Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doirsta

Gdzie na weekend w pazdzierniku w Polsce ?

Polecane posty

Gość doirsta

co o tej porze warto zwiedzic ? co polecacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitika
w bieszczady pochodzic po gorkach widoki piekne, zeby tylko nie padalo to polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talantula
Pieniny,Szczawnica Kroscienko super!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doirsta
akurat w tej czesci kraju nigdy nie bylam i nie sadzilam,ze spacer po gorach w pazdzierniku moze byc jeszcze przyjemnoscia :) ale skoro polecasz ..... chcialabym tez pozwiedzac jakies zabytki - polecajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doirsta
W szczawnicy bylam w czerwcu - kocham ja a zwlaszcza plac Dietla i kawke w Helence :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitika
W Bieszczadach sa niesamowite połoniny a na jesien mienia sie pieknymi kolorami, naprawde warto zwiedzic jesli lubisz spacerowac po gorach:) w okolicy jest zalew solinski, zapora na jeziorkiem mozna posiedziec i marzyc :) taki urlop na wyciszenie, spokoj :) a zabytki to polecam jure krakowsko czestochowska,:) zamek w ogrodziencu, mirowie, bobolicach- piekne o kazdej porze roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nad morzem
? O tej porze roku można się nawdychać dużo jodu, tłumów nie ma a i pozwiedzać w takim Trójmieście jest co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenta
ja bym raczej wybrała góry ale to nie takie typowo komercyjne miejsca, tylko coś spokojniejszego. Może jakieś Głuchołazy i okolice, może Nysa. Zresztą samemu można sobie znaleźć fajne miejsce. Kwestia wklepania miasta i wyboru najfajniejszych miejsc. Słowo o złotej bramie gór :D http://znanenieznane.pl/zaplanuj-sam/artykuly/glucholazy-zlota-brama-do-gor?Distance=20&Location=u847e2s09mjkr7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrendyMile1
Właśnie szukałam czegoś takiego jak znanenieznane.pl. ;-) Tylko jak to w praktyce działa? Wie ktoś? Myślałam o jakieś typowej zorganizowanej wycieczce w charakterze wyjazdu firmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelyn waugh
znanenieznane.pl działa w ten sposób, że na stronie możesz sobie wybrać miejsce, w jakie chcesz pojechać (lub odległość od twojego miejsca zamieszkania), od razu dowiedzieć się, jakie są tam zabytki, w jakim ośrodku możesz mieszkać oraz jakie imprezy będą się odbywały w pobliżu. w sumie żeby zaplanować wyjazd firmowy całkiem fajna sprawa, bo zazwyczaj na takich wyjazdach dobrze zaplanować aktywności a ten portal w tym pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskinna
no to niezła opcja, widzę że weekend można zaplanować dosłownie w kilka minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junianaa
no fakt, w ogóle nigdy czegoś takiego nie używałam. A to na prawdę wygląda nieźle, na bank się nie zmęczę przy tworzeniu planu, moim zdaniem fajny pomysł i dobrze z tego korzystać bo mija się z celem siedzenie z mapą i zastanawianie się co, gdzie i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluśka111
a myślicie, że warto weekend spędzić w jakimś pałacu? W takich miejscach musi panować przyjemny klimat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROta w sloncu
Sadze,ze warto, tak jak piszesz klimat jest fajny, jedzonko podane pod nos i wrazenia niezapomniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROta w sloncu
morelka bylam dwukrotnie w Wojanowie, cos pieknego, na zywo robi jeszcze wieksze wrazenie niz w necie, z pewnoscia fajny pomysl na spedzenie weekendu i m.in.o tym piszac mialam wlasnie ten palac na uwadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto poszukać inspiracji w internecie tam zawsze można znaleźć coś ciekawego, ja znalazłam ostatnio taki portal nextur.pl i tam są różnego rodzaju propozycje wycieczek po Polsce, od historycznych, po ekologiczne, czy we dwoje , sa to gotowe scenariusze, z wyliczona trasą , postojami także bardzo jest to pomocne i praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAMA!!!
