Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceen

telefon z obsluga gmail ?

Polecane posty

Gość marceen

czesc dziewczyny postanowilem zapytac na tym forum bo nie chcialem sie gdzies zapisywac kompletnie nie siedze w temacie telefonow ani ofert operatorow, dotad jak mial budzik i wysylanie smsow to bylo ok, ale teraz potrzebuje miec gmaila i w miare zeby bylo wygodnie z tego korzystac czyli w miare duzy ekran , patrzylem na blackberry na allegro ale nie wiem czy te tansze obsluguja ta usluge i czy to jest oddzielna aplikacja w telefonie czy po prostu przez przegladarke, chyba lepiej jak by byla aplikacja? tak pisze tutaj bo moze ktos po prostu korzysta i sobie chwali jakis model i wie ogolnie na co warto wydac wiecej kasy, jesli to konieczne, nie wiem kiedy robia tez telefony zdolne do obslugi email w jakis normalny sposob wiec ciezko zaczac szukac nie wiem tez gdzie sie oplaca bhez abonamentu miec internet chcialbym jakies optiumum znalezc bo nie chce wydawac 1000zl ani brac w abonament dzieki za WSZELKIE podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceen
(nie wiem od kiedy je robia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceen
interesuje mnie miec to po najnizszym okszcie bo nie chodzi mi o nowinki ani "nowoczesnosc" tylko uzytecznosc czystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×