Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewa Skowronek

Uwaga dziewczyny szukające męża Norwega

Polecane posty

Gość Ewa Skowronek

Norwegia jawi się w oczach wielu Polek jako kraj wspaniałych krajobrazów, społeczeństwa ugruntowanego, dobrobytu, oraz ....bardzo przystojnych mężczyzn, potomków mitycznych Wikingów. Podobno wielu dziewczynom znad Wisły wydaje się, że Polka w spódniczce zdolna jest bez trudu przyprawić o zawrót głowy niejednego Norwega, mającego na co dzień do czynienia z „liberalnymi Norweżkami , którym nie zależy na „boskim wyglądzie. Czy tak jest w istocie? Czy powiodą się manewry naszych rodaczek, które w poszukiwaniu wymarzonego męża, pojawia się nad norweskimi fiordami? Studio Filmowe Kalejdoskop, poszukuje kandydatek do projektowanego dla telewizji filmu dokumentalnego pt. Polowanie na Wikinga, którego realizacja miałaby miejsce w Norwegii w miesiącach letnich 2012 roku. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 31.10.2011 do Studia Filmowego Kalejdoskop, ul. Chełmska 21, 00-724 Warszawa , mail szczudlo@kalejdoskop.art.pl lub studio@kalejdoskop.art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huihi
nie wiem skad pomysl, ze polki uwazaja norwegow za przystojnych?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na poczatek
6 lat zycia za granica Polski i poogladaniu tej " nowoczesnej, rozwinietej " Europy, ktora my, podobno " zacofane, brudne, zapijaczone wiesniaki, zlodzieje i dziwki", mamy gonic.., wyleczyly mnie z jakichkolwiek kompleksow. Wam, Polakom w Polsce, tez radze. Wciskali nam i wciskaja caly czas kity o nowoczesnej, czystej Europie, pelnej kulturalnych, uczciwych, madrych i czystych obywateli. A prawda jest taka, ze rzady Europy Zachdniej przekupuja nasze rzady (dzieki temu np Kwasniewscy, Millerowie, Tuskowie, Walesa z rodzinka, Buzkowie i wiele innych ustawieni sa na pokolenia. Oni, zdradzajac swoich wlasnych rodakow, a juz szczegolnie te dwie kreatury: Walesa i Buzek, doprowadzili do tego, ze Polska i Polacy sa niczym na arenie miedzynarodowej. I nie ma nikogo, kto ucialby im za to glowy, bo to co widze w tej Europie Zachodniej, a Polacy stawiani sa w nizszej pozycji od nich, powinno im sie nalezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, bo robią to dla siebie
wcale się tak nie jawią, nie szukamy Norwegów, uważamy, że są nudni sztywni -zazwyczaj, więc nie rozumiem po co ten program i takie sztuczne naciąganie opinii publicznej pod głupkowatą tezę latania za Norwegiem? Trzeba to było nazwać - Chętne panie w wieku 18+, do programu typu reality show, które przy okazji być może odnajdą swoją drugą połówkę w Norwegu, zapraszamy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
raz spotkalam przystojnego Norwega, byl kapitanem na statku marynarki wojennej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norwegowie mają tyle pięknych dziewczyn ,że na polki nawet nie zwrócą uwagi :) norweżki są prześliczne... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha dobre z ta srajtasma :D
ja tu mieszkam juz 8 lat i z reka na sercu, moze 2 Norwegow mnie urzeklo :P co do Norwezek to sie zgodze, cudowne sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi ja to nawet nie
wiem co to jest norweg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetjena
Polowanie na Wikinga buhaha jaki tytuł :D czy ja wiem czy Polkom tak podobają się Skandynawowie, znacznie więc się mówi o południowcach, a czemu akurat Norwegia? bo ja chcę Szweda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrysorbet
no ja właśnie strrrasznie bym chciała tam pojechać na wakacje, no ale nie wydaję mi się żebym przyprawiła o zawrót głowy kogokolwiek.. -.- szczególnie jeżeli Skandynawki są takie ładne.. ciekawe czy rzeczywiście to nakręcą i jak to będzie wyglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekla pomaranczaa
Ale DNO! Az nie wierze! Naprawde chcecie przedstawic Polki jako glupie idiotki ktore chca wyrwac sie z biednego kraju do Europy Zachodniej mlekiem i miodem plynacej? :o A moze w koncu nakrecicie cos wartosciowego o ile znacie to slowo co nie onraza osob ogladajacych to? BYLOBY MILO.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ercici
nie rozumiem jakie przesłanie idzie za nakręceniem tegoż filmu? ośmieszenie Polek i ukazanie ich jako idiotki z miniówą na szpilkach, latające za Norwegami? jak tak to darujcie sobie :o :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahannjnj
nie wierzę, że kręcą taki dokument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Walesa i Buzek, doprowadzili do tego, ze Polska i Polacy sa niczym na arenie miedzynarodowej. " hahahahaha;-)) a jancio muzykant czasem nie?;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ydfdsy
A ja szukam meza Hamerykanina, ale szukam i szukam, i znalezc nie moge. Moze powinnam poszukac Norwega? Moze oni sa mniej wybredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahah!!!!!!!!!!