@morelka a jak się z tego korzysta? w sensie jak się tam planuje? Szczerze powiedziawszy za bardzo tego nie złapałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka898
wchodzisz w zakładkę planuj, wyszukujesz konkretne zabytki, które Cię interesują. Później klikasz dodaj na listę, na listę dodajesz to co chcesz, a później układasz sobie plan, w zalezności od tego co chcesz kiedy zwiedzać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_skakanka_1
a można tam korzystać z jakiś gotowych rozwiązań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że przy takiej pogodzie , najlepiej wybrać się do spa, ponieważ spokojnie można się zrelaksować , bardzo ciekawe spa to hotel Głęboczek na pojezierzu brodnickim , można tam skorzystać z kąpieli w winie i wszystkie zabiegi sa tam oparte na winoterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5tw5eyt4y46y
to zależy co lubisz. ja gorąco polecam Zakopane ponieważ za dnia lubie sobie pochodzić po dolinach czy górach, ooo spacerek nad morskie oko jest fajny a po południu i wieczorkiem lubie troche rozrywki i nie mówie tu o jakiś dyskotekach bo to mnie raczej nie kręci ale w zakopanem jest co robić a jak byłam np. w Wiśle czy Szczyrku to tam się można pięścią z nudów zabić zwłaszcza po sezonie. Bywałam w Zakopanem w październiku i pamiętam że jeśli tylko świeciło słońce to było tak ciepło że w krótkich rękawach chodziłam, trawka zielone, widoki praktycznie jak latem. A jeśli wolisz coś z innej beczki to polecam Zamek w Mosznej, jedna część jest hotelowa a druga to centrum terapii nerwic. Nocleg w Zamku jest niedrogi a poza zwiedzaniem zamku można sobie zaserwować taniutkie zabiegi typu kąpiel perełkowa czy jakieś maseczki albo prądy, polecam sprawdzić cennik - jest na prawdę śmiesznie tanio, ostatnio jak oglądałam to przeciętne ceny to 1-20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zakopanego nie lubię... zwłaszcza w weekendy jak jest natłok turystów - krupówki są gorsze niż floriańska w krakowie. teraz w październiku, dopóki piękna pogoda, najchętniej wybrałabym się nad morze. nie ma ludzi, pusciutko. a niekoniecznie trzeba się nudzić, w primaverze na przykład jest całkiem fajne spa na miejscu, a dla dzieciaków aquapark. no i po sezonie ciut taniej, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5tw5eyt4y46y
no pewnie to zależy kto co lubi ale pod koniec pazdziernika nie ma takich tłumów jak w lecie czy zimie. Ja osobiście uwielbiam ten tłoczny klimat Zakopanego. Byłam raz grubo po sezonie nad morzem i myślałam że zdechne z nudów, na ulicach kompletne pustki, idać do sklepu i z powrotem na placach jednej ręki mogłam policzyć ilu ludzi widziałam, ja nie lubie takiej nudy i pustki ale jak ktoś lubi to czemu nie. Poza tym przecież nikt nikomu nie każe chodzić po krupówkach, zawsze można iśc w góry. Oooo polecam też Niedzice kilkanaście lub kilkadziesiąt km za Zakopanem, widoki piękne zwłaszcza jak mieszka się w okolicy Zamku, fajna tama, Zamek mozna zwiedzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlenaa
Gorąco polecam miasteczko Wargowo w Wielkopolsce i Gościniec Gryszczeniówka. Wspaniałe miejsce i świetny klimat - idealne na weekendowy wypad ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pensjonat Łubinowe Wzgórze w lubelskim. Cisza, spokój, pyszne jedzenie i wyjątkowa atmosfera. Kto szuka odpoczynku to z pewnością go tam odnajdzie. A od października niższe ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Mazury? :) Ja często jeżdzę do www.mazurska-arkadia.pl. Polecam zwłaszcza jak ktoś wybiera się z dziećmi :) bardzo spokojnie miejsce ale z wieloma atrakcjami dla dzieciaków i osob lubiacych sie poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodne pokoje z łazienkami wynajmują w Orlicy w Szczawnicy. Mam na myśli schronisko pttk ze strony www.orlica.com Najlepiej zadzwonić, albo maila do nich skrobnąć i podpytać o wolny termin. Miła obsługa, wychodzą frontem do swoich gości. Jak była mi potrzebna mała instrukcja co do szlaku na Palenicę, to można się było poradzić. Jest na miejscu też wyżywienie i powiem że mega dobre, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×