Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soniccc

Pomozcie mi rozwiklac zagadke...

Polecane posty

Gość Soniccc

Sytuacja przedstawia sie nastepujaco: znam sie z pewna dziewczyna jakies 3 miesiace. Poznalismy sie przez Internet. Od dwoch tygodni sie spotykamy, mialy miejsce trzy spotkania. Tylko trzy, gdyz nie mieszkamy w tym samym miescie. Dziewczyna na pozor zainteresowana dalsza znajomoscia tyle tylko, ze... No wlasnie daje sprzeczne sygnaly. Z jednej strony mowi, ze nikt jej tak nie rozpieszcza jak ja, snie jej sie po nocach, zabiega o kontakt ze mna, mowi ze jestem dla niej szczesciem, a nastepnego totalnie mnie olewa. Twierdzi, ze nie zasluguje na mnie, nie szuka milosci, ona jest okrutna, a ja ponoc wyjatkowy. Gdy zapytalem czego tak naprawde chce, to odparla ze przyjazni. Tyle tylko, ze nasze spotkania nie odbywaja sie na zasadzie pogaduszek przy kawie o pierdolach, tylko jest miejsce na drobne pieszczoty, pocalunki, ostry flirt, aluzje do seksu. Dziewczynie brakuje faceta, ale nasza relacja zatrzymala sie w martwym punkcie. Ja jej powiedzialem, ze chcialbym nadal utrzymywac z nia kontakt i zobaczyc co z tego wyjdzie. Nie skladalem zadnych deklaracji, ze chcialbym z nia byc. Pewnego dnia zasugerowalem, ze mozemy sie wybrac wspolnie nad morze, po prostu milo spedzic czas, to mnie skrytykwala, ze mysle o jednym. Po czym po kilku dniach sama mnie prowokowala do rozmowy o seksie, przywolala na tapete moja propozycje. Podpuszczala mnie, pytala czy bym nie zechial jej kiedys pomasowac. Moje drogie Panie, co sadzicie o takim zachowaniu ze strony tej dziewczyny? Ona robi krok w przod, dwa kroki w tyl - doslownie. Zupelnie nie wiem, w jaki sposob pojsc do przodu w tej naszej znajomosci. A moze dac sobie spokoj? Taka zabawa w kotka i myszke nie jest mi na reke. Dalem jej do zrozumienia, ze nie lubie tego typu kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzierlatkaXXX
Skoro się nie zadeklarowałeś i chcesz się tylko spotykać to po co ci jasne sygnały? sam nie chcesz a od niej żądasz. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś a sam odczytasz odpowiedz na swoją kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadyks89
widziałeś się z nia raptem 3 razy i czego oczekujesz? Najpierw ją poznaj, a potem myśl o sexie. Ją pewnie kręci to, że masz ochotę na nią, ale może nie być wcale gotowa, żeby to, co mówi o sexie itd zrealizować. Przecież w ogóle nie znacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to u młodzieży
3 spotkania były to czas na seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska anna
a dlaczego dopiero umówiles sie z nia po 3 miesiącach znajomosci przez internet?kto wyszedl z propozyjca spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie laska przez ten czas
zabawiala sie z innym. koles zal mi ciebie, bo dajesz sie nabierac na sciemy typu: "sniles mi sie dzisiaj, rozpieszczasz mnie". laska kreci toba jak chce i ma niezly z tego ubaw. a ty tymczasem liczysz na cos 'wiecej'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×