Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tusia2mg

Jakie kolory do brązowego narożnika?

Polecane posty

Witam :) Mam pytanko... Mam zamiar kupić w najbliższym czasie cudny brązowy narożnik http://www.abra-meble.pl/duzy-pokoj/narozniki/naroznik-perez.html jednak zanim go kupie muszę się zająć ścianami... Stąd moje pytanko :) Jak myślicie.. jakie kolory ścian by pasowały do tego narożnika.. myślę raczej o tapetach (może o fototapecie za narożnikiem) .. moze jakieś wzory, paski? nie wiem. przede wszystkim proszę o pomoc w doborze kolorów :) Macie jakies pomysły? Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia danusia wiesz one
zgaszony jasny pomarańcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe pomysł :) a co myślicie o połączeniu koloru malinowego z brązem? albo koloru niebieskiego bądź filoetowego? nie za odwaznie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle oczywiscie o połączeniu z brązem :) turkus-brąz , mocno niebieski-brąz, fiolet-brąz, zielony-brąz i ta malina-brąz ... nie chce tylko zeby wyszło za ciemno lub za bardzo chaotycznie... trochę boje sie bieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie co do jkm
beżowy/kremowy... ja mam takie połączenie, dość "nudne" może ale świetnie wygląda. Brązowy narożnik na nim kremowe poduchy i w takich odcieniach ściany tzn beżowe z brązowymi akcentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheishe
zieleń.dodatki w zależności od nastroju-wanilia,róz,fiolet,turkus. mam tak i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciała bym otrzymać efekt ciepłego przytulnego pokoju :) pomysły macie świetne.. czekam na więcej :) moze uda mi sie z tego stworzyć cudną całość :) w głowie mi aż szaleje od pomysłów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może... ?
a może złota? znajomi mają ciemnobrązową (czekoladową) sofę, a w tle złotą ścianę, pozostałe ściany bardzo jasne, ale nie białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Do brązów pasuje najbardziej turkusowy, zielonkawy cos miedzy groszkowym a zołtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelowy brzoskwoniowy
I koralowa czerwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia2mg-- ja mam kanapy w tym kolorze i ściany nude krem jest beznadziejnie , mdło i smutno zamierzam wszysko przemalować na koral i cappuccino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zrobiła tak, ze kolory
dużych powierzchni, czyli ściany, podłogi meble dałabym neutralne i czyste, raczej jasne. Natomiast większa dowolność to dodatki ściany -kość słoniowa, ta kanapa (sama w sobie jest już przytłaczająca trochę przez kolor i fakturę tkaniny), na niej poduszki (fajnym pomysłem są dodatki albo turkusowe albo malinowe), nad kanapą albo obrazki w podobnej kolorystyce jak poduszki, albo półka z jakimiś pięknymi przedmiotami w dobranej kolorystyce. Przy kanapie na pewno będzie stał jakiś stolik, lampa, tu też możesz zagrać kolorami. Z doświadczenia wiem, że mocne kolory w pomieszczeniu, kiedy jest ich zbyt wiele, męczą i szybko się nudzą ,a na fototapetę juz po roku bym nie mogła patrzeć :D , nie to co obrazy - zawsze można zdjąć albo zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blady róż pudrowy
też ładnie wygląda ;) albo jakiś kremowy kolor, łososiowy, jaśniutki pomarańcz i blade żółcie, ale fiolet i niebieski to zbyt chłodne połączenie i na dodatek niebieski może byc nie trafiony, to troche ryzykowne połaczenie , brąz niebieski czy brąz turkus (trzeba naprawdę celnie trafic z kolorem) brąz i fiolet czasem wyglądają fajnie , koleżance wyszły liliowe ściany jak ciemna śliwka i pokój wygląda jak grobowiec bardzo ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- zielone ściany (do tego jasne meble) - ściany w odcieniach żółtego lub pomarańczowego (fajnie wygląda jedna w intensywnym kolorze, pozostałe i sufit w delikatniejszym odcieniu) - ściany w beżach i brązach (ciekawym rozwiązaniem są drobinki brokatu dodawane do farb - można w ten sposób rozświetlić ciemną ścianę - oczywiście drobinki są bardzo małe i dają tylko interesujący efekt optyczny, nie świecą się) - ściany w beżu i jedna w ładnym, intensywnym fiolecie - możesz również postawić na błękit, ale pomieszczenia będzie bardzo chłodne Do brązowego mebla nie dobieraj czerwieni, szarości i bieli - będą wyglądać niekorzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fototapety z twojego linku: 216, 231, 278, 282, 97216, 97288 Ale zastanów się po jakim czasie znudzi ci się patrzenie w kółko na jeden obrazek/widok. Malowanie ścian na jeden kolor daje ci większą możliwość wprowadzania zmian - możesz wieszać obrazy, rośliny, półki itp. Ściana z fototapetą powinna zostać pusta (od biedy ta kanapa), by być ładnie wyeksponowana. Może weź pod uwagę ozdobienie ściany szablonami malarskimi? Wykorzystałam motywy zwierzęce w pokoju dziecka i efekt jest świetny. Dla dorosłych również jest sporo ciekawych, np.: http://www.szablon-studio.pl/ http://www.dekormania.pl/index.php?k31,szablony-malarskie Nie musisz ich kupować - jeżeli posiadasz odrobinę zdolności manualnych przenieś po prostu wzór na tekturę i gęstą farbą (lub nawet markerem) przenieś na ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salianka masz świetne pomysły... masz racje z tą czerwienią.. chyba troche mnie poniosło.. połączenie beżu i fioletu/lawendy brzmi świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest taka szkola w Amersham
Czekoladowy brąz ładnie się komponuje z kremowym i czerwienia. Bardzo elegancko. Natomiast z zoltym,pomarańczowym czy zielonym trochę tandetnie. No ale o gustach się nie dyskutuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallena
Ja użyłabym jakiegoś beżu lub odcieni lekkiego brązu np. "kwiat pustyni" lub "zamki na piasku" ze śnieżki barwy natury. ale możesz skorzystać sobie z kreatora wnętrz na ich stronie podczas remontu bardzo mi to pomogło ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gustuję w jasnych meblach, ale mają one swoje wady, przede wszystkim brudzą się bardzo, ale to raczej wiadomo. Do swojego domu meble kupiłam tu: http://www.masameble.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Są w stosunkowo niskich cenach i ich jakość jest wysoka także na pewno warto. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×