Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewa Skowronek

Uwaga dziewczyny szukające męża Norwega

Polecane posty

Gość WAZNEJDKFS
To nie jest tak że jeśli komuś się podobają obcokrajowcy to się puszcza bo przecież można podziwiać urodę obcokrajowców i się nie puszczać a znajomych obcokrajowców szukać w sposób mądry a nie głupi i się nie puszczać. Jeśli ktoś uważa inaczej to kłamie a to jest karane i pewnie sam się puszcza skoro bezpodstawnie uważa że wszyscy tak robią lub tak chcą robić. Każdy jest inny więc nie można powiedzieć że Polki/Polacy są tacy a obcokrajowcy inni. Najważniejszy jest charakter a nie narodowość czy wygląd, nie ma więc nic złego w tym jeśli ktoś to wie nie puszcza się i interesuje się geografia, turystyką, pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZNEJDKFSA
To nie jest tak że jeśli komuś się podobają obcokrajowcy to się puszcza bo przecież można podziwiać urodę obcokrajowców i się nie puszczać a znajomych obcokrajowców szukać w sposób mądry a nie głupi i się nie puszczać. Jeśli ktoś uważa inaczej to kłamie a to jest karane i pewnie sam się puszcza skoro bezpodstawnie uważa że wszyscy tak robią lub tak chcą robić. Każdy jest inny więc nie można powiedzieć że Polki/Polacy są tacy a obcokrajowcy inni. Najważniejszy jest charakter a nie narodowość czy wygląd, nie ma więc nic złego w tym jeśli ktoś to wie nie puszcza się i interesuje się geografia, turystyką, pozdrawiam uśmiech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni w Norwegii są wyjątkowo niewierni, Norwegia jest na szczycie rankingów niewierności mężczyzn, rozwodów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska bellorok
jestemz norewgiem od 2001r mezatka od 3lat mamy 2 dzieci 3 w drde, moj to przystoiny chlopisko, mamy dwa domy zyje nam sie ok/poznalismy sie w pracy/mam do wyboru praca albo ddzieci i dom/pokico wybralm wychowanie wlasnego potomstwa /znam bardzo duzo polek z norewgami i kazdej sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwezki sa ladne ? Hahaha ale się uśmiałam , zazwyczaj mają kwadratowe gęby jak faceci jeszcze takie podłużne nie wspominając ze sa najczęściej grube jak szafy , i polki maja wzięcie w Norwegii i to ogromne a jeszcze większe azjatki , norwedzy właśnie robią co mogą żeby nie być z norwezkami bo mają sprany łeb przez feminizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwedzy sa sliczni ale ciężko z nimi nawiązać kontakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz KK
Ja nigdy w życiu nie widziałem na oczy ładnej Polki a mam 24 lata. Tylko od Polek słyszę "Polki są najładniejsze". Chcą żeby Polacy wierzyli w te brednie bo są nauczone że "Polka może sobie wybrać czy chce cudzoziemca czy Polaka natomiast dla Polaków jest oczywiste że będą mieć Polkę". Ja nigdy w życiu nie wybiorę sobie Polki. To idiotki w miniówie i szpilkach latające za Norwegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To albo jesteś ślepy albo szukasz nie wiadomo czego. Polki są ładne jako sobie dbają. A powodzenie mamy czy tego chcesz czy nie. Ja mam powodzenie zarówno u Polaków jak i cudzoziemców. I ok, jestem atrakcyjna, ale też mam spoko charakter. Wyglądem przyciągam, charakterem zatrzymuję :) A w życiu nie widziałam na oczy Polki w miniówce, uwierzysz? Chyba obracam się w innym towarzystwie niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są piękne , kiedyś nawet w Rosji był taki stereotyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz a wiesz co że wygląd jest nie najważniejszy tylko dusza i serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norwedzy są cudowni bo sąsiadka pracuje w Oslo i mówiła że o wiele lepsi od poalków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014.01.06 Tak, Polacy są za to wierni, tyle że w przeciwieństwie do Polek, Norweżki się szanują i zostawiają takich, co zdradzają na prawo i lewo, a one udają, że nic się nie dzieje. To tak samo, jak z przemocą domową - w Polsce najniższy wskaźnik, bo Polki z różnych przyczyn nie zgłaszają, że mąż je bije, czy poniża. W Zachodniej Europie kobiety nie myślą, że to wstyd, albo że jak bije, to znaczy, że kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
Dnia 17.02.2012 o 02:06, She... napisał:

