Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakaz we francji

Uważajcie na lipolizę iniekcyjną, laserową,ultradźwięki !! Zostały zakazana

Polecane posty

w głowie sie kręci,słabo sie czuje..............prosze o porady moze któras z was to przechodziła boli mnie pod piersiami moze to wątroba//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kosmetyczki na liposukcji?!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie namiar na dystrybutora laserów. Sprawdzę jakiego używał mój konował , ktory mnie oszpecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ze mają Panie tak złe doświadczenia z "salonami piękności". Przed zabiegiem lipolizy wręczono mi listę możliwych powikłań oraz zapytań odnośnie wszelkich możliwych problemów zdrowotnych i dopiero po moim oświadczeniu, że jestem zdrowa lekarz zaczął zabieg! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattix26
Laserów jest cała masa,musiała byś po prostu znac nazwe tego ktorym byl wykonany zabieg i wtedy sprawdzic w necie,lasery są tanie nawet za 15 tys mozna kupic chińskie tandety a te dobre mogą kosztować nawet 80 tyś ale który gabinet stac na takie,moze klinikę tak ,bez nazwy nic sie nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anpan
A u mnie było tak: W listopadzie ostrzyknelam podbródek. Oczywiście u lekarza. Długo miałam gula. Czyli opuchlizna nie schodzila. Po dwóch miesiącach było lepiej. Kolejnego zabiegu nie wykonałam choć lekarz zapowiadał 3. Dzięki Bogu coś mnie powstrzymalo. Mimo ciągłego wyczuwania miękkiego gula pod brodą zapomniałam o sprawie. Nie wiem przecież jak powinnam wyglądać po jednym zabiegu. Poza lekkim kluciem czasami w podbrodku niby wszystko było ok. Az tu nagle na początku marca dostałam wysypki na szyi. Nie swedziala. Po dwóch dniach dostałam silnego rumienia na twarzy i dekolcie. Robiłam badania na alergie bakterie wirusy tarczycy i nawet na przeciwciała przeciwjadrowe czyli na choroby autoimmunologiczne ponieważ jest juz po połowie kwietnia a poprawy nie widać. Mam nadzerki na języku boli mnie szyja w środku i piecze broda. Nawet nie wiem jak to opisać. Pękają mi na skórze drobne naczynka. WIEM że to po zabiegu i boję się. Nie wiem co robić dalej. A wiecie co powiedział doktorek? Że to na pewno nie po zabiegu bo nie ma zmian w miejscu podania preparatu... On by chyba chciał żeby to co jeszcze we mnie tkwi jako skutek wstrzykniecia wyszło brodą! Drogie Panie oni zawsze się wykreca i wyjdą na swoje. A my zostajemy bez pomocy. Ja na przykład nie wiem już co robić co będzie dalej i co w ogóle dzieje się w moim organizmie. A lekarz umywa ręce od sprawy. Gdybym mogła cofnąć czas NIGDY bym tego nie powtórzyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anpan dziś ale jaki preparat, co dokładnie zostało wstrzyknięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzykiwałaś sobie podbródek kwasem hialuronowym? Jakiej firmy? Duża była to gula, czy tak jak np. ziarnko grochu? Byłaś dodatkowo spuchnięta czy tylko gule wyczuwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie -dajcie spokój. przy pomocy lipolizy możecie stracić 500ml /max/ i to w dość długim okresie czasu... Jeżeli piszecie o wątrobie / zatorach -to martwcie się o dietę np niektóre Panie zjadają pętko kiełbasy i deserek... A nie czepiajcie się drobnych zabiegów kosmetycznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka ruda
dziewczyny nie trzeba tyle jeść i trochę się ruszac to nic nie będzie potrzebne a skutki uboczne i powikłania są nawet o tabletkach przeciwbólowych jestem tego przykładem więc nie straszcie a swoją drogą to na coś trzeba umrzeć a co się nacieszycie ładą figurą to wasze bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anpan
To był lipodren. Cała kupa chemii, co wiem dzisiaj. Jest wrzesień i nie przeszło. Dałam sobie spokoj z lekarzami. Żaden nie wie co mi sie stało. Pryszcze na szyi mam nadal i stałam sie alergikiem na wszystko. A to dlatego że ta cholerna chemia mnie uszkodzila. Ciekawe czy to kiedyś minie czy będzie jeszcze gorzej. Pozdrawiam. Dziewczyny jesteśmy piękne takie jakie jesteśmy. Uwierzcie mi nie musi być lepiej po zabiegu, za to może być znacznie gorzej. A doktorem cały czas uważa że nie jest winien preparat. Tylko jakoś przestał go używać. Dla mnie to wystarczający dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anpan
To był lipodren. Cała kupa chemii, co wiem dzisiaj. Jest wrzesień i nie przeszło. Dałam sobie spokoj z lekarzami. Żaden nie wie co mi sie stało. Pryszcze na szyi mam nadal i stałam sie alergikiem na wszystko. A to dlatego że ta cholerna chemia mnie uszkodzila. Ciekawe czy to kiedyś minie czy będzie jeszcze gorzej. Pozdrawiam. Dziewczyny jesteśmy piękne takie jakie jesteśmy. Uwierzcie mi nie musi być lepiej po zabiegu, za to może być znacznie gorzej. A doktorem cały czas uważa że nie jest winien preparat. Tylko jakoś przestał go używać. Dla mnie to wystarczający dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattix26
