Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haadia

Wasze ulubione książki

Polecane posty

Zapraszam do stworzenia naszej kafeteryjnej biblioteczki :) Wpisujcie listę Waszych ulubionych książek. Moja aktualna lista: Klejnot Medyny Biała Masajka Mój pan i wladca Kwiat pustyni Tysiąc wspaniałych słońc Ania z Zielonego Wzgórza Sabatina Uwięziona w Teheranie Zakazana żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele........bardzo wiele.... najważniejsze to: Pamiętnik znaleziony w wannie i Opowieści o pilocie Pirxie Lema Wilki H.H.Kirsta Taksim Stasiuka Wojna i pokój Tołstoja Chłopiec z Salskich Stepów Newerleyego ... tyle pamiętam w niedzielę przed południem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo tego nie ma bo mam dość ciężki gust, ale góruje -Ojciec Chrzestny; Mario Puzo -Szanghajska Kochanka; Wei Hui Zhou -Mutant; Robin Cook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio odkryłam nowe wydawnictwo goneta gdzie wydawane są nowe talenty i tam znalazłam taki poradnik Kobieta Sukcesu i uważam, że jest to książka godna uwagi i polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry zmysł obserwacji ma Robert Gong w swojej książce ,,Wilki". Świetnie opisuje realia tzw ludzi sukcesu – prawników, lekarzy...i ich problemy. Książka sprawnie napisana, jeśli chodzi o kwestie warsztatowe to nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×