Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja powiem tyle

jaka pralka:amica,polar czy beko?

Polecane posty

Gość ahmuaeb
do 1000zł z tych wszystkich polecanych tutaj radziłbym zastanowić się nad amicą, przynajmniej sie nie rozwali po 4 miesiącach bo oni tam zwracają teraz uwagę na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkajaka
wiadomo, że jeśli w takiej cenie (do 1000-1200) to pzede wszystkim amica, ja jednak chciałbym się zapytać jaki konkretnie typ amiki warto mieć w domu przy 4-osobowej rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mackowijak
jakaś z wsadem wiekszym to na pewno, moze ktoraś z seri AWO? one są chyba z wsadem dość duzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkaaaa
Sprzedajemy pralki i faktycznie z tych tutaj wymienionych Amica byłaby najrozsądniejszym wyborem, coś właśnie z AWO. Tak - one mają większy wsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoooooooooo
BOSCH !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro z uk
beko to podobno tureckie scierwo. ja mam indesit i jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powialo kulturą
mialam amice popsula sie po 5 latach naprawa 600 zl kupilam indesit, dziala 6 lat bez zarzutu. lodowka z amici tez do luftu bo urwala sie rączka w zamrażalniku i ie ma szans zeby dali nową bo juz nie robią tego modelu, wiec bede musiala za jakis czas myslec o lodowce bo zamrazalnik sie nie domyka! nigdy więcej nie kupie nic z amici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie gdzies z dwa lata
jak samsung kupic zaklady Amica, poza kuchenkami gazowymi i to samsung sprzedaje teraz swoje wyroby jako amica. Teraz juz nie ma polskich producentow. Tak samo Polar. To od wielu lat marka Whirpoola. To na jednej lini klepia. To juz wole urzadzenie z tansza nazwa czyli np Polara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzmunssa
co za bzdury, samsung nie kupił amiki. Powiedział ci coś ktoś kto nie do końca zna się w temacie i powtarzasz takie info bez refleksji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek123
Pralki nie kupuje się co dzień. Taki sprzęt powinien wystarczyć nam na kilka lub nawet kilkanaście dobrych lat. Dlatego przed zakupem trzeba się porządnie zastanowić. Każdy, kto zaopatrywał się w większy sprzęt domowy, wie doskonale, że nie jest to wcale takie proste. Dlatego szczerze polecam wam Miele G5780SCVi, którego sam posiadam i sprawuje się jak dotąd świtanie Oto link do sklepu gdzie go kupiłem: http://www.agd-market.pl/miele-g5780scvi-p12259a1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amica na pewno wytrzyma i to dluzej, sam mialem jedna amice i to 5 lat, w kocnu oddałem mamie przy przeprowadzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie pralki AMICA maja rozbieralny bęben,co ważne przy wymianie łożysk,niestety Whirpool jak i Indesit to jednorazówki,zaraz po gwarancji psują się,tak że mogę doradzić jak najbardziej AMICE,rozsądna cena a i programy prania na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amica za 900zl będzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która konkretnie amica? każda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o pralkach LG, byłam dzisiaj w media expert, widziałam, że mają promocję na pralki LG. Moja stara 12letnia ciągle się psuje i już nie mam do niej nerwów, kusi mnie nowa pralka, tym bardziej, że tak ładnie wyglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pralkę LG, mogę polecić jak najbardziej.Mam ją od pół roku, do tej pory nie sprawiała mi żadnych problemów. Co ważne jest cicha, pojemna (moja ma załadunek 8kg), dla 5 osobowej rodziny sprawdza się świetnie tym bardziej, że pierzemy dosyć często. Nie wibruje zbytnio, ma sporo przydatnych programów np. do prania dziecięcych ubranek czy prania pościeli. Mój model to F14A8TD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wypowiem o pralkach Samsunga. Są dobre, ale po 3-4 latach użytkowania trzeba sie liczyc z naprawami lub wymiana. Jak raz sie co zepsuje, to potem psuje sie caly czas. Swoją drogą warto pamiętać, że często odpowiedzi w takich wątkach jak ten, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na www.cosiepsuje.com . