Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dupa dupa

dlaczego faceci to tacy chuje?

Polecane posty

Gość aha ii ach
80% miało być, i tak stanowczo za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci walcie się na ryje szmaciarze z******* tyle w tym temacie dziś po raz kolejny gnoje pokazali na ich stać o nie k***a koniec z tym teraz tylko jakiś gnój napisze do mnie albo powie zj***e go od razu nie ma przebacz myślicie tylko jajami !!!!!!! HWWD!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lecicie na dupkow to wasz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba brzydka, albo chora na głowę. Zluzuj, nie masz szczęścia, albo rozumu. Patrzę jak moja kobietka sobie smacznie śpi. Jest super, jutro śniadanko, fajny dzionek się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę facetów
odświeżam temat tak chuje to są i nienawidzę tych obleśnych skurwysynów chamy zboczeńcy mordercy złodzieje brudasy i pedofile na chuj oni są na tej planecie wypierdalajcie nikt po was płakać nie będzie wy sukinsyny pierdolone !!!! żeby was kurwa żadna kobieta nie pokochała żeby was zdradzały żebyście gnoje czuli jak to smakuje żeby wam pokazały takie chamstwo jakie wy pokazujecie męskie dziwki od kobiet to wam wary skurwiele !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie jak kobieta może się czym takim zadawać że o łóżku nie wspomnę przecież to śmierdzi jak cholera i wstyd przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdna dla facetów
widzę że nie tylko ja ich nienawidzę i super kobiety powinny się trzymać razem pozdrawiam te które ich nienawidzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Sfiksowałyście boście chłopa dawno nie miały! " ;) Dobrego dnia życzę Paniom wrednym i nienawidzącym !! Dla kochających każdy dzień jest piękny :) I nie muszą wykrzykiwać: Liga broni, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi. ;) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłości okazać nie potrafią bez przerwy tylko o sexie by gadali nie moja wina że ciągle im parówa staje tematu nie można nawiązać bo albo cham albo zbok albo nudzi na jedno zdanie odp aha albo no nie myją się rządzą kobietami popisują się są wredni dla nich nie ma słowa miłość oni te słowo słyszeli ale nie wiedzą co to jest myślą że miłość to tylko wsadzić i wyjąć nie to nie jest chłopy i nauczcie się szanować kobiety bo nic dobrego was już nie spotka co do szacunku to prostaki ich nie mają gacie że kobiety nie są lepsze ani święte to na chuj się chwalicie jeden z drugim zarabiam tyle i tyle mam samochód taki a taki sami jesteście sobie winni głupki ta leci na kasę ta samochód chodzi wam tylko o szpan kurwa nie o uczucia tylko szpan przez miasto i kumplami bo tylko to was interesuje wszystko co złe jest ich winą sami sobie odp na to wojny napady gwałty złodziejstwo kurestwo pedofilstwo to i choroby weneryczne to ich sprawka cudowny był by świat bez nich a tak zagnieździli się na tej planecie i nie wiadomo po jaką cholerę same kłopoty i nieszczęścia skoro jesteście z marsa to spierdalajcie tam ,tam jest wasze miejsce już go dla was badają !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełbasa weź silniejsze leki, bo te już nie działają. :D facet cię nie chce idiotko, bo kocha żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze ja mam kobietę która kocha faceta czyli mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj tak kocha cię bo jest ma klapki na oczach tylko czekać aż dasz jej popalić zaczniesz ją zdradzać jak już tego nie zrobiłeś a potem zaczniesz nią rządzić przynieś daj obiad upierz i zamieć bo wszyscy jesteście tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Wygrałaś!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wkurwia tekst typu lecicie na dupków przecież jesteście dupkami najpierw udajecie miłych kochających bo sexu chcecie a potem wychodzi z was ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMX
Witam to ja się też troszkę wtrącę w dyskusję. Wina leży po dwóch stronach. Tylko ignorant może tego nie zauważa. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mają sporo za uszami i jest to uwarunkowane obecnymi czasami. Przestaliśmy dostrzegać w sobie wartości na których powinny opierać się związki. Owszem mężczyzna nie jest od spełniania wymogów kobiety jak to już zostało wspomniane, podobnie jak kobieta nie jest i nie powinna być dla faceta obiektem rozrywki erotycznej. Za taki stan rzeczy możemy winić tylko siebie, tak tak droga autorko ty ponosisz dużą odpowiedzialność za to jacy są obecnie faceci podobnie jak ja za to jakie stały się kobiety. Naciskamy na siebie będąc w związku w taki sposób że przestajemy cieszyć się sobą i wspólnie spędzonym czasem w imię czego ? dóbr materialnych, wygodnego życia. Ulegamy pokusie gdy na naszej drodze pojawi się ktoś nowy, ładniejszy/a, mądrzejszy/a i bogatszy/a. Naszym życie kierują emocję i wystarczy impuls by wszystko na co pracowaliśmy latami przestało mieć sens i zostało zburzone. Z przykrością stwierdzam że będzie gorzej i w sumie mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci się do związku nie nadają oni szukają kobiet po to żeby ich obsługiwać a to pranie sprzątanie gotowanie a oni leża na kanapie i drapią się po jajach popijając piwo i nic nie pomagają obejrzyjcie sobie choćby program tata sam w domu to kobieta za nich odpierdala wszystko a to kanapki a to zupę mu