Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość emenemsss
ja smakuje dobrze- spruboj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masturbowanie się na wygnaniu w delegacji też się liczy, bo już nie liczę ile razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa .... jestem, nadrabiam zaległości, czytam, ....ale kolejny tydzień mnie nie będzie, mam nadzieję że kiedy wrócę nadal będę mógł Cię czytać i nie znikniesz gdzieś ...daleko, za daleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. krotko szczerze i na temat pomaranczowe-jestes mezczyzna???? zaznaczaj to na drugi raz,najlepiej drukowanymi-w zyciu bym sie nie domyslila :P skoro pozwoliles sobie na smiala opinie na moj temat-ja na zakonczenie tez powiem co o tobie mysle-mysle,ze temat cie przyciagnal,bo sam mialbys ochote sie zabawic...tylko,ze go w spodniach znalezc nie mozesz. nie sprowokujesz mnie wiecej do odpowiedzi,ale pociagnij swoj smrod na inny temat,bo widze ze masz misje. do pozostalych. bylo milo tak sie z wami wirtualnie nakrecac,z czego potem moj maz faktycznie mial szczescie korzystac.;) oboje korzystalismy. (obcego smaku ani w moich ustach,ani pieszczac mnie oralnie nie wyczuwal :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canonae1
Wyznaję lubię pomęczyć swojego pytonka w pracy, mam 44 lata, żonaty w pracy mam swobodę i chętnie z niej korzystam, pracuję w systemie zmianowym, kiedyś wszedłem na sex czat, okazało się, że pisanie z kobietą lub dziewczyną b. mnie kręci, miałem nawet kilka powiedzmy wirtualnych związków, no cóż pewnie normalne to nie jest, ale są pewnie gorsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja jestem
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja jestem
i juz znikam do garow, rodzinka glodna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez ten smrod pomaranczowy
nie moge uwierzyc, ze to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! co tu sie stalo przez te pare dni co mnie nie bylo? co to za psucie klimatu przez jakichs debili? Ster wrociles do nas? :)) sprawa co tu sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghfcn
znam fajną stronke na której mozna zarobić klikając tylko w reklamy - pl.20dollars2surf.com/?ref=435710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utka*
Sprawa...uszanowanie:) Pozdrawiam sforumowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to sie stalo, czy to ten pomaranczowy smrod Was odstraszyl? Sprawa gdzie jestes, mam dla Ciebie propozycje :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngELAxxxxx
Zapraszam na moje gorące sex pokazy skype ,wiele opcji i scenariuszy do wyboru ,wysoka jakość kamerki ,pokazy z głosem.! Zapraszam na moją stronkę.! http://www.sex-pokazy-angel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny...:) jak mija dzień w pracy....w co dzis ubrane zgrabne dupeczki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amory... echh... bosko... lece niedlugo na urlop do Belgii ;) wiec mysle ze milo - jestem wrecz zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecisz...no no-czuje ze na wlasnych skrzydlach moglabys ta trase pokonac. :) nowe smaczki calkiem realnie...ehhhhh pozazdroscic (bez kropli zawisci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
Witam ... ale mnie naszło... Jest jakaś podniecona bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
Ale by się chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuly,takiego rozkroku nie potrafie.albo-albo. ten temat jest chyba swiezszy,choc ryba i tak chwile smierdzialo. :P jaki masz problem miedzy chciec a moc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
sprawa gustu A napisz jaśniej... Możesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leć lisiczko leć
Jak już będziesz leciała, to możesz spróbować masturbacji w samolocie. Przydałby się taki powiew świeżości na forum :-) Tylko nie zabierać mi majtek na ten urlop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę
Podnoszę temat,bo go szkoda. Przyjaciel już podniesiony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×