Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katherineeee

Silny katar u 7 miesiecznej dziewczynki, jak jej pomoc?

Polecane posty

Gość Katherineeee

Zakrapiam jej nosek Nasivinem jednak to nic nie daje. zasnac nie moze juz praktycznie od wczoraj do się dławi tą wydzielina. chocbym nie wiem ile odciagała to sie to nie konczy. Bardzo silny katar, a jej lekarka wracaza tydzien z urlopu dopiero;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euphorbium koniecznie i tez nasivin albo otrivin dla dzieci..to podstawa....do tego masc majerankowa pod nosek, nawilzacz powietrza do pokoju!! musiałabys sie skonsultowc z lekarzem, ale jak moja corka miala tak silny kaatr dostala lek antyhistiaminowy (flonidan) ktory zmniejszył wydzieline i naprawde jej sie poprawilo... no i musisz odciagac wydzieline bo jej pojdzie na gardlo i oskrzela!masz fride albo katarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baig
kochana kup aspirator do noska katarek jest rewelacyjny podłącza sie go do odkurzacza czysc wodą morską to małej ulży moja mała ma 8 miesięcy i to bardzo pomaga dużo zdrówka dla córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujta
INHALATOR NEBULIZATOR kup na allegro na pewno Ci sie przyda a małej zawsze podczas katarku, przeziebienia pomoze. Mój mały nie raz miał silny katar tak ze juz nie moglam dac sobie rady i próbowałam wszystkiego. A i pomógł nam tez fenistil krople - dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherineeee
mam fenistil i nasivin, uzywam fridy i wody morskiej zapewne czesciej niz jest to wskazane. nebulizator tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujta
wiesz uzywanie czegos w nadmiaze tez moze byc przyczyna ze katar nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zawsze Clemastinum - na receptę jest ale b.tani. Do tego nacieram Pulmexem na noc oraz skraplam poduszki lub pizamke olejkiem eteryczny, sprawdza sie ;epiej niz masc majerankowa. Oczywiscie inhalacje, oczyszczanie nosa ... krople, naljepsze Nasivin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujta
Odpowiednio użyte preparaty itd., mogą pomóc złagodzić katar. Natomiast niewłaściwie zastosowane, mogą spowodować więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujta
wiec kochana zacznij uzywac wszystkiego zgodnie ze wskazaniami i wtedy zobacz czy przechodzi. Dodatkowo na masc rozgrzewajaca ale jesli na noc to tylko na stopy. Ja tez wieszam pieluche z kilkoma kroplami olejku Oil Bobas ( apteka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrą robotę u nas w domu robi model Familino, nie mogę się do niczego przyczepić. Solidny, wydajny, z maseczkami które ładnie okrywają twarz, nie wciskają się, nie uwierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×