Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dexxxter

zaliczylem shemale

Polecane posty

Gość gość lbk
Zna ktoś jakąś shemal? Chętnie poznam z trójmiasta bądź okolic Leborka. Podrzuccie namiar jeśli mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lbk
731842290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadac_hejterzy
nie sluchaj krytykantow! ja tez lubie fajny seksik z mezczyznami, zadna kobieta tak nie dogodzi facetowi jak facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lbk
731842290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowy____33
witam w klubie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shemale to mezczyzna, ktory przeszedl wiele operacji plastycznych, aby upodobnic sie do kobiety niektorzy zazywaja zenskie hormony, ale to rzadkosc, gdyz takie hormony zaburzaja mozliwosc erekcji mezczyzna uprawiajacy seks z shemale niekoniecznie jest gejem, gdyz najczesciej robi to z ciekawosci (tak samo niektorzy heteroseksualisci z ciekawosci ida sie przespac ze "zwyklym" mezczyzna) nie zmienia to jednak faktu, ze stosunek z shemale to stosunek homoseksualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lbk
Przyznam że zawsze pociągały mnie shemale ale nigdy nie miałem możliwości poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa rozni shemale niektorzy chcieliby przejsc operacje "zmiany plci",ale straciliby przez to klientow sa tez shemale, ktorzy w pelni identyfikuja sie z plcia meska i nawet maja rodziny,zony i dzieci jeden z najladniejszych shemale jakiego mialem okazje poznac, mial zone i i synka, w czasie wolnym wygladal prawie jak zwykly mezczyzna, a w godzinach pracy przeistaczal sie w piekna "kobiete"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dexter proszę o jakiś kontakt, chciałbym polecieć do Tajlandii i jakoś porozmawiać z toba może byś mi coś doradzić itp, a co do shamele to jednym z moich marzeń jest zaliczyć taka sexi tajke oto mój email keii2872@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się do shemale zwracać? Ona, on czy ono? Przyznam, że sam mam takie dzikie fantazje a jestem hetero. Czy to czyni mnie bi? Dobre pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna chcial sie trans umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNietolerowanyNormalny
Za 50lat zoofile,nekrofile i pedofile zaczna domagac sie przywilejow tak jak teraz homoseksualisci to robia a przeciez na poczatku zadali tylko tolerancji i to im powinno starczyc.Jezeli im przywilejow niedamy to nazwa nas ze jestesmy zasciankowi i nietolerancyjni.Jezeli np.manifestujemy przeciw wiekszym nienormalnym przywilejom dla homo i niechcemy im dac np adoptowac dzieci to becza jak to jestesmy nietolerancyjni rownoczesnie sami nietoleruja naszych decyzji.Osobiscie niemam nic do homo o ile niezadaja zbyt wiele.Dac im palca a reke ujebbiiommm.Nieraz mysle ze w takim tempie jakim homo zada przywilejow to zwyklych ludzi hetero zaczna nazywac chorymi i dewiantami.Osobiscie twierdze ze kazde homo jest choroba psychiczna tak jak kazda zoofilia,nekrofilia,pedofilia.Niemozna pietnowac homo ludzi ale tez ich celebrowac.Mysle ze chwalenie sie takimi rzeczami co autor pisze jest przekroczeniem granic etycznych,moralnych i obyczajowych oraz totalne olanie swej choroby.Czy ma hiva?Oby nie ale szanse sa wyrownane 50 na 50 a jedyne wykluczenie choroby sa badania nie tylko na hiva ale na inne choroby.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnal300
A ja chciałbym aby mnie zaliczył jakiś (jakaś) trans. Na 69 też bym odpowiedział pozytywnie. Jeszcze tego nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnal300
A ja chciałbym aby mnie zaliczył jakiś (jakaś) trans. Na 69 też bym odpowiedział pozytywnie. Jeszcze tego nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie w gągle trans roksa i masz z całej polski kobiety z pisiorem i jajami i cycami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takiego szczęścia abym trafił na shemale o dziewczęcej twarzy. Co najwyżej były twarze zakapiorów że nawet nie chciał mi stanąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też spróbowałem i powiem bardzo ciekawe spotkanie. Było to za granicą i te laski z peni..skiem są normalnie odlotowe. Jeszcze raz bym chciał tego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez niedano zaliczylem i powiem ze bylo rozczarowanie ale pozytywne.Jak ktos chce wiecej szczegolow to gg6134755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ciebie zaliczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamela z Bytomia ma te same foty i wiek od 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marzena
Shemale pozna shemale . Wielkopolska południowa . Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciekawski
https://imig.es/c/rEqC6UD zastanawiam się czy w polsce jest jakieś forum miejsce gdzie można chociaż porozmawiać z shemale juz nie mówiąc o spotkaniu, Widzę ż e coraz więcej mężczyzn i kobiet ma takie fantazje z shemale w roli głównej jak coś zapraszam na maila wysokibrat@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×