Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

21:11 [zgłoś do usunięcia]słodka cipusia Za ten post zostaniesz ukarana. Dostajesz bana na kafeterię. Oczywiście na pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaMłodaDupaaaaaa
Jacuś to ty kutafonie przebrzydły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
Hej ale się tu widzę nazrzędziło od mojej ostatniej wizyty W ramach nie zrzędzenie - dzisiaj skończyło się embargo i ten ciul (TAK JESTEŚ CIULEM :P ) informatyk odblokował mi kafeterie od dzisiaj więc będę mogła sobie pozrzędzić trochę W ramach zrzędzenia - A mi powiedział, ze nic nie zmierza zmieniać bo wg niego dobrze jest jak jest i to jak zwykle mi coś nie pasuje dodając przy tym żebym przypadkiem nie wymyślała rozwodu bo on mi go nie da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Ty ślepa w wyborze
nie potrafisz na proxy wejść i zmienne ajpi sobie ustawić?Moze Cie ten info cmoknąć w dupsko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzc
ślepa za ciula dostajesz kolejne 3 embarga na kafe ale możemy się dogadać bo kończy mi się kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzc
cukuier zresztą też :O co do proxy to nic jej nie da bo blokowana jest na lokalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, że Wam się nie układa. Pewnie próbowałaś już wielu rozwiązań typu rozmowy, prośby, groźby. Widocznie nie działają, skoro nadal nie gra między Wami. Cóż, nie wszystko da się naprawić. Trzeba odwagi i determinacji, żeby zmienić swoje życie. Jeśoli czujesz, że nie ma lepszego rozwiązania - działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak najgorsze w tym wszystkim jest to ,że zrobił ze mnie psychicznego wraka.Jak ktoś ci cos wmawia przez wiele lat to najpierw zaprzeczasz a potem zaczynasz w to wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wsparcie 4 łysych dresów, w łańcuchach i beemkach, którzy mu wytłumaczą co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
Pracuję w instytucji, w której mam do czynienia nie z samymi rozwodami, ale ze wszystkimi innymi sprawami już po i powiem Wam, że to co się dzieje to jest ..... Pracuje już kilka dobrych lat i do tej pory nie potrafię zrozumieć jak ludzie, którzy wcześniej byli razem, tworzyli związek mogą tak się obrócić przeciw sobie. Takie brudy upubliczniają, tak sobie skaczą do gardeł ... przerażające :O I ja osobiście tego się właśnie boję najbardziej. Nie samego rozwodu tylko tego co będzie po ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee a po co bić jak można wykorzystać:P Bicie to takie prymitywne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietety nie za bardzo.....pomarudzę koleżance żeby się wygadac ...ta mi powspółczuje...i koniec..Mama moja twierdzi ,że przesadzam ...a jak uwierzyła i mojemu nagadała to on sie poużalał na mnie ,powychwalał mnie pod niebiosa no i mojej mamie sie go żal zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jesteś zdana na siebie. Może w takim razie powinnaś poszukać pomocy w jakiejść instytucji, grupach wsparcia itd. Ślepa w wyborze o nich pisze. Może Ona Ci jakąś wskaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam radę......ja tak zrzędzę jak mam doły,ale tak ogolnie to jakos żyję....mam poczucie humoru....na zewnątrz nie widać moich dołków......czasem poryczę sobie w samotności i żyję sobie dalej...Dziś mam doła bo pan i władca obrażony się nie odzywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
pewnie, że pomogę Najbardziej prężną instyt. jest : http://www.niebieskalinia.pl/index.php i nie ma co się zrażać bo zajmują się nie tylko przemocą fizyczną ale też i psychiczną, której jedną z cech charakterystycznych jest odmowa uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiem dlaczego jest taka sytuacja jaka jest...mój M to człowiek bardzo prymitywny tepy, nie mozna z nim normalnie pogadać....uważa ,że on pracuje i na tym jego rola sie kończy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma humory jest upirdliwy i wiecznie niezadowolony......jego pełnia szczęścia bedzie jak ja pójdę wreszcie do pracy (kocha kasę) i jak bedzie więcej sexu................Wtedy nasze małżeństwo będzie cudne ....ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne to :( ja tak nie chcę:( mam nadzieję, że trafię na kogoś kto będzie ciągle szczęśliwy ze mną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyśbyłam inna-- no za bardzo chcesz mieć super.A w życiu nie jest wszystko takie proste.Są różne charaktery,trzeba się "docierać" umiejętnie.I wiedzieć kiedy dojść do kompromisu.Nie jest łatwe proza życia oj nie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
mój to znowuż jakiś dziwak izoluje się, nie chce rozmawiać, co do sexu to jeszcze trochę i będę chyba musiała go błagać :O z pieniędzmi to nawet nie wiem czy ma pojęcie jakie rachunki płacimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×