Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhfehffe

czy to bylby koniec??????

Polecane posty

Gość jhfehffe

facet powiedzial do mnie spierdalaj nie kocham Cie . walczylam ,pisalam ,prosilam. nic...w koncu ''niby''przypadkiem do niego pojechalam ,pow,ze nie chce ze mna rozmawiac............ ale po chwili tzn po mojej chwili rozmowy ,pocalowalmnie,i stwierdzil ze nie chce twego konczyc,przeprosil i jestesmy razem ...a wczesniej jakplakalam to mowil np''nie wyj kurwa''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama siebie nie szanujesz i poniżasz płaszcząc się przed nim. To on powinien po takich słowach latać za Tobą jak ten idiota i się prosić o chwilę uwagi nie na odwrót a Ty mu dałaś przyzwolenie na takie traktowanie. Być może jest z tobą teraz z litości i dla świętego spokoju, do następnego razu aż go nie wkurvisz kiedy będziesz miała inne zdanie od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×