Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

kiedy kamizelka jest rozpięta wsuwam obydwie dłonie pod jej poły ujmując w nie Twoje jędrne piersi... czuję otwartą dłoniąjak sterczą Twoje sutki... przez chwilę bawię się nimi palcami a potem przyciągam Cię lekko do siebie, Ty nachylasz się tak żeby moje usta mogły opleść jedną z Twoich brodawek.... P.S. To Twoje opowiadanie... kontynuuj.... i nie uprawiaj spychologii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diadamos odsylam do tematu specjalnie dla ciebie poswieconemu.wow.jestes slawny!tam cie potrzebuja!po autograf zglosze sie jak skoncze sie onanizowac.czyli teraz nie przeszkadzaj.ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego tematu? Palcujesz się tu i teraz i dotykasz swoją rękom coraz to sromu i brudnej klawiatury? A jak tam grzybica zaleczona czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym,bys zostal tak pieszczac i podgryzajac moje stojace sutki...spychologia :D ale to ty jestes facetem z fantazja.moja gra wstepna twoj final?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam byc kulturalna,ale tutaj nieraz sie nie da.spierdalaj.i gwarantuje ci,ze nikt z nas tutaj nie odpowie na twoje plytkie teksty ani jednego slowa wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa... ale ja dzisiaj mam mnsótwo roboty... wolę poczytać, nie mam teraz głowy do pisania - świetnie zaczęłaś... kontynuuj, proszę.... a co do durnych wpisów - dlatego zawsze dążę do kontaktów priv a nie tutaj przy tych wszystkich idiotach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ręce chociaż umyj bo jak się zarazisz czerwonkom pochwową to już cie nikt zapiąć nie będzie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa, jezeli kontynuujesz gdzies na priv , poprosze o kopie, proszę oooddd1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa, nieładnie tak najpierw postawić do pionu, pozniej uciekac...:P oj nieładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooddd1
ja czytam regularnie, nie zawsze mam czas odpisać...ale dzisiaj niemogłem sie powstrzymać..bo rozgrzałaś mnie do czerwonosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytam regularnie, nie zawsze mam czas odpisać...ale dzisiaj niemogłem sie powstrzymać..bo rozgrzałaś mnie do czerwonosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat do czegos zobowiazuje. :) choc od czasu do czasu. chcialabym,zeby sie jakas fajna babeczka tu odezwala.byloby mi milo. jurek co z toba? przeciez to pod wpywem twoich wczorajszych slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze...tzn ja tez duzo niepotrzebuje tylko w pracy jednak nie mam mozliwości chyba ze wycieczka do toalety, bo w pokoju zawsze sie ktoś kreci :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadaj do mnie.jestem sama. dokonczylibysmy rozpoczety scenariusz ;) zreszta podejrzewam,ze gdybym to ja teraz wpadla do ciebie-olalbys tych wpadajacych....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj wpadłbym, sprawa niezostało by na Tobie nic :):) no u mnie jak zwykle młyn...:) musielibyśmy wyskoczyć gdzies w ustronne miejsce :) na szybkiego lodzika...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam wyskoczyc gdzies.gdybys sie dosunal do biurka,to ja z moimi aktobatycznymi umiejetnosciami (lata kamasutry :P) dalabym rade wyssac co trzeba na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm taka opcja mi odpowiada jaknajbardziej..:) a biurko mam duze wiec sporo pola do popisu :) znowu zaczyna twardnieć...oj Ty to potarfisz...:) chodz tu sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,ze nie mozesz linka ode mnie otworzyc. ja mam go w ulubionych. pstttt maz dzwoni,na pewno ze mu stoi i juz sie nie moze doczekac spotkania i weekendowych fikolkow.....jak ja go znam :) i lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×