Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakaz we francji

Uważajcie na lipolizę iniekcyjną, laserową,ultradźwięki !! Zostały zakazana

Polecane posty

Gość DOT

WLASNIE CHCIALAMM SIE NA TO WYBRAC ALE ZREZYGNUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYh. Uju.

Odradzam lipolizę iniekcyjną, robił mi to amatorską ręką Łukasz Babczyński z Codziennej Stomatologii Kosmetologii z Mysłowic i przez ponad  miesiąc chodzić nie mogłam! robił się zator w żyłach,dodatkowo naświetlił mnie jakąś lampą która obkurczyła skórę i zdeformowała, i zrobiły się po jakimś czasie zwyrodnienia, całe ciało mi puchło przez kilka tygodni. Gdy przyszłam zgłosić powikłania wyśmiał mnie!!! i nawet nie wydał kartoteki!!!! Nie polecam zabiegów jego ręką i przy użyciu sprzętów medycznych które posiada, mam całą twarz w nierównościach po jego " eksperymentach" na mojej twarzy. Konował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos#/÷

Dziekuje dziewczyny za te forum.mialam sobie zrobic lipoliza iniekcyjna...jutro..maz mi odradzal.sluchajcie mezow czasami.zapytal odrazu a gdzie ten tluszcz sie odlozy ? W watrobie I tylko jego spojrzenie I juz wiedzialam .nie robie  nic.odwolalam wizyte.kazda ingerencja w nasze cialo zle skotkuje na przyszlosc.kochajmy swoje cisza nieidealne.jestesmy piekne.a te forum utwierdzilo mona decyzje.dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupcia

witam

ja nadal bede chciala wykonavc lipolize iniekcyjna w styczniu dokladnie na posladki - czy ma ktoras z was robiona w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara

czesc dziewczyny

a ja zdecydowalam sie na lipolize iniekcyjna posladkow dokladnie 25 stycznia i mialam 10 ampulek nic nie boli tylko siniaki czyli standard.

pomiezylam sie przed i w ciagu 3 tygodni efekt ma sie pojawic. jeszcze raz bede milala robiona aby byla ciaglosc i oczekiwny rezultat. koszt 10 ampulek 1300zl.

czy moze przedmowczyni jest juz po??? interesuje mnie jak przebieglo i czy skutki uboczne byly?

pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotena

Ja robiłam podbródek i brzuch nie jest tak strasznie. 

Narazie zeszła. Mi opuchlizna efekty będą z 3 tyv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×