Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinkaq

od kiedy krowie mleko??

Polecane posty

moja corcia ma 17 miesiecy i zastanawiam sie nad tym czy moge jej podawac mleko krowie?oczywiscie nie tak zeby zastapic calkowicie mleko modyfikowane ale tak zeby dac czasami zamiast mm np rano badz na wieczor.powiem szczerze ze dalam jej 2 razy juz butle melka krowiego i nie maial zadnych biegunek ani nic.nie zaszkodzi zatem podawanie dziecku mleka krowiego?macie mamuski z tym jakis doswiadczenie?co mowil wasz pediatra?? robiecie na noc swoim maluchom np kasze manna na mleku?tez sie nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
mój syn po roku dostawał pokarmy na bazie mleka krowiego np. kaszę mannę, naleśniki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujta
Mój tez tylko jako dodatek jak kolezanki wyzej. Ma 13 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama
Jako dodatek w postaci przetworow ok.... ale nie zeby zastapic nim mleko modyfikowane. Mleko krowie ma za duzo bialka a za malo wapnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 23 mc
I jest tylko na mleku krowim, modyfikowanego na oczy nie widzial, przestalam karmic gdy mial 17 mc. A krowie wprowadzalam od 6 mc. Nie jest dziecko uczulone to spokojnie stopniowo zamieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =poikjhgvcfgtyhu
przestancie sie tymi durnymi reklamami przejmowac ja bylam karmiona krowim rozcienczonym mlekiem od noworodka bo mama nie mogla karmic piersia mam 40 lat, jestem zdrowa, mam trojke dzieci, corka pila modyfikowane ale synowie po odstawieniu po 9 miesiacach od piersi pluli tymi Bebikmai i Nannmi bo to wstretne wiec juz wprowadzalam krowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od urodzenia :)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
Moj (2 latka i prawie 2 miesiace) pije krowie odkad skonczyl rok, ale ja nie mieszkam w PL i tutaj normalna rzecza jest podawanie dziecku mleka krowiego oraz normalnego nabialu na bazie krowiego mleka od roku. Nigdy nie mielismy sensacji. I zgadzam sie z moja pediatra, ze podawanie modyfikowanego do 3 lat to kompletna bzdura i swietny marketing koncernow produkujacych modyfikowane mleko. Ale wiadomo, co lekarz / mama to inna opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkdmtpja
Ja mojej pierwszy raz podałam jak miała ok 2 lat to powiedziała że nie dobre i nie chciała go pić i kakao też nie lubiła. Jak miała prawie 3 znów jej dałam tylko że kupiłam Puchatka i teraz pije a nawet i samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojego syna na mleko krowie
przestawiłam kiedy miał 11 miesięcy. Ugotowałam sbie kasze mannę na mlekua on koniecznie chciał "ama" więc dałam mu troszkę na łyżeczce, a on jeszcze jeszcze...mm poszło w odstawkę już następnego dnia, bo nie chciał go ruszyć po posmakowaniu krowiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajecie swoim dzieciom kasze manna na mleku?bo ja juz od dawna nie daje tych kaszek dla dzieci ale myslalam ze moge dawac wlasnie kasze manna na mleku.co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
Pewnie, ze mozesz. Moj odkad skonczyl 13 miesiecy nie je w ogole zadnych kaszek, bo nie lubi - czy to dzieciece czy normalne. Uwielbia sery wszelkiego rodzaju, jogurty, budynie itd., ale jak widzi kaszke to tylko sie krzywi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak corka skonczyla rok robie budnie, nalesniki, kakao itp na mleku 4% z butelki, a modyfikowane pije rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zaraz dwojeczki --> tu nie chodzi o marketing tylko o zapotrzebowanie jakie ma taki mlody organizm na rozne skladniki. No ale nie bede Was probowac przekonac bo to i tak wolanie kota na puszczy.... kazda mama swoj rozum ma i powinna wiedziec czego taki maluch potrzebuje. I tylko nie wiem jakie mleko Wy tym Waszym dzieciom podajecie ze uwazacie ze podawanie mleka krowiego to oszczednosc.... Moja corka ma 2.5 roku, codziennie rano dostaje butle mleka modyfikowanego ze zbozami albo z chrupkami ( oprocz tego do innych posilkow dostaje normalne przetwory z krowiego i koziego mleka). Puszka mleka, ktora wystarcza na ok 4 tygodnie kosztuje mnie ok 13 euro, litr swiezego mleka to prawie 2 euro... gdzie tu oszczednosc ??? Chyba ze podajecie dzieciom ten syf z kartonu ktory nawet kolo mleka nie stal :O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×