Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

a moze sobie gdzies wyjdzie to wtedy jakoś się wśliznę......bo jak juz mówiłam ma zakaz kompa a ja jakbym weszła to bym zaraz dała się namówić żeby sobie posiedziała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ja zawsze mam co robić:D:D:D... w chałupie mówią, że na tamtym świecie jeszcze będę miała zawsze zajęcie:D:D:D:D...bo nie zdążę tu wszystkiego ogarnąć...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend bedzie nauka..nauka....i czytanie lekturki.... A swoja droga troche mi szkoda dzieciaków...7 godzin w szkole...wracasz i 5 godzin lekcji i nauki...A z roboty jak wrócisz to luz (albo pranie sprzatanie i gotowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Nie umiem usiedzieć na miejscu:D:D:D...ale to moja natura....muszę być w ruchu i zawsze musi się coś dziać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Moja siedzi po 8 godzin, a tornistry to mają takie ciężkie, jak kowadła....normalnie kiedyś ważyłam to jest 12kg...szok!!! po co im tyle książek w szkole jak i tak na lekcjach mało z nich korzystają.... no ale muszą być, bo inaczej ujemne punkty...paranoja. Na następne zebranie zabiorę ten tornister i zapytam się dyrekcji czy oni jako dorośli ludzie do pracy dźwigają takie ciężary, że każą dzieciakom takie "kamienie" dźwigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby mieli cos z tym robić......Moja to jeszcze sie wkurza bo przerwy też skrócone ...nauczyciele twierdzą ,że dzwonek to jest dla nich a nie dla uczniów i przedłuzaja lekcje na pół przerwy .Dziecko ledwo zdąża do wc a zlekcji nie puszczają.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Wykopuję kłącza..bulwy...niektóre kwiaty...chowam skrzynki z kwiatami no i grabie liście:D:D:D.....okrywam niektóre krzewinki żeby im zimką było cieplutko:D:D:D Młoda nie ma czasu za dużo siedzieć na kompie...ma masę innych zajęć...najwięcej związanych z jej pasją, czyli grą na gitarze...na klawiszowych.... no i śpiew...teksty piosenek ..do nich muzyka...eh ..wiesz co...czasem można zawrotu głowy dostać a gdzie jeszcze nauka...wczoraj dostała pałę z matmy...pierwszą w swoim życiu...to dopiero było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Dzisiejsza szkoła to w ogóle jakieś wariactwo....lekcji zadają tyle, że moja codziennie chodzi spać o 24....a to dopiero gimnazjum. Wydaje mi się że te jej dolegliwości, to chyba z nadmiaru tych zajęć...zwariować można...nie wiem gdzie ten świat tak pędzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ma kilka talentów i nie chciałabym, żeby coś straciła, pominęła, ona się w tym odnajduje...ale martwię się też, bo nie ma czasu na koleżanki...a to też źle...przecież życie tak szybko ucieka...kontakt z rówieśnikami taż jest ważny...a o chłopakach to nawet słyszeć nie chce:D:D:D...wszyscy nie tacy jak powinni być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Okres dojrzewania ona przechodziła w wieku 9-10 lat. Teraz jest bardzo dojrzała(fizycznie i emocjonalnie), jak jakiś chłopak chce ją zaprosić do kina, to mówi, że na takie bzdury ona nie ma czasu.....a nauczyciele mowią, że z nią można rozmawiać jak z dorosła, na każdy temat, jest dojrzałą osobą i jest bardzo odpowiedzialna i ułożona....nie robi żadnych głupstw..jak jej rówieśnicy . Martwi mnie to, bo jest taka "młoda stara".....nie wiem kiedy mi dorosła:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ja w jej wieku nieźle już rozrabiałam .....i chłopacy też mi się podobali:p:p:p...no i nie byłam taka "dorosła"....matko!!!...co ja piszę.. inna matka by się cieszyla, że ma taką poukładaną córę a ja marudzę. Ale młodość mamy tylko jedną i to taką krótką, i to teraz jest czas na wszystkie szalone pomysły...ona je ma ..ale wszystkie związane ze swoją pasją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wczesnie dojrzewanie zaczęła ,ale obserwując ją to jest jeszcze "w trakcie" taka głupio- mądra. Wczoraj własnie z nia rozmawiałam i powiedziałam żeby się z tym dojrzewaniem pospieszyła :D bo zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Zanudziłam Was na śmierć:(:(:(:(:( Idę grabić te cholerne liście:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Moja się bardzo pospieszyła, aż za szybko to załatwiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
moja miała boya od zerówki...no...może tak do czwartej klasy...zakochany był w niej, że ho ho....ale ona stwierdziła, że mu mózg wypłukało i jest głupi jak jej kapeć....i do tego zrobił się brzydki itd.. itd.. Jakoś przetrzymamy te trzy dni....może napiszę jakieś wierszydło znowu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Tylko nie spotkaj się broń Boże z teściową, bo w poniedziałek będziesz miała doła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
U mnie też słonko coraz weselej wychodzi:):):).....powiem mu żeby tak zostało do poniedziałku....zawsze wychodzi jak ze sobą gadamy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ,że nie bedzie mi dane spotkać tego energetycznego wampira.........Może jakos sie niechcacy wcisne na tego kompa...Gdybym miała laptopik a nie tego kolosa to bym się gdzieś z nim zaszyła a tak to klops.....Kara dla córki karą dla mamy...Zawsze tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No ja nie wiem jak bedzie, bo się synuś z dziewczyną zaanonsował na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Jak podobna charakterem do taty to sobie poradzi ...z tatuśkiem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
I żeby "rozpieszczał" teścia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×