Witaj To ten doktorek narobił Tobie bigosu,ja przeszłam przez cos podobnego ale na nogach ale juz nie ma śladu,a może to co Ci wstrzyknął uszkodziło skórę i przejdż sie do dobrego dermatologa czy skórnego,wydaje mi się że to reakcja alergiczna na składnik i może zostać na zawsze. Spróbuj może kremów do cery wrażliwej np firmy Chantarelle ,tam jest taka seria różowa do cery wrażliwej i atopowej na bazie kwasów,poczytaj sobie na ich stronie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to metoda dla naiwnych desperatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten topik to reklsms starej dobrej liposukcji którą tobią statzy chirutdzy obecnie nie mający pscjentów bo ci młodzi kupujá lasery i pscjrntõw im zsbierają. No bo trzebs być niepełnosprytnym żeby iść na makabryczną rozrywającą ciało liposukcję po której miesiác leżysz a nie iść ns laser po którym na drugi dzień jest ok. Porównaj Sankowski stara klsss a nowoczesn y Kolasiński który Smart Lipo ma w jednym palcu. We Frsncji lasery takir nie są zakazane. To kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
Nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ckleo
Dziewczyny przepraszam z gory jesli moj polski bedzie kaleczony. Jestem po liposukcji (oddesasniu tluszcu) y wstrzyknieciu mojego wlasnego tluszczyku w posladki. 3 miesiace po tym zaczely sie problemy z sercem, zatorami zyl, puchnieciem nog y mnostwem innego typu powiklan. do tej proy uzywalam tylko sportu y wygladalam naprawde doskonale ale po mianie pracy nie mam czasu na sport od roku i postanowilam poddac sie temu zabiegowi. odradzam kazdy rodzaj inwazyjny i nie winwazyjny Kazda ingerencja w nasz organizm wiaze sie z zabuzreniami jego naturalnego funkcjonowania mysle ze jedyne bezpieczne jest sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipoliza injekcyjna jest zabroniona za granica od lat na bazie ktora byla pochodzenia z Brazyli,straszne powiklania! Jest tylko dozwolona na bazie sojowym,ale nie jest taka skuteczna. Nie wiem co tutaj w Polsce jest w skladzie i skad to jest ale widze ze kosmetyczki robia masakra jakas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dobrym przykładem na powiklania po ultradźwiekach i falach radiowych na wyszczuplenie. Mija 5 mcy a jeszcze odczuwam dolegliwosci. Także radze uważać i nie robic tego w gabinetach kosmetycznych a tylko jesli juz u lekarzy...choć ja osobiscie już w zyciu tego nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o kriolipolizie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na ultradzwiękowej i wszystko jest w porządku, straciłam w obwodzie ud pare cm, których nie mogłam sie pozbyć zadną dieta. Może macie chore organizmy skoro tak reagujecie na takie male zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposunkcja ultradźwiękowa Robiłam ostatnio -serie z 18 zabiegów jak nie wiecej. Owszem efekty sa . Zostało trochę fałdu pod stanikiem I dzis zrobiłam 2 ampułki lipolizy iniekcyjnej Miałam znieczulenie , praktycznie nic nie bolało oprócz 2 wkłuć Robiłam rano jest wieczór żadnej opuchlizny obrzęku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to zakazana ? :D byłam ostatnio na tym zabiegu w gabinecie Dermedika w Krakowie i gdyby była zakazana to by tego zabiegu nie wykonywali :) A co do efektów to jestem zadowolona i nic mnie nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srogi dewiant
Śmieszne jesteście, leniwe, tłuste wieloryby. Zamiast ruszyć wasze obleśne, kwadratowe cztery litery i przestać żreć jak wieprze, wymyślacie jakieś cuda wianki. Zgroza,dokąd ten świat zmierza, nikt już dziś nie chce się wysilać ani trudzić, wszystko ma być " instant". Zawsze byłam gruba, od dziecka do wieku nastoletniego. Ale od 12 już lat utrzymuje wagę 47-52 kg przy 162 cm wzrostu, bo pokochałam sport i zdrowa, nieprzetworzona żywność. Mam 25% ubytku zdrowia wskutek wypadku, ale to nie powstrzymuje mnie przed tym, żeby kosztem nadludzkiego wysiłku tego ruchu zażyć. Satysfakcja z tego jest bezcenna. A wy lepiej poczytajcie artykuły naukowe np. na ScienceDirect ( choć tam nie wszystko jest 'open access', a raczej mniejszość) o odległych skutkach tego typu manipulacji przy organizmie, iniekcjami, falami radiowymi ( te podejrzewane są o działanie rakotwórcze) i laserami. Zgroza. Iniekcje choćby uważanym za " bezpieczny" kwasem hialuronowym, mogą spowodować okluzje tętnicy siatkówkowej i w konsekwencji nieodwracalna ślepotę. Zapłacze IE kiedyś krwawymi łzami, bo organizm się za te brutalne ingerencję zemści. Osobiście sama wykonała bym sobie tylko mini-lift, bez SMAS tj bez naruszania powięzi mięśniowej, w znieczuleniu lokalnym. Ale to i tak po rozważnym doborze chirurga, starannym rekonesansie i rozważeniu wszystkich za i przeciw. I kiedy mu z taką obwisnę, że nie będę mogła na siebie patrzeć w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ,właśnie jestem 5 dzień po lipolizie od 3 dni strasznie bolą mnie nogi (całe uda oraz łydki )Dzisisj obudził mnie ból w nocy .Nie wiem czy to po lipolizie sle innej przyczyny nie widzę jutro udam się do lekarza i zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×