Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotrrrrrrrrr

ubiór na imprezę :)

Polecane posty

Gość piotrrrrrrrrr

witam :) ostatnio byłem na dyskotece z przyjaciółką, ot klub jakich pełno, sala techno i sala disco polo :D ubrałem się w białą koszulę (nie typowo galową jak do garnituru, tylko taką bardziej "cywilną" z czarnymi elementami i nadrukiem na plecach), czarne spodnie (w bardzo drobne białe paski praktycznie z dala nie widoczne) z materiału podobnego do jeansu oraz pantofle z lekko podwiniętymi czubami , od garniera :) :) i tu zrobił się problem ludzie patrzyli dziwnie na mnie a zwłaszcza na moje buty, odniosłem wrażenie,że patrzyli na mnie bo się "odwaliłem" na dyskoteke jak na wesele, przeważał wśród chłpoaków styl sportowy t-Shirty, jeansy, bluzy z kapturami a dziewczyny eleganckie, inne skąpo ubrane, jeszcze inne również na sportowo. przyjaciólka stwierdziła że przesadzam patrzyli bo podziwiali jak bardzo ładnie (według moich znajomych) tańczę. ja jednak uważam, że to przez ubranie, więc powiedzcie dziewczyny czy to straszna wpadka ubrać się elegancko na dyskotekę, czy przesadzam jak mówi przyjaciółka? co się teraz nosi na czasie w klubach? mam 20 lat, 190 cm wzrostu, szczupły około 85 kg i lekka rzeźba od sportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrrrrr
szkoda że nikt nie odp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Angel
No wg mnie troszkę za elegancko;p Najlepszy wg mnie styl na dyskotekę, a zwłaszcza dlatego ze jestes bardzo szczupła i masz taka figurę to rurki, fajny top (bokserka) i baletki. Strój wygodny ale robi wrażenie. W takim stroju nigdy nie wyjdziesz głupio. Najgorzej byś zrobiła zakładając szpile wysokie a do tego mini że wszystko widać. Wg mnie na impreze nie powinno sie isc ani wyzywająco ani za skromnir. A z biżuteri ograniczyła bym sie do zegarka i fajnego łańcuszka :) To oczywiscie moja opinia, a kazdy ma prawo do swojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Angel
przepraszam, to nie do tego forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Angel
A i dla ciebie jeśli chodzi o ubiór to koszula jest spoko ale taka z rękawem 3/4( kratka lub paski) lub T-shirt, nasyconych kolorach. A po zatym jeansy i trampki lub adidasy.W takim stroju będzi dobrze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfaeehet
z Twojego opisu to wygladales jak wiesniak. bez obrazy ale chyba nie masz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
sorry ale nie do kazdej dyskoteki wpuszczaja w obuwiu sportowym... mysle ze coraz mniej takich miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie się wydaje, że wyglądałeś jak wiesiek z remizy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Angel
może nie jak wieśniak ale zbyt elegancko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrrrrrrrrr
dzięki za odp :) nie zgadzam się że wyglądałem wieśniacko, nie rozumiem dlaczego jesli ubiorę się elegancko do klubu zostaję odebrany jako wieśniak :/ faktycznie po prostu za elegancko... wczoraj byłem w innym klubie i ubrałem się tak: koszula w niebiesko-biało-czarną kratkę z długim rękawem ale podwiniętym tuż przed łokcie,pod nią zwykła biała koszulka, ciemne jeansy, sportowe buty. włożyłem też okulary przeciwsłoneczne marki cipo&baxx o ile dobrze pamiętam :) no i na brak powodzenia nie narzekałem :) :) czy taki strój uznacie za lepszy, poprawiłem się? :) co doradzicie na przyszłość żebym wkładał na imprezki, figura i wzrost już wspomniane w pierwszej mojej wypowiedzi :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaMmm
otóż Kolego:) choc nie bywam w remizach, tylko miastowych klubach(choc z 2 razy przydazylo mi sie byc na takich potancowkach:) ), to rzeczywiscie, taka koszula i buty mogly byc zle odebrane.. tam zazwyczaj chlopaki nie przykladaja zbytniej wagi do ubioru ;) ale uwazam tez, ze w normalnych klubach jakis fajny T-shirt, dobrze dobrane spodnie do figury i adidaski zrobia furore ;) ogolnie nie przepadam za koszulami, zwlaszcza z nadrukami, bo rzeczywiscie moga byc troszke 'wiesniackie'.. przynajmniej chlopaki z takimi przewaznie sa spod miasta ;) ale np. gdybys zalozyl jakas granatową koszule, sportową, i do tego ciemne jeansy, to nie byloby zle;) i te okulary... to tez kojarzy mi sie z tandeta.. postaw na fajnie dobraną prostote, i bedziesz wzbudzal zazdrosc wsrod tej samej plci, a nie ubaw :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie buty byly prawdopodobnie ok (przynajmniej tak sobie je wyobrazam) :P ja akurat za wioche uwazam to ze mężczyzni chodza na okrągło w adidasach i sportowym obuwiu... :O to jest, panowie, odpowiednie na siłownie lub stadion, a nie do klubu... no ale mniejsza z tym. Autorze, owszem, zdaje mi się jak większosci ze wyglądałeś kiepsko i to nie za sprawą eleganckiego ubioru... on nie był elegancki, on był tandetny. napisy na plecach ? do kompletu prążkowane spodnie? brrr... uwierz i daj sobie powiedziec ze eleganckie buciki to był Twój najmniejszy problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgdfgdgfd
ze mną do szkoły chodził kolega, też uważał się za eleganckiego i każda dziewczyna mówiła mu z uśmieszkiem,że jest taki elegancki, ale wszystkie się podśmiewałyśmy, bo on właśnie miał niemodny styl, czyli koszule z nadrukiem, buty w czub, zawsze pantofelki, okularki słoneczne i czasem wkładał świecący wkręt w ucho, istna remiza wieś śpiewa i tańczy, niestety to nie jest elegancko, tylko wiejsko :/ ale nikt nie będzie nikogo zmieniał, chłopak pochodził z małej miejscowości, widocznie tam był na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba rozpocząłeś nową modę, bo teraz co trzeci chłopak w koszuli do dyskoteki chodzi w mieście :/ a połowa z tych koszulowych jeszcze krawat zakłada. ja osobiście tego nie lubię, chyba wolę wiejskie disco tam chłopaki przynajmniej normalnie w koszulkach i jeansach chodzą.... swoją drogą u nas do dyskoteki w bluzie z kapturem wejść nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolo1500
U nas modne są teraz najwyklejsze białe t-shirty ze śmiesznymi nadrukami. Kolega zapodał sobie nawet ostatnio koszulkę ze swoim zdjęcie z'la z ukrytej prawdy xd znalazł taką stronkę http://www.extrema.com.pl/o,12,80,koszulki-biale-.html i wysłął swój własny projekt tam. zrobił furrorę na imprezie :D i to taką pozytywną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×