 miesiaca pil mleko a pozniej robilam mu przecierane zupki,marchewke a nie jakies obrzydliwe kaszki albo gerberki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to matki wygodne sa zrobia kaszke w 2 minuty a potem przed komputerem siedza zamiast zrobic tresciwa i zdrowa zupke,jakos nasze matki i babki tez pracowaly albo caly dzien w polu byly i jakos nie mialy gotowcow i na i mialy czas zrobic dziecku zupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak to wygląda, nie ma czasu ugotować kaszy, bo trzeba przed komputerem posiedzieć, dlatego od dawna mam komputer w kuchni i pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam szybkowar i dla mnie ugotowanie zubki dla malego to 10.minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka156
A ja uwazam zegdyby naszematki i babki mialy opcje kupienia gotowej kaszki albo "gerberka" to by z niej korzystaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje kaszki z tych drozszych Nestle zdrowy brzuszek i Bobovita tez z problemami brzuszkowymi cos takiego nie pamietam jaka ma ta kaszka nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka ali i adasia
A ja mam bliźniaki i każde lubi co inneg,. jedno woli obiadki a wszystkimi kaszkami pluje a drugie uwielbia kaszki a za to obiadkami pluje. czy mam czas ugotować zdrową kaszkę jaglaną czy jaką kolwiek inną?NIE. Nie mam czasem nawet czasu zrobić tej ochydnej niezdrowej kaszki nestle lub bobovita. naprawdę bardzo bym chciała zwłaszcza po tym co się naczytalłam tu o tych kaszkach lecz to jest niewykonalne. czy moje dzieci na tym ucierpią? wątpie. moja mama juz 20 lat temu podawała mi kaszki bobovita i jakoś niegdy otyła nie byłam i nie jestem, problemów z zębami tez nigdy nie miałam. PS. gerberki też czasem daję bo nie uważam tego za coś złego, smakują tak samo jak własnoręcznie ugotowany obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda12312
Żadna. Tak jedna jak i druga nie są ani smaczne ani zdrowe. Ktoś już tu wspominał o kaszkach Milupa, ja kupuję w Niemczech, ale można dostać np. na Allegro. Są świetne, łatwe w przygotowaniu w przeciwieństwie do np. bobovita, z której robią się grudki i gluty, nie jest tak słodka i przede wszystkim jest zdrowsza. Polecam! Jakiś czas temu nie miałam dostępu do kaszek Milupa, więc kupowałam Bobovita. Mój synek miał przez 2 dni biegunkę, potem każdego dnia przez ponad tydzień bardzo luźną kupkę, żadnych innych objawów. Zdrowy, miał apetyt itd. Brałam wszystko pod uwagę i jedyne co zmieniłam w diecie to kaszkę. Jak odstawiłam Bobovitę to mu przeszło i już robi normalną kupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuś Gabi
CO DAJĄ PAŃSTWO NA NOC, 5 miesięcznemu dziecku aby było sytne i dłużej spało ? P I L N I E PROSZĘ o PORADĘ !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spioszka88
od 6miesiaca jest kaszka musli z Holle. bardzo syta, chyba najbardziej ze wszystkich kaszek holle jakie probowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 06 1988
podpisuje sie pod Holle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie mleko dla dzieci najbardziej polecacie? Ja kupuje Bebilon w aptece internetowej bo wychodzi sporo taniej niż w stacjonarnej https://www.aptekaolmed.pl/. To sprawdzona firma, ale może znacie jeszcze inne produkty, które warto polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRzecznikHumana
Jeśli chodzi o mleko maluchy często wiedzą czego chcą, moje tknęło się dopiero Humany. Co do kaszek to też u nas Humana dominowała a to z powodu ciekawych propozycji jak Humana kaszka ryżowo gryczana czy owsiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się wybierać dla mojego synka produkty spożywcze różnych producentów, zarówno tych mniej jak i bardziej znanych. Nie ograniczam się do jednej konkretnej marki, ale najczęściej kupuję kaszki Nestle. Zauważyłam, że najlepiej smakują mojemu synkowi, więc czemu mam odmawiać mu czegoś, co mu smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze, że trudno mi jednoznacznie ocenić wyższość jednej kaszki nad drugą. Kupuję kaszki zarówno Nestle jak i Bobovita. Mój maluszek uwielbia wszystkie kaszki, wyjada do ostatniej łyżeczki. Ale wydaje mi się, że szala przeważa jednak na stronę kaszek Nestle, bo mają bardzo duży wybór różnych smaków, dzięki czemu posiłki nie są monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze aby bez cukry. Jak widzę cukier na drugim miejscu w składzie to dziękuję. Pragnę zauważyć, że czym wyżej składnik tym więcej danej rzeczy w produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam kaszki Nestle, którym moje dziecko jest wierne odkąd zaczęło jeś stałe posiłki. Kaszki Nestle są smaczne, wydajne i sycące. Doskonale sprawdzają się jako kolacja - moje dziecko po zjedzeniu miseczki kaszki Nestle "Dobranoc" spokojnie przesypia całą noc, przy innych kaszkach niestety musiałam wstawać w nocy i podać jeszcze butlę mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka ze wszystkich kaszek, które jej dotychczas podawaliśmy, wybrała...Nestle...Przy innych marudziła, pluła, a kilka razy nawet zdarzyło się, że wymiotowała. A skoro Nestle jej smakuje, to nie widzę powodu, żeby zmuszać ją do innych kaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja uwielbia kaszki Holle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w domu królują kaszki Nestle. Córka żadnych innych nie toleruje, chociaż próbowaliśmy zachęcić ją do innych. Szczególnie uwielbia kaszkę truskawkową i 5 owoców - mogłaby jeść cały czas, aż dziwię się, że jeszcze jej się nie znudziły. Sama też lubię kaszki Nestle, bo mają idealna konsystencje, zero grudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupujemy różne kaszki, bo chcemy żeby dieta naszego dziecka była bogata nie tylko w wartości odżywcze, ale również różne smaki. W sumie kupujemy raczej tylko dwie marki: Nestle i Bobovita, bo często są w promocjach i można je kupić w każdym sklepie. Dziecko wygląda na najedzone i zadowolone po karmieniu taką kaszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też kupujemy dwie marki: Nestle i Bobovita. Mieszkamy w niewielkiej miejscowości, oddalonej od dużego miasta około 70 km, wiec zbyt dużego wyboru nie mamy. Kaszki dostępne w pobliskiej aptece są dosyć drogie jak na naszą kieszeń. Na szczęście i Nestle i Bobovita mają bardzo dobry skład, są sycące i można je kupić w wielu ciekawych smakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden syf. Sam cukier i cala masa sztucznych witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, sama bym tego syfu nie ruszyła, a tym bardziej nie dałabym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu was drodzy goście zaskoczę, bo nie wszystkie kaszki Nestle zawierają cukier...Zawsze dokładnie czytam skład produktów, które podaję dziecku. I mogę podać przykłady kaszek Nestle pozbawionych cukru: kaszka Nestle "Zdrowy brzuszek - kaszka owsiano - pszenna ze śliwką" lub "Zdrowy brzuszek - kaszka 5 zbóż z lipą". Co niektórym proponuję dokładniej czytać etykiety i sprawdzić, co oznaczają poszczególne pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może cukru nie mają, ale za to sztuczny aromat do smaku jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×