Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość Ana...
Adonis- Ty też piszesz tylko ze swojego -męskiego punktu widzenia. Chyba nie znasz dobrze psychiki kobiet- zranionych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana....nie wytrzymuję...tzn ...najpierw krzyczałam.....potem beczałam....a po ostatnim razie zobojętniałam....i to dla mnie nowość...bo albo kochałam, albo nienawidziłam a teraz nie wiem co grane bo mi zwisa....co mówi ...co robi...co chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Kiedyś- masz w sobie duże pokłady samozaparcia, że ciągniesz to cały czas......ale..wiem.. nie wszystko jest takie proste jak się innym postronnym wydaje. Trzymaj się i nie daj sobie wody a mózgu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Też żałuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra....zazrzędziłam się dzisiaj na amen......ZARZĄDZAM koniec mojego biadolenia na M (na dzisiaj)........teraz jako oszczędna i zajebista zona pójdę sobie sprawić prezent....wygrzebę sobie cos ładnego, kolejnego...w szmateksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
I tak trzymaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
A ja na poniedziałek.. nie lubię poniedziałku!!!! Cudna pogoda dzisiaj to pranko poszłam wywiesić na taras...a tu.. sąsiada Binia widzę co mu żona w szpitalu wylądowała po spowiedzi... smutny biedaczyna:( Ale nadzieja, bo Danusi się poprawia... muszę ja znów odwiedzić... w szpitalu. A ja mam awersję na szpital!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Zmykam obiadek gotować.... mniam...poprawię sobie humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
..Aleeeśta nazrzędzili.. :P Dla mnie nic nowego. Po 7miu się dowiedziałam, że mojemu było.. kiepsko w łożu.. :P Nie pytajcie, jak mnie było.. :D Szału niet.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
P.S. Refleksja: Leż, Babo, lepiej jak kłoda, bo i tak Cię nie doceni.. :P :P :P I obniż temperaturę.. Po co ma się choćby ogrzać.. :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaJużMłoda
L. : podoba mi się Twój tok myślenia 9.41.. ;) Najlepiej: dwóch Ruskich ze strychem (patrz: stary kawał.. ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie do wiary, jak ludzie potrafią być okrutni ;((( Biedne te dzieci, którym taki degenerat zafundował traumę na całe życie i zabrał matkę. Kara śmierci to zbyt duży luksus dla tego śmiecia społecznego. Ale się wkur...am!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurwiela do 4 samochodów za rece i nogi przywiązać i niech kazdym kieruje ktoś z rodziny, rozerwac, a jak jeszcze będzie dychał to powiesic na latarni i podpalic ku przestrodze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram L. Kreatywne rozwiązanie. Czekam na wynalazek, który pozwoli takim tragedion zapobiec. Np. jakiś implant w mózgu, który w momencie pojawienia się morderczych myśli funduje elektrowstrząsy, działa jak paralizator na ich autora. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera- oszczędna zona nic sobie nie wygrzebała ładnego....no cóż jeszcze oszczędniej bedzie ale kupiłam sobie piwko.......żyć z nim to tylko na bani.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Kiedyś- zostaw to wszystko...wpadnij na kawę.... mój Romeo wpadł na kawkę... pogawędzimy, co tam będziesz zrzędzić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×