Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EasyJet12345

"Płyny" w samolocie" - prośba o poradę. PLEASE

Polecane posty

Gość EasyJet12345

Kupiłam tani bilet lotniczy z jedną przesiadką. Nie mogę oddać bagażu do bagażowni samolotu, bo musiałabym doplacić 40 euro. Poradźcie proszę, jakie "płyny" mogę wziąć ze sobą, a przede wszystkim ich ilość - szampon, pasta do zębów, mleczko do twarzy, tonik, etc. Czy mogą być w naturalnej wielkości, czy trzeba zabrać miniaturki?. Słyszałam, o jakiś obostrzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
pojemnosc nie wieksza niz 100ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy twoj
podobno mieli zmienic te durne przepsisy od wrzesnia albo pazdrzeirnika i mozna przewozic w normlanych ''rozmiarach''- w sensie nie ma limitu. teraz mozna tylko w pojemnikach do 100ml tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
a, i nie wiecej niz 1 litr razem. Czyli 10x100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam, ale wlasnie sa obostrzenia odnosnie ilosci. W zwiazku z czym to czy wezmiesz w normalnej ilosci czy miniaturki zalezy od tego ile tego nabierzesz. Pasta ro plyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EasyJet12345
Bardzo serdecznie dziękuję. Lecę na krótko, ale kosmetyki są zawsze potrzebne. Wynika z tego, że będę musiała poprzelewać na przykład mleczko do miniarurowych butelek z apteki, jeśli takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
a rossmanie mozesz kupic travel size kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EasyJet12345
Pamiętam miałam taki elegancki dżemik regionalny w małym słoiczku i kazano mi go oddać. Na szczęście poznałam pewną miłą panią na lotnisku, która była przed odprawą i oddałam jej, a ona go wrzuciła potem do bagażu przeznaczonego do bagażowni. Pani leciała do innego kraju, więc elegancka konfitura "przepadła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EasyJet12345
Wiem, Olivio, ale moich ulubionych nie ma w rozmiarze travel size. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wziąć maksymalnie 1litr płynów, ale pakowany po 100ml (chyba, że płyny zakupisz w strefie bezcłowej) - w dalszym ciągu to obowiązuje. W wielu drogeriach (np.Rossmann) i aptekach kupisz próbki lub małe, podróżne opakowania kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opkmstyw
Zalezy tez jaka linia lotnicza lecisz - nie wszystkie maja takie same restrykcje, niektore przymykaja oczy na to jaka ilosc plynow zabierasz ze soba pod warunkiem ze sa odpowiednio zapakowane i mieszcza sie w torbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty pieprzysz!
Płyny są konfiskowane nie przez stewardessę, ale podczas kontroli, kiedy to przechodzisz przez bramki do strefy odlotów. I to właśnie funkcjonariusze, którzy kontrolują cię nie pozwala na wniesienie płynów. I NIE ZALEŻY TO od tego, jaką linią lecisz, bo bramki kontrolne są wspólne dla wszystkich linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×