:D co za mity!!!!! polki atrakcyjne dla skandynawow??? jakich?? chyba jakichs leciwych, rozwodnikow, albo malo atrakcyjnych fizycznie dla lokalnego narybka. :D sorry ale chyba autorko tematu nigdy nie bylas na polnocy i nie widzialas skandynawskich kobiet (lacznie z norwerzkami). jak juz tam pojedziesz i zobaczysz, to przekonasz sie jak malo jest naprawde atrakcyjnych polek w naszym kraju, jak male wzbudzisz zainteresowie. piekno nadwislanek to jest mit szerzony przez polskich mezczyzn i wciskany polskim dziewczynka od dziecka. a prawda jest taka, ze polski sa piekne glownie dla polakow. za granica szalu nie robia. wiekszosc jest po prostu bardzo przecietna, do tego mala, nienaturalnie wymalowana, ufarmowana na dzwne kolory, ubrana jak z odpustu. nie nie, sorry.. to jakis zart z tym programem prawda? :o :D ps zaden normalny skandynawski mezczyzna (o ile nie jest w wieku mocno poprodukcyjnym, aka zniedolaznialym) nie szkuka sobie kobiety, ktora bedzie kura domowa uslugujaca mu jak to robia polskie panie. oni lubia ambitne aktywne kobiety, ktore maja zycie poza domem i nie siedza cale dnie w fartuchu nad garem i szmata. wszyscy panowie umieja tam wykonywac czynnosci zarezerwowane w polsce wylacznie dla kobiet, wiec to nie zrobi na nich zadnego wrazenia. chyba ze polujecie na jakichs ulomych bazylow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrr
"sorry ale chyba autorko tematu nigdy nie bylas na polnocy i nie widzialas skandynawskich kobiet (lacznie z norwerzkam" z norwerzkami to może nie, ale z Norweżkami być może miała styczność wiekszosc jest po prostu bardzo przecietna, do tego mala, nienaturalnie wymalowana, ufarmowana na dzwne kolory, ubrana jak z odpustu. nie szkuka sobie kobiety, ktora bedzie kura domowa uslugujaca mu jak to robia polskie panie. oni lubia ambitne aktywne kobiety, ktore maja zycie poza domem i nie siedza cale dnie w fartuchu nad garem i szmata. ale czemu generalizujesz? nie każda Polka jest kurą domową i wygląda tak jak napisałeś, więc daruj sobie:o znam Szwedów, którzy uważają że Polki są piękne i nie są wyjątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Mimi___
''Mitycznych' Wikingow? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty789
Z wikingami to ci dzisiejsi mają wspólnego tyle co g####o z cukierkiem . Cała masa żyje z socjalu w ten czy inny sposób. Co do urody -po kiego A.Brevick robił sobie operacje? /Zobaczcie go przed i po. Młodzi są rozwydrzeni i nfantylni -jak przyjerzdzają do Polski na wymianę szkolną czy studencką to przy naszych -zwł. widoczne na studiach, to takie duże bachory . Wielu z tak porypanych/rozbitych/zastępczych rodzin że u nas to miód i malina w porównaniu. Całkiem wielu chodzi na psychotropach czy dragach ,więcej niż u nas jest homo .Zdziwiło się wiele naszych lasek czemu drągal z Nor.taki do nich oziębły.... Do tego zimna mentalność tych ludzi .Nie wszystkich ale... A od tego ci a prawdziwej elity czy klasy średniej na nasze laski poważnie nie patrzą -dla nich to jak dla naszych menów Ukrainki z zabitej dechami wiochy -wykorzystać a potem rzucić ... Napisano na podstawie "norweskich 'doświadczeń kilku osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona norwega
Nie wiem dlaczego wszystkich wzucacie do jednego worka.Norweg taki a taki,a Polak taki.W dobie internetu swiat to globalna wioska.Ludzie z roznych krajow staja sie do siebie podobni,bo na tych samych reklamach wychowani.Nie ma roznicy miedzy Polakiem czy Norwegiem,Polka czy Niemka,sa tylko roznice pomiedzy ludzmi.We wszystkich krajach Europy sa tacy sami ludzie fajni,przystojni,buraki,wiesniaki.........W kazdym jednym kraju.Roznice sa tylko pomiedzy statusem materialnym.Przecietnego Norwega stac na wiecej niz przecietnego Polaka i tyle z roznic.Kazdy kraj ma swoja odrebna kulture ale niewielu ja kultywuje tak jak w Polsce tak jak i w Norwegi.Kraje i ludzie w nich mieszkajacy stali sie bardzo podobni do siebie. Mieszkam w Norwegi pare ladnych lat i tak jak w Polsce spotykam tu burakow i fajnych,milych i niemilych,przystojnych i nie przystojnych,sypatycznych i niesympatycznych ludzi.Nie ma roznicy czy to norweg czy polak. Brevik mial jedno jedyne zdjecie na ktorym wyszedl dobrze,bo sie dlugo do tego zdjecia przygotowywal.Wszystko opisal w swoim manifescie.Popatrzcie na zdjecie z wczorajszego sadu.Morda jak zakapior,brrrrr. Jezeli taki program powstaje to jest to wstyd.Polki szukajace meza Norwegow?Mozna szukac odpowiedniej dla siebie osoby z ktora mozna przezyc cale zycie i nie ma to nic wspolnego z narodowoscia tej osoby.Takie polowanie to nic innego jak szukanie byle rozporka ale norweskiego rozporka.Zenada i wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona norwega
