Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Czy test ciążowy może się mylic? Czy któraś tak z Was miała?

Polecane posty

gin to nie zawsze nawet rozpozna kilkutygodniową ciąże z resztą i tak muszę poczekac nim się do niego dostanę... Czy są tu może mamusie którym tak się zdażyło? Ile kosztuje beta.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz jeszcze za niski poziom hcg w moczu i test nie łapie, zrób bete z krwi, koszt to nie wiecej niż 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nast i azja
Zależy gdzie. W limie w wawie 65. Ale kurdę albo cię stać na dziecko albo nie. 6 dych t nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa truskawka
ja robilam 5 testow i wszystkie wychodzily negatywne, bylo to tydzien po terminie spodziewanej miesiaczki a jednak w ciazy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że chyba poczekam jeszcze kilka dni... :) no szczerze mówiąc to się troche boje może dlatego się opóźnia okres? Wiem jakie są konsekwencje braku antykoncepcji po prostu boję się że jak coś to nie damy rady sobie, ale co ma byc to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa truskawka a po ilu pokazał Ci 2 krechy? Po ilu od planowanej miesiączki się dowiedziałas? Czy jednak od razu na bete i wykazała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałąbym miec już pewnośc... narazie nie ruszam alkoholu (byliśmy niedawno na urodzinach nie jestem alkoholiczką ;) ) beta może się mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa truskawka
po jakis 2 tygodniach, ale to i tak nie byla druga kreska tylko lekki szary cien,ktory wyszedl dopiero po jakiejs godzinie. Ja tym testom juz nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa truskawka
beta napewno bedzie wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja z tym testem to poczekalam 5 minut i wyrzucilam.... a czy na początku ciąży brzuch boli tak jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze zrobiłaś, wynik testu odczytuje sie po 5 minutach, a potem on już jest nieważny, cokolwiek pokaże sie tam po godzinie czy dwóch to nie ma znaczenia, tutaj AKURAT pokazała sie po długim czasie druga kreska i ciąża była, ale nie raz słyszałam, że komuś wychodziła druga kreska na teście po czasie, a ciąży nie było, w tesćie zachodzą cały czas reakcje chemiczne i nawet Ci sie tam może uśmiechnięta buzia pojawić - jak minięło wiecej niż 5-7 minut to już wynik jest nieważny możesz mieć taki objaw ciąży jak "okresowy" ból brzucha, ale równie dobrze to może byc też oznaka nadciągającego okresu więc nie sugeruj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie... brzuch boli jak na okres tylko po prostu tak o wiele słabiej niż zawsze... i nie mam pojęcia czym się sugerowac a jednak trochę boje się na bete. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam się boisz, jak jesteś w tej ciaży to i tak sie okaże jak brzuch urośnie :P wiec zrobienie testu nic nie zmieni tak naprawdę, rób rób, a nie sobie objawy wyszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×