Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smoczyca123

Wasze romantyczne przygody zakończone sexem

Polecane posty

Gość smoczyca123

przeżyliście jakieś romantyczne przygody zakończone seksikiem????? Opowiedzcie to opowiem wam swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_M.
Spuściłem się .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczy się skonczy tylko nie wiem kogo w łózku bedziesz wtedy miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_M.
i te gówno zjadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M To jakaś groźba? brzmi jak wyzwanie raczej przewidywanie biegu wydarzen ze romantyczny wieczór i tak spedzisz z kimś swoim :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżymy, kanapa, duży pokój. Ja na lewym boku, szczelnie owinięta w koc czytam sztukę Głowackiego "Fortynbras się upił". On na boku lewym szczelnie owinięty w swój(właściwie mój) koc czyta periodyk techniczny o czymś tam(może nawet fizyka kwantowa) na stole dwie herbaty, moja z cytryną.Dotykamy się tylko pośladkami oddzieleni kocowymi kokonami. On mówi nagle-kochanie chciałem Ci coś przeczytać. Czyta. Słucham, rozumiem co drugie słowo i myślę, że jest pięknie, on tak pięknie czyta, ja tak pięknie nic nie rozumiem. Wkładam głowę pod jego koc, rozsuwam rozporek, pieszczę językiem główkę, dokładnie, starannie, on czyta. Kończy czytać, mówię-kochanie nie przestawaj, czytaj dalej, on-ale to już wszystko co chciałem Ci przytoczyć.Myślę sobie, trudno. Wyplątuję się z jego koca, wracam do Fortynbrasa. On pieści się sam, trochę podglądam trochę czytam, łapie mnie za włosy i przyciąga do kutasa, kończy w moich ustach.Wracam do książki...on wypija obydwie herbaty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumsztyk w miodzie
ani to romantyczne ani nawet ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprowadziłam wizje lokalną i z całą stanowczością stwierdzam- on leżał na boku prawym, ja na lewym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumsztyk w miodzie
ok, masz rację jednak i ciekawe i romantyczne... nie doczytałem dalej niż do "fortynbras się upił" dlatego nie zczaiłem... Piękna historia, dziękujemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie czepiacie szczegółów dla mnie najwazniejsze było jak się skonczy to pod kocem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Kiedyś...Szklarska Poręba, 2 w nocy. Wychodzimy z Kaprysu [dziś nie wiem jak sie nazywa]. Idziemy...zaułek przed Złotą Jamą, ona mówi siku mi sie chce i wchodzi w ten zaułek, sika. Wypina tyłek, opiera się o parapet i mówi "ruchaj mnie". Romantycznie stanął mi natychmiat, rucham ja od tyłu, w momencie gdy ona dochodzi, i juz po udach jej sie leje, zapala się światło za oknem, jakaś kobieta otwiera okno i mówi "nie pierrdolić mi sie tu, wynocha". M. wypięła się do niej tyłem i romantycznie spuściłem jej się w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Znaliśmy się dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jedzie do Z.G.
Bardziej romantyczne było jej pierwsze sikanie na mnie, znalismy się trzy dni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajest
podniecająca rozmowa w więxieniu co prawda seks był grupowy ale było romantyczne wymienianie myśli uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny_zaniedbany
Szkoda że mi się nigdy nic takiego nie trafiło tirman@poczta fm 668180665

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×