Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoOoOsEr

Życie w pojedynkę nie jest takie złe IV

Polecane posty

Po staram się coś zmienić ale dopiero jak będzie cieplej może gdzieś będę chodził itp a nie siedział prawie co dzień w domu puki co jest za zimno Albo może sam sobie teraz szukam pretekstu by nadal sobie siedzieć w domu a potem znowu coś wymyślę... i to samo zobaczę co czas przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graty:) Fajnie coś wygrać. Za ile grales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 24 zł gram na cały tydzień, czyli 3 losowania. Rzadko się zdarza czwórka, nawet trójka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż cos Ci sie zwróciło. Ja gram tylko jak sa głośne kumulacje z 2 moze 3 razy do roku i kilka trojek tylko trafilam. Pare lat temu, chyba wiecej niz pięć nawet, mialam serie wygranych ze zdrapek po 20zl. Bylo tak, ze co poszłam po zdrapke to 20 zł bylo, tak 15 razy pod rząd. Teraz jakieś oszukane te zdrapki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle. Tyle zdrapek pod rząd, rzadko coświększego tam jest. Ja miałem raz 150 zł, jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwóch prawików na forum zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam, co u was? Reaktywuję temat w roku 2017 :) U mnie nic się nie dzieje. Co robię? Trochę gram na kompie, czytam książki (King, Forsythe, Coben, Ludlum), oglądam tv, słucham RMF FM - jest tyle rzeczy do robienia, że brakuje mi na to czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki gdzie jestescie

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×