podaje i jeszcze dziećmi zajmuje a on leży dupą do góry sama wiedziałam jak jednemu piwo otwierała tak jest na codzień lenie śmierdzące i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CAŁA PRAWDA O NICH jeśli chodzi o facetów to Polska ma 1 miejsce mamy najgorszych facetów w całej europie przecież te kutasy jakby wymienić zobaczcie ile to ma wad - LENISTWO (siedzi taki nic nie robi ogląda mecze chleje piwsko i pomiata swoją kobietą ugotuj nalej zupę gdzie obiad kupiłaś piwo ? posprzątaj tu zamieć bo brudno bierz się za pranie przewiń go nakarm go (o dziecku ) odsłoń oglądam zaraz kolega przyjdzie idz na zakupy nieś to - PRZEMĄDRZALI myślą że wszystko wiedzą i oczywiście facecik wie lepiej co i jak -NIE POMAGAJĄ swoim kobietom w niczym dosłownie coś chuja poprosić to usłyszymy jutro dziś mi się nie chce i tak codziennie aż do usranej śmierci będziesz prosić na zakupy nie pójdzie chyba że po piwo wódę papierosy i kondony -SZPAN huje lubią szpan szpanują przed kumplami samochodem ładną kobietą co i tak go w dupę kopnie prędzej czy później i bardzo dobrze chwalą się kasą jak by jej strasznie dużo mieli -ZBOCZONE FLEJE myślące jajami bo tylko o to im chodzi i tak żadna nie będzie chciała już niedługo to nikogo do tego obleśnego sexu nie znajdą bo przecież oni są gówno warci -pogadać na żaden temat się nie da bo tylko o sexie walą ich nie interesuje to jakiej ty muzyki słuchasz jakie masz hobby ich nie interesuje to jaki lubisz sport jak powiesz gnojowi jaki lubisz to ci powie aha ja lubię sex nie interesuje gnoja to jaka jesteś ważne żeby ładna a co tam charakter go interesuje ma to gdzieś frajer ważne żeby szpan był no i kumpel musi jeszcze po twierdzić czy ma z tobą chodzić czy nie bo kumpla zdanie jest święte kumpel powie zostaw ją pokaże ci lepsze ładniejsze a na drugi dzień usłyszysz zrywam z tobą -WYGLĄD -śmierdzi od nich jak cholera oni się nie myją śmierdzi im z mordy z pod pach zapach jak gówno zmieszane z cebulą po cholerę dla nich robią perfumy żele pod prysznic i szampony przecież i tak tego nie używają nie golą się zarośnięta klata jak u małpiszona bęben jak u knura figura jak schab nie ćwiczy to nie uprawia sportów myśli a po rucham sobie to uznam za sport CHAMY-to bydle jest zdolne ubliżać ludziom starszym kobietą nie tylko swoim ale nie znanym lub koleżance w autobusie nawet miejsca nie ustąpią co będzie stawał niech sobie dziadzia poszuka innego miejsca nie pomoże nawet staruszce przejść przez pasy i nie zatrzyma się na pasach tu było by jeszcze więcej przykładów tu napisałam tylko w skrócie o nich bo do tego jeszcze dochodzą złodzieje pedofile bandziory cwaniaki kłamczuchy gwałciciele i kurwiszony co i tak prędzej czy później zdradzi więc kobieto jeśli masz faceta albo szukasz dobrze się zastanów z kim możesz mieć doczynienia nie wierz w te bajki jak on mówi że jesteś na całe życie i że cię kocha on kłamie bo on chce sexu on ma miłość w dupie to że się oświadczy gdzieś na przystanku czy w kawiarni robi to na pokaz żeby pokazać jaki to on jest kochany to nie nie prawda pamiętajcie wszyscy są do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te męskie szmaty codziennie by tylko o pierdoleniu pisali i pierdolili się zero kultury te szmaty nie mają do nikogo szacunku do ludzi ani nawet do zwierząt najchętniej ubiła bym to polskie ścierwo bo nikomu to nie jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia Genger
Jak pies z kotem Chłopacy psy Dziewczyny Koty Ale chłopak z dziewczyną to zupełnie inna bajka wszystcy chłopacy to porąbane chuję którzy chcą tylko się zabawić dziewczynami a potem im dać kosza już nigdy nie będę mieć chłopaka i będzie spokuj ,ja wyrzuciłam mojego chłopaka ze snapa a już ze mną zerwał no poprostu huj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.01 Niestety 100% prawdy. Także ci na pierwszy rzut oka kulturalni, porządni, uczciwi okazują się złamasami. Oczywiście dla pięknych młodych kobitek będą przecudni - wiadomo dlaczego. A im gorzej kobieta wygląda w ich prostackim mniemaniu, tym bardziej wyłazi z nich to gów/no zwane samczą naturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Ale w was złości kobitki, daleko od was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak pies z kotem Chłopacy psy Dziewczyny Koty Ale chłopak z dziewczyną to zupełnie inna bajka wszystcy chłopacy to porąbane ch*ję którzy chcą tylko się zabawić dziewczynami a potem im dać kosza już nigdy nie będę mieć chłopaka i będzie spokuj ,ja wyrzuciłam mojego chłopaka ze snapa a już ze mną zerwał no poprostu ch*j!!!!" x Od takiej intelektualistki to i ja bym się trzymał z daleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złamasy myślące kutafonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pytanie. pewnie sa wyjątki ale ile procent 0,01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuwa
chuj w d**e czarkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x99

wychodzi na to że w sumie gatunek ludzki to ... i sprawa załatwiona

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armiranda

Moj mąż jest wspanialym facetem, kocha nasze dziecko, ktore jest defakto biologicznie mije wogole nie wsadzajmy wszystkich do jednego wora, ludzie metalnosc polska o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd

Baby to o wiele większe chooje. Baby są bardziej wyrachowane, mściwe i okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×