Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Betowen II

spora róznica w zwiazku, jaka jest u was i jak sie sprawdza...?

Polecane posty

Gość BartkowieckiWuWuA
Seksilem sie z 44 latka i 48 latka, mam lat 29, bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
on jest ode mnie rok starszy i jestem przekonana że układałoby sie nam lepiej gdyby różnica wieku była większa. On wciaz jeszcze chce sie bawic, szaleć a ja juz bym chętnie poukładała swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33,
a mąż 51. Jest cudownie między nami, mamy dwójkę cudownych dzieciaczków. Wcalę nie czuję, że mąż jest 18 lat starszy, wręcz mi imponuje jego wiedza itp. Dużo rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartkowieckiWuWuA
ja mam 33, - ta 48 latka ma meza o 24 lata starszego, ktory nie jest w stanie jej zaspokoic, stad moja obecnosc w jej zyciu. Na razie moze jest OK, ale pozniej - lepiej o tym nie myslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33,
ON JEST CUUUUDOWNY W ŁÓŻKU, bo jest TYLKO MÓJ, za każdym razwem jak się kochamy to mam z nim taką cudowną intymną więź, taką tylko naszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 26 a mąż 33 i jest super :D czasami tylko bywa strasznie zazdrosny ale to nawet miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienka 19
ja 19 a on 63, w łóżku kicha i flak:( ale ma wysoką emeryturę i mam ładne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33,
do dziś jestem w szoku,że my się wogóle znaleźliśmy. Nie mowię,że jest ideałem,bo takich nie ma---ale jesteśmy dopasowani w 90 % myślę, na każdej płaszczyźnie praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość week to view
13 i jest bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam życie i wam powiem
że na razie och i ach, jak dobrze bo jest starszy o powiedzmy 13 lat, ale jeszcze kilka lat i wszystkie będziecie chciały oddać, aby był 13 lat młodszy. Sprawdzone und praktykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w zwiazku z 9 lat starszym mezczyzna i uwazam ze z mlodszym bym nie mogla byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyński
a co wy na temat różnicy w wykształceniu - facet robol z zawodówką, laska wyższe mgr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy mis na wiezy
13 lat roznicy, moi rowiesnicy ciagle gdzies razem wychodza, a ja jak ta glupia w domu, bo on ciagle ma prace...wyszlabym z ludzmi w moim wieku ale on mi obiecuje ze wczesniej skonczy i wcale tak nie jest. jest do dupy, mysle ze z rowiesnikiem mialabym wiecej do roboty... a jak wyjde z ludzmi gdzies to strzela focha tysiaclecia. ja mam 20 lat :( pieprze to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaxxxx
15 lat różnicy jest między nami i jakoś nie mamy z tym problemu. Sporo ludzi tego nie może zrozumieć, ale nam to nie przeszkadza. Jak ktoś już wcześniej wspomniał najważniejsze jest dopasowanie i uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migoteczka21
Ja jestem z facetem o 8 lat starszym ode mnie. Ja 21 lat, a on 29. Jest super, naprawde. a co do różnicy wieku, to uważam,że nie powinna ona przekraczać 12-13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacza noga
u nas jest 9 lat różnicy, z tym że on jest młodszy. Układa się różnie, ale nie wiem czy to kwestia wieku. Ze względu na seks to nawet dobre, bo max jego możliwości spotyka się z max moich wymagań, przynajmniej wg książek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam życie i wam powiem
szczere uczucie jest do czasu, jak się jest sprawnym w łóżku, a ta co napisała, że ma 33 lata, a on 51, jeśli poważnie podchodzi do sprawy, to jak będzie miała ona 51 wszystko odda za to aby on miał 33 lata, niestety sprawdzone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króliczek z uszami króliczka
ja 18,on 37 relacje w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×