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Amica będzie najlepszym rozwiązaniem. Można ją dostać za rozsądną cenę, czyli tak za ok. 900zł a naprawdę bardzo dobrze się sprawdza. Jej dużym plusem są przykładowo łatwo wymienne łożyska. Niedawno u nas się zepsuły. Mąż sam naprawił pralkę, bo te łożyska nie były jak u innych firm połączone na stałe z wanną, więc nie było problemu z ich wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma LG piąty rok i śmiga ale czy pośmiga tyle co poprzedni 12-letni Indesit nie wiem, na pewno nie tyle co stary Polar rodziców, który hulał ćwierć wieku i został na chodzie oddany bratu studentowi, który po skończonych studiach jeszcze go odsprzedał, kto wie może jeszcze pierze w jakimś studenckim mieszkaniu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagw
w nowo otwartym sklepie mediaexspert w Łodzi sprzedają pralki Amica AWS 610 L po 539,- zł. Ponieważ posiadam pralkę Elektrolux z kilkunastoletnim stażem która zepsuła się tylko jeden raz w eksploatacji /pompa wody/ za sto kilka złotych zastanawiam się przy następnej awarii co kupić następnego. Mechanik powiedział mi tylko, że takiej jakości materiałów z jakich jest zrobiona moja pralka już się nie robi ponieważ trzeba by było zamknąć 80% fabryk. Kupując nowy sprzęt z pewnością trzeba wykupić gwarancję do 5 lat. Zastanawiam się nad nową marką pralek Sharp które niedawno pojawiły się na naszym rynku. Posiadam lodówkę tej marki która pracuje bez zarzutu no frost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję aktualnie przy dużym AGD. Bosch na dziś dzień to badziew totalny, część modeli robionych jest w Chinach reszta w Polsce (Łodzi). Niczym się nie wyróżnia, brak grzałek niklowanych, brak silników bezszczotkowych a drogie to cholerstwo pomimo to. Odnośnie polara się nie wypowiem, nie mam takiego sprzętu. Odnośnie Beko fajne sprzęty z lini Superia, silniki bezszczotkowe, najwydajniejsze energetycznie z grzałkami niklowanymi a cena 1300 zl za 7 kilówówkę. A Amica tak średnio się prezentuje.Szału nie ma ale jest tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do kupna pralki marki Bosh. Sama mam taką od kilku lat i jestem z niej bardzo zadowolona jest świetna. Zamawiałam ją na stronie domfan.pl przesyłka przyszła bardzo szybko a dodatkowo jest tam o wiele tańsza niż w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w temacie
Przychylam się do wcześniejszych opinii, że obecny Bosch to szajs jeśli chodzi o trwałość produktu, natomiast uważam że rozwiązania techniczne mają lepsze od innych. Pierwsza pralka z tej firmy prała 13 lat bez usterek (pranie codzienne, małe dzieci itp.), kiedy zaczęły się problemy z łożyskami zdecydowałam się na nowszy model, który padł po 5 latach (po dwóch i pół pierwsza naprawa gwarancyjna). Całe szczęście, że zakupiony model kupiony był na promocji z 5-letnią gwarancją, również zmywarka boscha padła po 4 latach. Obecnie mam pralkę whirpoola, już po tygodniu widzę, że długo nie pociągnie. Jedyny plus to 5-letnia gwarancja producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 123
W żadnym wypadku whirpool kupiliśmy pralkę 9 kg z miała być trwała i mocna a pralka miała nie pozwalać na pranie z przeładowanym bębnem. Praliśmy normalnie przez niespełna cztery lata po czym zaczęło chrobotać łożysko bębna. I co się okazało ? Pękł bęben przy łożysku i to było powodem usterki. Naprawa przekracza 700 zł (połowę wartości pralki) układ piorący jest nierozbieralny i nie ma mowy o żadnej wymianie łożysk. Nie polecam, a na pocieszenie dodam że większość marek ma podobne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosch badziew po skończeniu się gwarancji skończyła się pralka nie nienaprawialna bęben zalany plastikiem nie da się nic wymienić koszt nowego ponad połowę wartości nowej pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×