Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staram sie byc obiektywna

Rozwala mnie gdy słyszę, że tylko ludzie z pasją są coś warci, inteligentni itd.

Polecane posty

Gość heheheh
ok,skoro dla was pasja to albo każda durna czynnosć pod tytułem siedzenie pod biedronką albo słowo którego uzywa się w celu zaimponowania innym to tak naprawde próbujecie podjąć temat o którym nie macie zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh no wiec powiedz, co jest
twoja pasja, byc moze robie to samo, co ty, akurat tego pasja nie nazywając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oqtavia
Moja pasja jest obrabianie zdjęć na photoshopie. :) I druga pasja to rysowanie i malowanie. Mogę to robić godzinami i nigdy mi się to nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
To że ja się pasjonuję wspinaczką a ty się wspinasz to nie znaczy ze robimy to tak samo, na tym samym poziomie i z takim samym zaangażowaniem dla ciebie może to być hobby i czasoumilacz a ja moge wkładać w to serce i traktować jako pasję :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
ja się pasjonuję pasjansem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziooo wichura
kazdy ma jakies hobby ja zbieram haracze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh no wiec powiedz, co jest
akurat sie nie wspinam, bo lek wysokosci, ale maluję, rysuje, dzialam spolecznie, ucze sie jezykow nie dla CV tylko zeby sie dogadac, co dzien jecwicze w internecie , oladam filmy w oryginale . Zbieram starocie, duzo podrozuje, zajmuje sie genealogią, zbieram stare roczniki pism,szcsegolnie interesuje mnie okres miedzywojenny, , czytam wszelkie pisma wnetrzarskie, ineresuje sie polityką,staram sie byc zawsze na bieżaco z wszelkiemi wydarzeniami na swiecie dzialam na rzecz zwierząt, lubie organizowac imprezy towarzyskie, perfekcyjnie i zzamilowaniem dekoruję stól , piszę wierszyki okolicznosciowe, lubie ksiazki popularnonaukowe , fascynyje mnie wychowanie i uczenie w lasnych dzieci, prowadze bardzo szeroka korespondencje z calym swiatem - dlugo moglabym wmieniac. Nie mam tylko jednej konkretnej pasji - zycie jest na to dla mnie za krotkie, chce sprobowac wszystkiego- i nie mam najmniejszych kompeksow z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh no wiec powiedz, co jest
a na ogól we wszytko, co robie wkladam serce i starm sie to robic najlepiej, jak potrafie - czy to obiad, czy praca zawodow a - no - może do scierania kurzu sie nie przykladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
to troche nas łączy, tez lubie języki obce, co miesiąc z wypłaty paczuszka dla schroniska, sama mam psa ze schriniska, dawniej tez zdażało mi się działac charytatywnie w organizacjach walczących o prawa zwierząt i też pewnie mogłabym tu dużo wymieniać tak więc nie jest tak że zamykasz się na jedno i koniec. Robisz wiele rzeczy ale jest taka jedna szczególna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh no wiec powiedz, co jest
tez mam psa ze schroniska i za zwierzaki dam sie pokrajac. Ale nie moge powiedzic, że tylko jakas jedna dzialaosc jest dla mnie szczególna. Bo to jest tak - pamietam, w szkole, gdy ktos mial beznadziejne stopnie ze wszystkiego a tylko z matematyki bardzo dobre - to mowiono o takim - O! matematyk! Pasjonat! Ja mialam takie, albo i lepsze ze wszystkiego - i z matematyki i z przedmiotow humanistycznych - i nikt o mnie nie mowil - o! matematyczka , czy o! zapalona polonistka. A przeciez mozna byc bardzo dobrym w wielu dziedzinach, ineteresowac sie powaznie wieloma sprawami. O, jeszcze zapomniałam o tańcu towarzyskim , tai-chi i florystyce. Caly czas dzialam na rozne sposoby, ale nie mam jednej pasji, nie wypobrazam sobie zrezygnowania z tylu innych tematów. Musze wszystkiego sprobowac - to charakter , to u nas rodzinne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram sie byc obiektywna
''23:22'' ---> jakiś idiota, którego najwyraźniej zabolało to co piszę się pode mnie podszywa, a wy wszystko łykacie ehh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram sie byc obiektywna
odkąd tasiemiec wylazł mi z odbytu moja pasją stała się biologia z zakresu życia pasożytów w organizmie człowieka zjadam specjalnie larwy żeby być środowiskiem życia dla moich ulubieńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oqtavia No to w takim razie mamy ze sobą coś wspólnego :) może czasu na rysunek nie mam, bo jednak ołówek już jakiś czas temu "wypadł" mi z dłoni, natomiast photoshop, corel i obróbka zdjęć zwłaszcza z dziećmi czy zdjęcia z pleneru są na prawde piękne i fajnie się je przerabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×