Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoważnyKoleś

Pierscionek dla dziewczyny jako prezent

Polecane posty

Gość gość
Teraz, zeby dziewczynie zrobić prezent to raty trzeba brć... co za czasy... dobrze, ze te mexperty maja chociaż spoko warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie wymiary palca na pierścionek dopasujesz sobie w https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki Mam właśnie niestandardowe palce można powiedzieć i w tym sklepie jest duży wybór pierścionków mniejszych, większych. Zawsze coś się znajdzie. Zakupów biżuterii nigdzie indziej nie robię od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj pierścionków, chłopie, dziewczyna pomyśli że się oświadczasz xDDD Daj jej coś co jej zapadnie długo w pamięć. Ja jestem fanem prezentów, które można "przeżyć", swojej żonie kupiłem rok temu na urodziny lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly pod wrocłaiem. Mówiła że świetnie się bawiła, a ja tez uważam że to lepsze niż np biżuteria której ma pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zaręczynowy na razie nie kupuj, raczej taki zwyczajny. Bardzo ciekawe pierścionki można kupić w sklepie Lipgold, są tam pierścionki zaręczynowe z brylantem itp, w różnych cenach, bardzo fajne wzornictwo i modny wygląd: www.lipgold.pl/products/pierscionki-zareczynowe znajdziesz tam jeszcze dużo zniżek, także coś na pewno tam kupisz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×