Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość Ana...
To temat rzeka....Ja teściową szybko straciłam(chorowała) ale teścia za to miałam takiego, że starczyło za niego i teściową, ale szybko sobie z nim poradziłam...potem miałam na karku jego mamusię i całą jego rodzinkę, ale napisałabym tomy książek, żeby to opisać...najważniejsze, że w tym starciu z rodzinką(męża) miałam go murem za sobą i tak jest do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No nie żartuj z tym wariatkowem....no ale kiedyś musisz dać upust tej swojej frustracji, bo inaczej rzeczywiście można zwariować:):):)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ana na ostatniej wizycie teściowej to chocbys była najmilsz i najspokojniejsz to bys nie dała rady...:D na wstepie-za wysoko mieszkasz, potem w sałatce za mało majonezu (po dodaniu było za dużo) dziecko masz źle wychowane (bo mówi "dziekuję"za prezent a nie całuje, potem tort ma krem którego ona nie lubi (ale nie wie co to za krem ) wino jest za kwaśne, ciasto za słodkie, jedzac sałatkę podaje ci przepis o jakiej ostatnio czytała (ale najdziwniejsze ,że to przepis dokładnie na tą sałatkę która je) i to wszystko w ciagu godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Nie zazdroszczę.... ale znając siebie, to nie wytrzymałabym i wyprosiła z domu... jestem bardzo impulsywna i mówie to co myśle..a to nie każdemu się podoba.. no i jestem czarną owcą w rodzinie;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No jestem czarną owcą:):) nawet przeze mnie rodzeństwo mojego mężą wyparło się go i twierdzą, że nie mają brata...taka jestem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Wiesz.. tak sobie myślę, że chyba dobrze, że nie mieszkamy po sąsiedzku...bo jak byśmy się zeszły na kawę to chyba nic tylko byśmy gadały a w chałupie robota by leżała:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam-Wzorowa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
CO taki smutas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
U mnie też:D:D ale sąsiadki mam wszystkie z kółka różańcowego a mnie to nie kręci...wolę z Tobą gadać:D:D...trochę trzeba pozrzędzić, potem dzień lepiej mija;D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Wczoraj byłam w ogródeczku i piękny świeżutki szczawik znalazłam...no zupka szczawiowa będzie a do tego duszone ziemniacki na śmietance i polane tłuszczykiem ze skwareczkami... mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Już nie...masz mnie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Już ją gotuję...i pranko już powiesiłam....zmywarke włączyłam... kotki nakarmiłam....no i gadam sobie z Tobą:D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Na sobotę zaplanowałam grochówke...no muszę Ci dać spokój, bo Ty obiadu nie ugotujesz:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Szkoda, że nie wiedziałam, że szczawik lubisz...wczoraj resztę skosiłam.. a tak.... wysłałabym Ci kurierem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tyle zrobiłas a ja siedze w pizamie przed kompem, burdel w chałupie ,obiadu nie ma bo najpierw musze do sklepu....bravo...jakby teraz stary wrócił to mam przerabane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
a co?? Tobie relax się też należy... nie przejmuj się... my kobietki jesteśmy zdolne.. ze wszystkim na czas zdązymy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
HAHAHA...:D:D:...dobrze, że Ty uważasz inaczej:D:D:D:D.. no to leć...pogadamy znów przy okazji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×