Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :((((((((smutas

Już nie wiem gdzie poznać fajna dziewczyne...

Polecane posty

Gość :((((((((smutas

Nie mam pojecia gdzie poznać fajna kobiete, wartościową, szanującą się...nie musi być super ładna, po prostu musi mi sie podobac... miałem 4 retowe randki i juz wiecej nie chce, sam niewypał... a powiem ze mam 24 lata, rozstałem sie z dziewczyna po 4 letnim zwiazku... jestem niesmiały i nie mam gadki, zeby poderwać dziewczyne na ulicy, na siłowni, w sklepie... :(( to gdzie mam poznać taka kobiete? dalej szukać w necie? juz mnie to wszystko dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
duzo ludzi poznaje sie na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1986Pola
pieknie, mam tak samo tyle,ze jestem dziewczyna:) nie wiadomo gdzie, to prawda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty taki zdołowany? Działaj dalej - nawet w necie, jeśli tam buszujesz. Mnie się udało kogoś fajnego znaleźć ;) Ale trzeba cierpliwości, a nie wymiękania w przedbiegach ... bo życie przed Tobą, koleś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludzie...:) Idźcie tam, gdzie jest dużo osób....Basen, kurs językowy, zorganizowane wakacje, pielgrzymka(:P), COKOLWIEK...Siedząc w domu, na pewno nikogo nie poznacie....I głowa do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaszki
mój znajomy szukał w necie 5 lat, aż znalazł :D kiedy poznał miłość swego życia miał 37lat ( gdy miał 31 rozwiódł się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
a jakie strony polecacie żeby poznać kogos fajnego? ja nie lubie klubów, i dyskotek, chucznych imprez niestety i mój krag się zawęza zeby poznać kogos nowego... hmm jak długo..z 2 miesiące... na kursie tez sie nie pozna na 100% a i tak muisz chodzic jak zapłacisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak z Wawy to jets takie cos jak speed dating :) mozna tam poznac fajnych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutas nie załamuj się:) Też nie jestem mega wygadany, ani towarzyski...Czasem trzeba się po prostu przełamać:D Pamiętaj, że "zagadując" do dziewczyny nic nie tracisz. Fajna dziewczyna nie powie Ci na wstępie "spadaj"...A jak powie, to znaczy, że szkoda na nią czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ooo jak z Wawy to jets takie cos jak speed dating " Tylko tutaj trzeba mieć gadane, a On napisał, że nie jest zbyt śmiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
a ktoś był na takim speed dating? nie wiem...jakoś myśle, ze już stary jestem i nic mnie nie spotka dobrego, nie poznam żadnej fajnej, przez tą moją nieśmiałość, brak gadki dobrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
Lomu - a Ty zagadujesz do dziewczyn na ulicy? jak to z Toba jest skoro jestes niesmialy i tez nie masz gadane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
kamaszki - 5 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo, jak Ty się nie odezwiesz, to na pewno jej nie poznasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
Lomu... no okej, ale jakTy to robisz? co mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tym raz bylam a tez jestem strasznie malomowna ale zawsze sa pytania pomocnicze na kartce wiec problemu nie ma, zreszta i tak nikt z tego nie korzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest naprawde fajny sposob na poznanie kogos a nie kazdy go zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
izka89 no i jak było? była jakis fajny facet czy tylko zaliczacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tu sie zdziwilam bo to nie sa jacys desperaci tylko normalni ludzie i z kilkoma facetami utrzymuje kontakt :) Dziewczyny tez przychodza fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
ale nikt Cie bardziej nie zainteresował? mówisz, że normalni ludzie? a skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie licz, na żadne magiczne teksty, które zawsze działają.... Nie ma czegoś takiego:) Każdą dziewczynę musisz traktować indywidualnie. Ale podchodząc do dziewczyny, zawsze jestem wyprostowany i się uśmiecham. Nie podbiegam do niej, bo się przestraszy;) Idąc do niej patrz tylko na nią, żeby wiedziała, że do niej idziesz. Nie spiesz się - Ty już ją oceniłeś, pozwól, żeby ona się przyjrzała Tobie... I teraz najważniejsze pytanie: "Jak zagadać".... Koledzy zawsze mnie o to pytają, a ja się zawsze śmieję z nich:) To "zadziwiające", ale zwykłe "cześć" wystarczy:) Jeśli odpowie, przedstaw się, ale nie pchaj się z łapą na powitanie, bo jeszcze jej oko wydłubiesz:) To ona pierwsza powinna wyciągnąć dłoń. Jak już się przywitaliście PRZEDSTAW SIĘ, żeby wiedziała, z kim rozmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
Lomu - no i jak dalejsz gadasz? co mówisz? o czym rozmawiasz? i ona zgadza się na randke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((smutas
izka89 - i tylko raz byłaś na takim speed dating? w jakim wieku są tam ludzie? a ten facet który Cie zainteresował ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz wystarczyl by kogos fajnego poznac :) Sa tam rozne przedzialy wiekowe np: kobiety 18-30 a mezczyzni 22-35. Ten ktory mnie zainteresowal ma 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe nie poznasz :( przykro mi bardze ale tu same siedzą no..... drobiowy podlaski z pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×