Jestem w związku z norwegiem 2 lata z czego 1,5 był to związek na odległość. Co mogę powiedzieć... dla norwega nie ma słowa takiego jak wierność. Co impreza to nowa dziewczyna na jedną noc. Zdradzał mnie ile wlezie. Wybaczyłam mu. Teraz mieszkam z nim. Bije mnie, nie szanuje, kiedy się źle czuję i nie zrobię czegoś (zdarzyło mi się to dwa razy) potrafi zwyzywać, rzucić jakimś przedmiotem mi w twarz. Obecnie myślę o ucieczce od niego. Znam jego kolegów... tacy sami. Mają kobiety a latają po całym świecie na spotkania z poznanymi przez internet dziewczynami. Ja swojego poznałam przypadkiem w Polsce. Żałuję decyzji o przeprowadzce tutaj i rzuceniu wszystkiego co miałam. Plus nie przyznał się że ma dziecko przez pół roku a pytałam o to parę razy. Więc uważajcie zanim zostaniecie zamknięte w domu i obarczone ich psycho zachowaniami. ŻAŁUJĘ!!!

Norwegowie szukają sobie kobiet z 3 świata i szybko się nimi nudzą. Z wszystkim co tu napisałaś się zgadzam. To psychole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.02.2019 o 01:05, Gość kkk napisał:

Norwegowie szukają sobie kobiet z 3 świata i szybko się nimi nudzą. Z wszystkim co tu napisałaś się zgadzam. To psychole!

O czym wy bredzicie?

To tak jakbym powiedziała, że Polacy to wiecznie zachlani, przemądrzali, udający  kim oni to nie są ...e!!! Bez wyjątku!!!

jestem z Norwegiem, mieszkamy razem i w życiu nie byłam bardziej szczęśliwsza !!!

jest chyba najcudowniejszym facetem, polaczki nawet do pięt mu nie dorównują !!! 

Zazdroscicie, ze piękne Polki wyjeżdżają z kraju i jest im lepiej u boku obcokrajowca? Otóż tak, milion razy lepiej niż z „kozakiem” z polski! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk

Norwedzy przez wieki byli biedni, gdy w latach 60 ubiegłego wieku odkryto ropę u brzegów Norwegii ten naród błyskawicznie zaczął się bogacić. Myślę, że obecnie Norwedzy pogardzają wszystkimi. Pewnie jak w każdym narodzie są tam też sympatyczni, szczerzy ludzie. Niestety nie miałem okazji na takich trafić. Byłem tam na wakacjach dwa razy, przyrodę mają przepiękną, ale ludzie są tam bardzo nieprzystępni i antypatyczni. Raczej tam nie wrócę, wolę pojechać do Włoch gdzie czuję się jak u siebie, Włosi dla Polaków są bardzo otwarci i przyjacielscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Norwegów, jak ich zobaczyłam, to już mi się odechciało wiązać z Polakami. Prawda, że są raczej introwertyczni, ale dla mnie to plus. Bez porównania, już wiem, czemu mi z Polakami nie wychodziło, w Polsce faceci uwielbiają palić, pić, co drugi nie ma studiów ani ambicji, a poza tym pasztety straszne, same grubasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Turboczort napisał:

faceci uwielbiają palić, pić, co drugi nie ma studiów ani ambicji, a poza tym pasztety straszne, same grubasy.

Nie wszyscy tacy są, nie wszyscy :)) wyolbrzymiasz.

Edytowano przez łaknienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No probujcie, na polnocy maja takie piekne kobiety ze juz im sie przejadlo, Polka musi byc fajnym facetem (a nie wymalowana laska w mini i na szpilkach, na to nie patrza), wyksztalconym, z dobra praca, kilka jezykow plynnie, umie naprawic auto, kibicuje ulubionej druzynie hokeja z namalowana flaga na policzkach i potrafi wypic tyle co dwoch chlopow i nadal trzezwa.Czyms musicie zagiac Szwedki i nie jest to uroda ani stylizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×