buahahahahahah!!!!!!!!!! Podpisuje sie pod tym co zostalo przez ciebie napisane.Taka prawda,szczegolnei o tym ze Norweg nie szuka polskiej kury domowej.Tacy ktorzy szukaja takiego typu kobiet to do Tajlandi lub na Filipiny jada i sobie kupuja.Norweg ktory jest ;normalny; chce miec w domu partnerke a nie poslugaczke.Polki sa zbyt mldle dla Norweskich mezczyzn z tym naszym wychowaniem ze facet w domu to pan i wldaca.Oczywiscie tu tez nie nalezy uogolniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicccccccccccccc56
niemki sie szanuja,? ahhahahahah ty niemke widziales mam meza norwega od 1994r, wysoki przystojny madry chlop, i powiem ze im podobaja sie kobiety z polski, czesto znajomi meza pytali czy nie znam fajnych kolezanek:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zony norwega
zgadzam sie z toba,owszem norwezki sa niektore przesliczne,ale faceci nie tylko norwegowie ale ogolnie z europy zachodniej i skandynawii chca miec w domu ciepla kobiete stworzona do zalozenia rodziny,a nie wyrachowana i wykalkulowana gwiazde ktora nimi bedzie pomiatac w swojej gleboko zakorzenionej niezaleznosci.A wiekszosc panow wypowiadajacych sie tutaj niepochlebnie o naszych rodaczkach wali byki w kazdym zdaniu,czyli widac jaki to poziom takich nie chca ani polki ani tymbardziej inne europejki,faktycznie dla was tylko juz droga na filipiny lub tajlandie,z tym ze znam przypadek cwaniaka,ktory zakupil zone,przywiozl do irlandii....a ona jak tylko dostala u[pragniona vise natychmiast uciekla do innego,ktory ja kocha i dobrze traktuje,wiec to ze kobieta jest z biednego kraju i wykorzystujecie jej patowe polozenie dla wlasnych korzysci nie oznacza ze jest glupia,zostaja tylko te ktore w zwiazkach sa szczesliwe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norwezki sa zazwyczaj bardzo ladne. to nie angielki. u nich polki nie maja wziecia. to wasza fantazja. ogolnie malutko jest polek ze Skandynawami, bo ich kobiety sa atrakcyjniesze od naszych polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w związku z norwegiem 2 lata z czego 1,5 był to związek na odległość. Co mogę powiedzieć... dla norwega nie ma słowa takiego jak wierność. Co impreza to nowa dziewczyna na jedną noc. Zdradzał mnie ile wlezie. Wybaczyłam mu. Teraz mieszkam z nim. Bije mnie, nie szanuje, kiedy się źle czuję i nie zrobię czegoś (zdarzyło mi się to dwa razy) potrafi zwyzywać, rzucić jakimś przedmiotem mi w twarz. Obecnie myślę o ucieczce od niego. Znam jego kolegów... tacy sami. Mają kobiety a latają po całym świecie na spotkania z poznanymi przez internet dziewczynami. Ja swojego poznałam przypadkiem w Polsce. Żałuję decyzji o przeprowadzce tutaj i rzuceniu wszystkiego co miałam. Plus nie przyznał się że ma dziecko przez pół roku a pytałam o to parę razy. Więc uważajcie zanim zostaniecie zamknięte w domu i obarczone ich psycho zachowaniami. ŻAŁUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
A jacy są Polacy pracujący w Norwegii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fry
Czyli kolejny "kompromat" z cyklu 'Polka- szmata -idiotka sprzedająca d***" Zapewne ma podbudować ego zeschizowanych Norwegów i zaprezentować nasz kraj jako coś w rodzaju "Kazachstanu" Z filmu Borat. I to jeszcze pewnie za polskie pieniądze. Czas się obudzić to już nie są lata 80 te .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CarlaD
Nie uogolniaj to ze trafil ci sie dran to nie zaczy ze wszyscy Norwegowie sa tacy. Z Norwegami tak samo jak z Polakiami,jedni sa o.k a drudzy bija zdradzaja i pija. Ja jestem w zwiazku z Norwegiem od trzech lat a od dwoch mieszkamy razem.Nie zamienilabym go na zadnego innego,swietny z niego facet do zycia a do tego przystojny :-). Los sprawil ze moja druga polowka jest Norweg ale nie narodowosc tu gra glowna role tylko facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×