Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaGdA1991

czy to ciaza?

Polecane posty

do lekarza ide we wtorek wiec porozmawiam z nim:):) nie moge sie doczekac jeszcze kilka dni .... a nie uwazacie ze jestem jeszcze młoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINAAAAAAAAAAAAA
no jestes jeszcze bardzo mloda ale skoro juz postanowiliscie a co do objawow to ja nie mialam zadnych oprocz braku @ i strasznego wkurwienia , test zrobilam 3 dni po spodzewanym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikkkk no to rozumie Cie... ale jak sie trafio to co zrobisz?:D he jabym ni wytrzymala i juz leciala do apteki po test:) KAROLINAAAAAAAA masz racjebo tylko sięmęczysz:) MaGdA1991 młoda? to zalezy od Ciebie i to Twoja decyzja jesli dorosłaś do takiej odpowiedzialności to czemu nie? ja juz wiele w zyciuprzeszłami nie mam sie nad czym zastanawiam ma za soba 2 powazne operacje takze... wiem co robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeść tak jak do tej pory się je:) nie przesadzać no i oczywiśćie owocki i warzywka:) i posiłki o stałych porach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikkkk
no ja tez uwazam ze wiek w ktorym chce siemeic dzieci to indywidualna sprawa, kazdy ma swoje aspiracje, jeden chce zalozyc rodzine a drugi imprezowac dokad sie da albo poswiecic sie bezpowrotnie karierze zawodowej, ja chce skonczyc studia, znalezc fajna prace w zawodzie , a z moja checia posiadania dziecka jest tak ze po poronieniu ( chociaz wtedy ciaza bylam przerazona ) doroslam, dalej lubie isc czasem na impreze czy na piwko, ale sama sie sobie dziwie, zmadrzalam, wydoroslalam, niczego nie przyspieszam ale i nic nie utrudniam :P co ma byc to bedzie...zawsze sie jakos poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , no i test zrobilam...ale teraz znowu do konca nie wiem..kreska na linii T , jest ale tak blada ze ledo widac:(myslalam ze mnie wzrok myli, ale nie bo jest.Okres powinnam miec dzis....Teoretycznie w instrikcji napisane, ze kazda nawet bardzo blada kreska w linii T ozncza ciaze...no , ale w zeszlym miesiacu robilam przed @ i tez tak mialam.jakby policzyc to by bylo dopiero 2 tyg od zapoldnienia...co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINAAAAAAAAAAAAA
KONIEC 8 TYG , zbliza sie termin 2 miesiaczki ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jak bardzo blada jest ta kreska, jak jest tylko widoczna pod swiatlo to jest to kreska ktora widac nawet przed zrobieniem testu (mialam tak pare razy i w sumei dziwne bo wprowadza ludzi w bład troche) a jesli taka widoczna golym okiem lekko rozowawa to jestes w ciazy :) ja jak robilam 1 test w ciazy to byla wlasnie taka bardzo jasna bardzo blada rozowa ale widoczna bez wiekszego wysilku i ja zignorowalam bo myslalam ze takie sie nie liczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slea no to chyba tylko pozostało nam pogratulować:) ale dla pewnościo możesz zroić test za dwa trzy dni jeszcze dla pewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINAAAAAAAAAAAAA
no mam nadzieje ze uslysze ide na wizyte 21 to juz moja 2 wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napewno beda lzy szczescia:) ja mialam ale nie z tego powodu:( uslyszalam od lekarza co najgorsze:( a byl taki cham ze szok:( teraz mam super ginekologa i niezamienialabym go na innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ostatnio zmienilam ginekologa, nie byl cham ale chcialam zmienic, moj nowy ginekolog wyglada jak indianski alfons jak go zobaczylam myslalam ze umre ze smiechu, ale bardzo mily, fajny, zrobil mi nawet usg profilaktyczne gdzie ani jeden lekarz mi jeszcze nie robil bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINAAAAAAAAAAAAA
kurde to sie teraz zmartwilam ale jak mam wszytski mozliwe dolegliwosci to chyba jest ok, co??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh w zasadzie kreska jest lekko rozowa, ale tak jak piszesz moze juz tam byla.Tylko, ze w mojej ulotce jest opisane bardzo dokladnie dzialanie testu i nie ma mowy o wglebieniu, czy nawet zabarwieniu, paska w linni T. w kazdym razie , teraz chyba poczekam sobie jeszcze:( jesli @ nie przyjdzie , inny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINAAAAAAn ja Cie nie chciałam przestraszyć:( przepraszam:( juz nic na ten temat nie napisze zeby Cię nie martwić... Myśle ze niemasz sie czegoć ponieważ juz miałaś wizytę ja w 7 tygodiu poszłam dopiero do ginekologa co było błędem ale dolegliwości tez miałam takie jak by maluszek zyl u mnie w brzuszku tylko ze bardzo mnie pbolewalo podbrzusze i jajniki co moglo juz byc objawem ze serduszko przestalo bić... Ale ty się nie martw ja mialam 2 powaze operacje 2 lata temu takze lekazr mi powedzial ze to za szybko bo narkoza otrafi duzo zniszczyc i oslabic organisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slea bądzdobrej myśli:) ja myśle że Ci się udało:) teraz bedziesz musiala bardzo na sibeie uważać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINAAAAAAAAAAAAA
no tak ale ja bylam na wizycie juz z miesiac temu..... dobra nie bede sie zamartwiac na zapas, jak bylam to byl tylko pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINAAAAAA ja to nie Ty:) u Ciebie na 100% jest wszystko dobrze z maluszkiem:) a co byś chciała mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka kobity , ja wiem ze nie powinno sie oczytywac po czasie, ale patrze i ta kreska jest tam:) naprawde rozowa, cienka :P wiem ze byky kobity na forum , ktore tak mialy i to byla ciaza:) podobno wynik pozytywny jak jest to jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINAAAAAAAAAAAAA
ja dziewczynke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINAAAAAAAAAAAAA
slea a ile po czasie ten wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slea to Ci mówie cały czas, że to ciążana 100% teraz szybciutko umawiaj się na wizyte do lekarza i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×