Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda żona 1

Prezent na dzień mężczyzny?

Polecane posty

Najlepiej to sprezentuj mu całą noc atrakcji. Ja kiedyś tak swojemu zrobiła i był bardzo zadowolony. Nie wiem jak wy, ale nie chce mi się starać za bardzo, skoro facetów i tak tylko seks cieszy. Jak nauczysz się nowych pozycji seksualnych to będzie wniebowzięty. Tu często się pojawiają jakieś ciekawe http://www.kobietkowo.pl/zwiazki-i-sex/ciekawostki/. Sama wiem po swoim, że to najlepiej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieranie prezentu dla faceta to najtrudniejsza rzecz. Dlatego zawsze mieszam w to swojego brata, który dyskretnie wypytuje mojego narzeczonego co, by chciał dostać. :) Dzięki niemu wiem, że marzy mu się lot w tunelu aerodynamicznym, więc 10 marca dostanie lot w tunelu freeflycenter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest niezły wybór: http://adrenalina.sklep.pl/LATARKI,c,105#t Kupiłem tu ostatnio bratu na prezent latarkę i lornetkę.Naprawdę dobry sprzęt w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta to idealny prezent jest związany z motoryzacją. Np zobacz na stronę http://motoprezent.pl/ , subaru , lambo , porszak. No jak dla mnie faceta to genialny prezent. Nie kupuj kubków , pasków etc to już nie modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakis zegarek albo coś w tym stylu? wg mnie to fajny pomysl, ja kupowalam niedawno zegarek na www.e-zegarki.pl maja duzy wybor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakas wspolna kolacja w restauracji? mysle ze to nie najgorszy pomysl, ja lubie takie wyjscia, bardzo lubie chodzic do warszawskiego Salto, maja tam pyszne steki, no akurat dla mezczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milika34
Jeśli chcecie kupić swojemu mężczyźnie coś naprawdę oryginalnego, to polecam zajrzeć sobie tutaj http://twojgolf.pl jest tam dostępny sprzęt do gry w golfa oraz akcesoria. Wbrew pozorom taki sport jest naprawdę ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! Jeżeli mogę podpowiedzieć jako specjalista, czyli FACET :) Zdajcie się na Toys4Boys. Ja swojej żonie dałem namiary na ten sklep dwa lata temu i na każde święto jestem zadowolony (no dobra raz mi dała latarkę teleskopową, do dziś nie wiem po co :D). Ale ogólnie polecam: https://www.toys4boys.pl/3-prezent-dla-niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Koz
Dzień, mężczyzny, czy chłopaka... jak zwał tak zwał. Mam już swoje lata i mój facet także. Znamy się już baaaaardzo długo i zwykle łatwo odgaduję co mogłoby mu się przydać- nowy portfel, krawat... Ale w tym roku mam coś innego :) Bujające szklanki do whisky. Znalazłam na TarkaiMiarka.pl i mam zamiar je kupić. A że lubi whisky :) będą w sam raz. Dodatkowo są nietypowe a takie rzeczy lubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mu kupić statuetke "super chłopak" z koszem ze słodyczami. Fajna sprawa te statuetki :D można je kupić pod tym linkiem: www.kwiatowaprzesylka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dzień chłopka 30 września, jedni obchodzą 10 marca a jedni teraz. Ale mniejsza o to, pytasz co kupić... Jak Twój facet lubi czytać to kup mu książkę. W sumie jeszcze masz czas, by ją zamówić, podsyłam Ci link do dobrej i niedrogiej księgarni www.motyleksiazkowe.pl, na pewno coś znajdziesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36546
Bardzo fajnym i nietypowym pomysłem na prezent może być zabawny dokument typu prawo jazdy na kosiarki albo grilla. :) Kupiłam kiedyś takie koleżance na clubcard com pl i chwali się nim wszystkim wkoło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz coś dla prawdziwego eleganta! Biały zegarek. Cały wyświetlacz oraz bransoletka. Idealnie pasuje do eleganckich stylizacji. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto postawić na coś praktycznego? Np. modną koszulę i marynarkę albo nowy dres do biegania czy grania w piłkę? :) propozycji jest naprawdę wiele, a taki prezent zostanie z nim przez lata. Jakbyś zdecydowała się na ubranie to wpadnij do nas na rozeznanie, faceci są zadowoleni. W necie jesteśmy tutaj --> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na różne okazje swojemu facetowi kupuje albo gry na kompa albo coś z elektroniki. Na dzień chłopaka dostał właśnie grę a na gwiazdkę chce mu kupić nowy telefon. Na electro.pl są fajne promocje, zasłużył nawet więc niech ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomona
A ja w tym roku postawiłam na kreatywność swoją i na stronce https://www.didwear.com/ zaprojektowałam mu koszulkę tzn nadruk na koszulce. Mam nadzieję, że mu się spodoba bo trochę nad tym siedziałam żeby nie było banalne. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy prezent dla ludzkosci to bedzie jak go zaj***esz siekiera i nasrasz na niego po czym zmielisz mu mozg bo i tak jest pusty w srodku i zmiazdzysz i spalisz jaja k****e j*****j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakąś elegancką koszulę?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa90
Mi się wydaje, że wszystko zależy od faceta.Bo gusta i potrzeby są różne. Mój mąż ma bardzo stresującą pracę, źle sypia i często skarży się na ból mięśni karku lub pleców... Martwi mnie to zawsze, dlatego zawsze, kiedy mogę funduję mu masaże. Ostatnio odkryliśmy wspólnie Samui Spa w Warszawie i muszę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni. Ceny są akceptowalne, a właściwie dużo niższe niż w innych spa w Warszawie - tylko trzeba śledzić ich promocje. Generalnie polecam, bo relaks to sposób na podreperowanie zdrowia w takich trudnych sytuacjach, jak nasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurrin
jak dla mnie dobrą opcja na prezent są jakieś akcesoria samochodowe, ostatnio kupowałam w sferisie dla męża głośnik bluetooth i był naprawdę zadowolony bo używa go też do słuchania muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tamtym roku kupowałam gadżety do samochodu, podobały się:) teraz zamówiłam zegarek w sklepie http://www.zegarki24.pl/ , coś tam kiedyś wspomniał, że przydałby mu się nowy zegarek więc raczej spodziewa się takiego prezentu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaPoUszy11
ja kupiłam kultowy sweter z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą, znalazłam na allegro, a historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ombre_ClothingPL
Najlepszy prezent dla mężczyzny, to prezent praktyczny. Polecam odwiedzić sklep internetowy z odzieżą męską Ombre. Znajdziesz u nas mnóstwo MEGA modnych ubrań na każdą okazję! O modzie męskiej wiemy chyba wszystko. Wpadnij, a na pewno nie pożałujesz! Tu nas znajdziesz: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×